Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Ochočování

Jak potkana ochočit?

Re: Ochočování

Příspěvekod Dr.Jenny » 17 úno 2014 20:22

jo, tak to byla Míša opravdu nemocná od malička. Tohle dělají potkani běžně :-) Tak ať ti dělá jen a jen radost. Zas bychom kecali, že ve zverimexu nemůžou být zdravá zvířata, která se můžou dožít vysokého věku :-)
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod chesterfield » 18 úno 2014 07:58

jak píše Jenny, už když si Míšu líčila, tak asi nebylo něco v pořádku, miminka řáděj hopsaj a blbnou, ted to na té nové vidíš ten rozdíl. Přeji at ti holky dělají radost a občas nám tady o nich něco napis, nebo hod foto
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod evulinka.b » 06 bře 2014 20:35

Ahojte,
tak se dostávám až teď pořádně k PC. Eliška je úplně jiná, je jako střela, furt lítá sem a tam :-)) akorát není úplně umazlená, docela se bojí.. tak se snažím se s ní sblížit. Je naučená přiběhnout na zavolání, nechává si mazlit čumáček přes klec, ale jakmile ji pustím, tak se pohlazení bojí. Našla si opička cestu jak vyšplhat na gauč, takže když jí není, tak je jasné, že je pod dekou :-D a co vaši potkánci? :)
evulinka.b
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod evulinka.b » 11 bře 2014 11:06

Tak odedneška mám už pro Ellču kamarádku, je o trošku větší jak Ella, ale tak šíleně klidná!! to je neskutečné. Vidím tady opravdu rozdíl mezi vymazlenou od chovatele a mezi kupovanou v obchodě. Elča je prostě éro :-)) je i trošku mladší jak nová (ještě nemá jméno) a i přesto jí ukazuje kdo je pánem a povalí ju na záda a šlape po ní. tak je odstrčím, vemu si Ellu bokem a snažím se jí ukázat že ji mám taky ráda.. tak nevím to sbližování bude na dlouho... a přitom ji má ta nová ráda, začala jí vybírat blešky z ouška :-) a ňufkat ju... ale Ella nic.. agresivka jedna :-)
evulinka.b
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dr.Jenny » 11 bře 2014 11:24

to nedělej...musíš je nechat si to vyřídit. Tohle je přirozený chování a když je od sebe sebereš, tak si to pak musí vyříkávat od začátku. Nech je po sobě běhat a otáčet se a pištět...dokud neteče krev, tak je to dobrý... ;)
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod evulinka.b » 11 bře 2014 20:10

Aha... :-) no ale můžu říct, že už je klid. Ellinka ji přijala, a nevadí si. Tak to proběhlo rychle...:-)
Ale budu moudřejší, na konci dubna mi přibyde poslední. Děkuju vám moc za rady
evulinka.b
Růžovka
Růžovka

Předchozí

Zpět na Ochočování