Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Snesou se?

Jak potkana ochočit?

Re: Snesou se?

Příspěvekod LucifeR » 12 dub 2013 10:58

Mám dvě samičky, věk 1,5 roku, jsou to sestry. Jedna má nádor a už asi moc dlouho nevydrží, max. pár měsíců :cry: Zatím nad tím nechci nijak uvažovat, ale pár lidí mi řeklo, že až odejde za duhový most, měla bych k té jedné koupit kamarádky a začít nad tím uvažovat co nejdříve. Bojím se, že si s nimi nebude rozumět. :| Je hravá a vůbec ne agresivní, ale kdoví, jak se bude chovat, když k ní dám 2 malé prcky. Máte s tím někdo zkušenosti, a jaké?
LucifeR
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dr.Jenny » 12 dub 2013 12:37

teď jsem ke dvěma starším samičkám (věk přes 2 roky) taky přidávala mrňata, ze stejného důvodu jako ty...a dokonce tři a nebyl vůbec žádný problém....holky je vzaly v pohodě a ta zdravá si na ně zvykla, takže když mi v neděli odešla ta nemocná, tak to pro tu druhou to nebyl takovej šok...
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod chesterfield » 13 dub 2013 07:24

také bych doporučila pořídit prcky ještě teď, když jsou spolu. Když budou mimi dvě, tak si skjpolu vyhrajou a nebuou Tety tak obtěžovat.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod pajabub » 22 říj 2014 19:35

Ahoj měla bych otazečku mam 4 mesíce staré dva potkaní kluky a chtěla bych k nim pořídit dalšího , ale přítel i ja se bojime že ho kluci nepříjmou :( co myslíte? A jak popřípadě postupovat ;) dĚKUJI
pajabub
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod nevi » 22 říj 2014 20:36

Přidávala jsem dvě mladé samice postupně ke dvěma ve věku 2 a 3 let, právě proto, aby ta mladší nezůstala na stará kolena sama. Obě malé už měly dva měsíce a i tak žádný problém.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Jitikres » 02 bře 2018 06:23

Včera jsem si koupila samičku, potkaní miminko a zkusili jsme ji dát k už velké potkaní slečně, kterou máme několik měsíců a nádherně se snesou. Starší ji bere za vlastní miminko. :whistle:
Jitikres
Růžovka
Růžovka

Předchozí

Zpět na Ochočování