Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Míček na hraní

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

Míček na hraní

Příspěvekod PxNxDx » 05 dub 2009 12:46

Nenašla jsem téma : hračky obecně, vše je tu spešl rozděleno, takže třebas sem ;) Má cenu dávat potkanům něco na hraní jako je tohle? http://www.pro-fretky.cz/hracky/micek-s-rolnickou.php mám doma od holek spousta plastových válečků s rolničkou nebo tyhle míčky a zajímalo by mě, zda si s tím dovede potkan vyhrát, nebo je mu to "na prd."
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Re: Co dát do klece?

Příspěvekod Kometa » 05 dub 2009 13:37

Tak potkani jsou různí, ale u nás se chytnou jen věci, co jdou buď sníst, nebo je příjemné je kousat, případně si tím lze vystlat pelíšek. Nic jiného.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 05 dub 2009 14:33

Kluci tyhle míčky a válečky mají a někdy si s tím i hrají. ;)
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Káča » 04 črc 2009 19:35

jednoznačně pingpongový míček! spíš ven, když jsou puštění, zabaví se na dlouhé minuty! chtějí ho chytit do zubů a on se pořád protáčí a uskakuje! vůbec jsem netušila, jak z toho budou u vytržení :shock: :lol: !
WE LIVE IN THE ERA OF THE SMART PHONES AND STUPID PEOPLE.

http://www.flatikrita.weebly.com
Káča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: POTKY(*červenec 2004 - +13.6.2008) černá, irské znaky
SUMIKO(aka Samík = japonština - špinavá od popela * červen 2008 - + 22.2.2010) husky
ABEBA(aka Bibuš = arabština - živá, čilá * červen 2008) husky

Re: Míček na hraní

Příspěvekod ratanka » 21 lis 2009 13:04

No naši potkánci milují tenisáky, i když jsou trochu větší.....:-) když pobíhají volně po pokoji, Black se míček snaží zkrotit a Vallisek si ho chce zase odnést do pelíšku :D
ratanka
Růžovka
Růžovka
Potkani: Black ze Zverimexu
Vallis z Hůrky

Příspěvekod Kometa » 22 lis 2009 09:26

Jednou mi přítel donesl golfový míček a málem jsem se počůrala smíchy, když jsem viděla holky, jaký s ním hrají ragby :roflmao:

Hlavně Bálinka z něj byla uplně uvytržení. Zuřivě za ním běhala, snažila se ho chytit, rozrušeně cvakala zubama. Škoda, že ostatní to po chvilce pustilo, protože když si jich hrálo víc, snažily se si ho krást a díky tomu jim stále unikal.

Ale je to zábava jen na chvíli, brzy z něj začaly lítat plastový vločky a byl hrubej jak struhadlo, tak jsem jim ho zas sebrala.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod eva.jingle » 26 lis 2009 01:43

;) U nás se osvědčil tenhle míček-kutálej s ním,kradou si ho.. :smi:

http://obchod.kralici.cz/p815-maly-mice ... mlsky.aspx
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod shahlah » 13 pro 2009 03:05

eva.jingle píše:;) U nás se osvědčil tenhle míček-kutálej s ním,kradou si ho.. :smi:

http://obchod.kralici.cz/p815-maly-mice ... mlsky.aspx

Ten vypadá moc dobře, dá se běžně sehnat v chov. potřebách?
shahlah
Růžovka
Růžovka
Potkani: Ďábelská Guláš, Kotleta, Vanilka a Vokurka

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 13 pro 2009 15:09

Já ho koupila u nás ve zveráči (a to je co říct) za 28Kč. :up: Mají i různé barvy...vzala jsem růžovej. :oops: :lol:
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod nikushka » 13 pro 2009 15:29

oskýs si pořádně vyhraje s hopíkem, hopskulkou chcete-li :D a je to desne rozkosný jak se za tim honi... kazdopadne to konci rozkousanim a kdyz uz to je trochu nakousany tak ho to uz neba... (proste uz to ulovil... to mu staci... :D) a pak jde treba honit neco jineho treba takovej ten kouzelnej kelimek z oriflame je to skorokulaty a hlavne se to kutalí ( u tohoto je to min prakticke kdyz to rozhryze... :D ) (a doufam ze tu nedelam reklamu :D:D :D)
nikushka
Skákavka
Skákavka
Potkani: Lesinka
Fler Sankari
Korálie z podkroví (*14.2.2010)
ICQ Sankari (*17.2.2010)
Oscar (*listopad/prosinec 2007+24.2.2010)

Příspěvekod Hakuka » 09 bře 2010 01:07

já jsem slavila úspěch z takovým pěnovým pro kočky, jde hezky žužlat a vydrží poměrně dlouho... dokud potkyš nenarazí na vzduchovou bublinu :lol: a stál asi jenom 8 Kc :D
"Ale snít o něčem nepravděpodobném má své jméno. Říká se tomu naděje." Jostein Gaarder
Hakuka
Růžovka
Růžovka
Potkani: Synnove (Sisi, Sisinka, Tyránek)
z Mouseville
Ilisha Ze Svahu (Eliška, Potvora)

pod kvetoucí meruňkou odpočívá:
Harmony (Mia, Miuška) Ze svahu
Mandarin's Irma (Irmí, Irmička)

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 09 zář 2010 09:46

Tenhle míček sklidil u kluků obrovský úspěch. Dala jsem ho starcům, ti ho mají asi tři týdny a stále si s ním hrají, schovávají si ho, okusují, nosí. :) Je to z nějaký slámy a uvnitř je kulička z vlny s rolničkou.
Obrázek
zdroj: http://www.exo-eko.cz/Sisalove-a-proute ... y-prouteny

A tenhle zase mají rádi mlaďoši, protože šustí. :lol:
Obrázek
zdroj: http://www.obchudekumajdy.cz/?p=product ... pat%FD-4cm

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod iwanhoe » 09 zář 2010 10:23

koupila jsem míček s rolničkou - ani si ho nevšimla, koupila jsem míček z kterýho maj padat dobrůtky - taky bez zájmu... paní v obchodě mí doporučovala nenakřáplý vařený vajíčko, že si s tim vyhrajou parádně... tak to asi taky zkusim :D :D
Čím víc poznávám lidi, tím víc mám rád zvířata. - Munthe
Obrázek
iwanhoe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bobinka, Fidorka, Fionka, Nyx a Beríšek... jsou u nové maminky, když už je nemůžu mít doma :(

Nezapomenu:
Prdluška
Lassie Sweet Sugar Moo (Moominka) 9.1.2010 - 25.11.2012

Zpět na Příslušenství a hračky