Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Chování venku

Kam všude potkánka pouštíte? Kam ho vozite s sebou?

Chování venku

Příspěvekod Tigrra » 18 čer 2005 22:15

jaké máte zkušenosti s chováním potkánka venku, když jste ho pustili? Ta má potkanice byla vždycky vyhukaná a hned mi raději vyskákala na rameno :lol:
Tigrra
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod withoutme » 18 čer 2005 22:41

jo doma řádí jak ,,černá ruka", vleze kam může, skáče po celym bytě ale když ji pustim venku tak to posera leze hned za mnou :lol:
withoutme
Malý potkan
Malý potkan

pozor!

Příspěvekod Morrigna » 19 čer 2005 07:51

Mám stejné zkušenosti jako Withoutme, ale pozor! když už se potkan venku osmělý, je dost těžký ho honit, pokud sám nechce přijít a to většinou nechce. Zvlášť rychle získá kuráž za šera, ale to proboha nedělejte, pak budete smutně bloudit několik hodin potmě vysokou trávou a mlaskat...
Nejkurioznější asi bylo, když začala jednouAinna šplhat na strom a to takovou rychjlostí, že jsem měla co dělat, abych jí sundala, ještě než bude z mého dosahu - pro koťata uvízlá na stromě občas hasiči jezdí, ale jak by reagovali na potkana fakt nevím.
Morrigna
VIP
VIP

Příspěvekod Johny » 19 čer 2005 08:02

no to by se hasičum asi moc nechtělo :bash:
Obrázek
Johny
VIP
VIP
Potkani: ...son muertos...:(

Příspěvekod eleanthis » 19 čer 2005 09:24

no tak to ty moje ludry, jak vycitily, ze je kolem volny prostranstvi, sup a uz si to hnaly pryc... vopice!!! takze bohuzel jedine na voditku, pripadne velka ohrada...

nj. volani divociny
Eleanthis

.."v tiché záři výkladní skříně si nahá figurína prohlízí své pěstěné nehty.."
eleanthis
VIP
VIP

Příspěvekod withoutme » 19 čer 2005 10:07

no to sem taky zapomněla dodat že doma poslouchá ale párkrát chtěla vzít taky roha, když sem šla dál od ní(ale tahala za sebou vodítko)
withoutme
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Potkyláska » 21 říj 2005 22:41

Tak to můj Chip (bohužel už nežije) byl skutečný mazák.Venku byl jako doma.Lítal po celé zahradě a honil našeho psa,klidně i dvě hodiny.S žádným jiným se mi to zatím ještě nepovedlo.Rýsuje se už ale nová,tentokrát slečna.Už v měsíci jí můžu pouštět po celém bytě a na zavolání letí jako splašená.Jak venku ještě nevím.To až příští rok,až se oteplí
Naposledy upravil Potkyláska dne 03 čer 2006 13:44, celkově upraveno 1
Potkyláska
Malý potkan
Malý potkan

re

Příspěvekod Cruela » 22 říj 2005 19:54

jakdyz s nim jdu ven tak za mnou chodi na zavolani.... je fakkt ze parkrat jsem ho premlouvala aby vylezl zpod auta
Cruela
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Bethan » 23 říj 2005 09:42

hm, tak to ja si este netroufnu ho tolik poustet, je na me dost zavislej a dycky kdyz ho pustim, tak chvilicku beha, ale hned se sebere a bezi za mnou, jestli sem mu nahodou neutekla ;)
Bethan
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bass Skanálu alias Coudy, Bentley od Riky alias Miminko, Diodon of Gremleens alias Piškotek; Agnes of FeeDees; Coronella of Gremleens alias Cookie; Bluenny alias Modřenka, Karlík od Adélky alias Samael, Miminko Matheus z Hůrky alias Matyášek
Chovatelská stanice: Proximo

Příspěvekod Karolla » 23 říj 2005 12:36

No tak Žábu bych ven nevzala ani nýáhodou,. myslim že by hend vzala kramli. Doma lítá jak magor, ale když třeba cvaknou dvěře tak hned tryská a vyšplhá mi po nohavici.
Karolla
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Haslerka » 06 lis 2005 10:36

no moji potkynci jsou venku upne pohrkany...pustit bych si je nedovolila-vzaly by kramle driv nez bych mrkla..teda aspon jedna potfurka ta druha je mazloň..a na rameni nevydrzej obvykle mi litaj po zadech po hlave ..proste pohrkanky:-)
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod Helinka » 07 lis 2005 12:28

No nedokazu si predstavit, ze bych holky venku pustila, jsou strasne behaci, asi bych je uz nikdy nevidela
Helinka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Mmagic.J » 07 lis 2005 15:10

Já potkyše v létě vodím na zahradu ale většinou je tam jen vyfotím a dám je zpátky do klece,utíkat se moc nesnaží... :)
Mmagic.J
Malý potkan
Malý potkan
Chovatelská stanice: Magic-rat

Příspěvekod Spidy » 21 pro 2005 20:05

Kdyz sem v lete u babicky tak muj potkan na zahrade radi jak se da vypada jak naka kockovita selma jak beha je hodne rychla a skace do dalky a jediny co dela je ze vyleze na strom 3 metry nad zem a to se jinak vejsek boji.Zahada :lol:
Spidy
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod chesterfield » 21 pro 2005 21:51

Jo mně se líbí jak skáčou v trávě jko klokani, nemá to chybu, na zahradě je v létě pouštím, ale musím za nima běhat, je tam spousta křoví, kde se můžou zahrabat k myškám, nebo ke krtkovi. To bych nerada. :roll:
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Další

Zpět na Výběhy