Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Vypouklé jedno oko

Problémy s očima, zánět středního ucha, vypadnutý zub atd.

Vypouklé jedno oko

Příspěvekod akotkova » 21 zář 2012 22:32

Dnes jsem zpozorovala u mého potkana, že má jedno vypouklé-vylezlé. Druhé oko má v pořádku. Nevím o co může jít a potřebovala bych poradit. Nikdy neměl žádný problém a já jsem se s tím také nesetkala. Prosím poraďte o co může jít.
Předem děkuji.
akotkova
Růžovka
Růžovka

Re: Vypouklé jedno oko

Příspěvekod chesterfield » 22 zář 2012 10:28

a jak moc je vypouklé? Jiná změna v rovnováze není? Nesmrdí mu z ouška nebo tlamky? Asi by to chtělo veta - může se tam něco dít v hlavince.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Oskarek-a » 04 led 2013 16:03

akotkova píše:Dnes jsem zpozorovala u mého potkana, že má jedno vypouklé-vylezlé. Druhé oko má v pořádku. Nevím o co může jít a potřebovala bych poradit. Nikdy neměl žádný problém a já jsem se s tím také nesetkala. Prosím poraďte o co může jít.
Předem děkuji.

Ahoj tak pred par dny jsem zpozorovala to same u nasi Smudly, kolem jednoho ocicka ma trochu zaschleho porfyrinu, coz neni tak hrozne nijak hodne netece , ale trva to uz par dni a od vcera jsem si vsimla ze to "zdrave " ocicko ma vypoulene...

Tak ze jsme ted pred chvilkou volali k vetovi a rano mame nastup na vysetreni .. tak ze pak napisu jak jsme dopadli co nam rekl a naordinoval... :( chudacek nase mala,, doufam ze to nebude nic vazneho... je ji teprve rok...
Oskarek-a
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod chesterfield » 04 led 2013 23:47

držíme palečky
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Oskarek-a » 06 led 2013 17:24

chesterfield píše:držíme palečky

děkuji...
tak že vysledek veta... dle meho ocekavani nic moc.... mela jsem pocit asi takovy ...Tak ja ji neco pichnu , hlavně to zaplať.... a zas prijd.
Tak že po konzultaci s jinym vetem , vyplachuji ocicka nekolikrat za den hermankem,... a k piti jim delam bylinkovy caj... tak uvidime tak za dva dny....
Oskarek-a
Růžovka
Růžovka

Zpět na Oči, uši, zuby