Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Polívka :-)

Jídlo, které by ste potkanům neměli dávat.

Polívka :-)

Příspěvekod nettle » 14 led 2007 17:13

Co si myslíte, může potkan jíst např. hovězí polívku? Dneska jsem jí měla k večeři a holky se bavily tím, že mi lezly do talíře a packama z polívky lovily domácí nudle... :lol: Nemůže jim to nějak uškodit?
Bůh není, snažila jsem se uvěřit, ale pokaždý, když už mě skoro dostal na svou stranu, stalo se něco, takové to něco co vás utvrdí v tom, že víra v boha je absolutní blbost...
nettle
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Alinka a Sárinka

Příspěvekod WhiteDevill » 14 led 2007 17:14

Já myslim že ne,když neni hodně slaná...Nebo celkově hodně kořeněná...
WhiteDevill
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod vranitko » 14 led 2007 17:17

Polívka většinou bývá kořeněná, slaná a taky přeci jen mastná... ale vzhledem k tomu, že jí nemají pořád, tak bych se toho nebál... jen u mě by chudák nepochodil... mám ve zvyku jíst docela horký polívky
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak.
I vás dříve nebo později nějaký přejede (Alois Nebel)

Obrázek

máme 3+1... starostí a zmatků
vranitko
Moderátor
Moderátor
Potkani: Asik of Ituri;
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Příspěvekod Nergita » 14 led 2007 20:47

Polívku bych nedávala, je opravdu dost mmasná a vývary bývají dost silný. Možná tak trošku slabýho kuřecího vývaru. Ale radši ne.
Pamatuj, že i ta nejhorší hodina ve tvém životě trvá jen 60 minut. Obrázek
"Každý tě jednou opustí, nakonec jsme všichni sami. Všechno co máme, je to, čím jsme se během života stali"
Máme miminka!!! http://www.nergita.estranky.cz/stranka/miminka
Obrázek Obrázek Obrázek
Nergita
Superpotkan
Superpotkan
Chovatelská stanice: Nergita

Příspěvekod Phoebe » 14 led 2007 20:48

My mastíme celkově málo, protože mám lehčí žlučníkovou dietu, tak jsem nechala KriKriho a Merlina vyybírat nudle a zeleninu, ale nepřeháněla jsem to. Myslím, že trocha ho nezabije, maximálně se z toho pos...
Optimista si myslí, že žijeme na nejlepším možném světě. Pesimista se obává, že je to pravda.
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod WhiteDevill » 14 led 2007 20:49

Nebo nějakou zeleninovou... :?
WhiteDevill
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Phoebe » 14 led 2007 20:51

Já? Já nejsem čuník, to on mi hodil tu polívku na čelo!!!

Obrázek

Obrázek

Každopádně z toho měli radost :)
Naposledy upravil Phoebe dne 14 led 2007 20:53, celkově upraveno 1
Optimista si myslí, že žijeme na nejlepším možném světě. Pesimista se obává, že je to pravda.
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod Marqeette » 14 led 2007 23:00

já bych dala polívku hovězí, kdyby byla skoro nemastná, málo solená a kořeněná s dostatečným podílem libovýho masa, zeleniny a místo těstovin bych volila rýži, ale jde o to, jestli je potki tlustější nebo hubenější.. hubenourovi klído dost těstovin :)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Upozorneni ohledne ALERGIE - lidske(hl. pro ty, kdo ji maji) - - - http://potkani-forum.keep.cz/viewtopic. ... 17#p138817 a taky ZDE - - - viewtopic.php?f=20&t=2794
Marqeette
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Damkina.. Sjimik.. Dráček...Jeden a Dva

Příspěvekod Escherichia » 15 led 2007 00:52

Já myslím, že v polívce není problém, když ji má jednou za čas....přeci jenom jsou to všežravci...a stejně se vždycky snažíme je krmit relativně zdravě a taková zeleninová nebo s brambůrkem, myslím, že budou jednou za čas za polívku rádi
Escherichia
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bazalka milovaná... prostě Bazalička... láska moje

Příspěvekod smallmartine » 15 led 2007 06:12

JJ, mě taky kluci lezou do talíře a když tam nic nezbude, tak si tam vlezou celý a pořádně ho olížou :roflcry: :roflcry: :roflcry:
Včera je historie, zítra je náhodou, dnes je dárkem...
smallmartine
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod refugee.ph » 15 led 2007 07:14

tak na polífku sem se zrovna taky chtěla zeptat..jím je docela často a potkánek se do ní taky hodně hrne..občas ho nechám ulíznout..ale raději jen trošku. zatím s tím problémy neměl.ale většinou ho nechám jen když je zeleninová.
refugee.ph
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Margot » 15 led 2007 21:37

Nergita píše:Sice to není polívka ale k těm těstovinám, dneska jsem potkanům udělala těstoviny a smíchla jsem je z dětskou masovou výživou. Je to jako jsou ovocný přesnídávky ale tahle je masová se zeleninou a potkani se mohli utlouct. Takže vřele doporučuji.

Masová chutná i mě. :wink: Ale čistě zeleninová není až taková mňamka... Pamatuju když to jedla ségra jako malá... Ale dá se to jednoduše vyrobit i doma. Uvařit v hrnci trochu zeleniny a kousek masa. Pak jednoduše rozmixovat. Čerstvé, domácí, kvalitní... :lol:
Margot
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod refugee.ph » 16 led 2007 11:42

Nergita píše:Sice to není polívka ale k těm těstovinám, dneska jsem potkanům udělala těstoviny a smíchla jsem je z dětskou masovou výživou. Je to jako jsou ovocný přesnídávky ale tahle je masová se zeleninou a potkani se mohli utlouct. Takže vřele doporučuji.

to potkánkovi dávám taky..akorát že mám jen jednoho a nemá to být příliš dlouho otevřené..takže většinou musím aspon půlku vyhodit..tak mu to nekupuji tak často a pak se na to vždy vrhá..
refugee.ph
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Marqeette » 16 led 2007 12:14

refugee.ph píše:

to potkánkovi dávám taky..akorát že mám jen jednoho a nemá to být příliš dlouho otevřené..takže většinou musím aspon půlku vyhodit..tak mu to nekupuji tak často a pak se na to vždy vrhá..

a jak tady holky psaly, že to zkusit uvařit a rozmixovat, to bys pak nemusela vyhazovat tu polovinu.. já osobně bych to zamrazila.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Upozorneni ohledne ALERGIE - lidske(hl. pro ty, kdo ji maji) - - - http://potkani-forum.keep.cz/viewtopic. ... 17#p138817 a taky ZDE - - - viewtopic.php?f=20&t=2794
Marqeette
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Damkina.. Sjimik.. Dráček...Jeden a Dva

Příspěvekod refugee.ph » 17 led 2007 07:09

takže myslíš že bych tu půlku dala zmrazit a po čase normálně dál použila..?to mě nenapadlo.. :whistle: jen sem si fšimla že na tý lahvičce je napsáno že se to má zkonzumovat do 48 hodin od otevření..nebo tak nějak..
refugee.ph
Superpotkan
Superpotkan

Další

Zpět na Nevhodné potraviny