Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Kočičí kapsičky a konzervy

Re: NEJ kočičí kapsička

Příspěvekod nevi » 26 zář 2008 18:34

Tak jsem dala Bozitu, myslím že kuře. A překvapilo mně, že holkyna marodce se toho ani nedotkly. Teď nevím, jestli nejedí kuře, anebo nemusí rosol:)
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod mikka » 27 zář 2008 12:23

nevi píše:Tak jsem dala Bozitu, myslím že kuře. A překvapilo mně, že holkyna marodce se toho ani nedotkly. Teď nevím, jestli nejedí kuře, anebo nemusí rosol:)

skusila jsi ji ohrat? Z toho rosolu pak bude stava a vic to voni :)
ObrázekObrázekObrázek

Enzovo stránky: www.pinckulisek.estranky.cz kočičí utulek- spousta dospělých koček tak kotátek http://www.srdcemprokocky.cz/?q=node/29
mikka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Eliška a Amálka 8.2013

S láskou vzpomínám:
Mikuška I a II ,Ivy Havelče,Tara,Bessie of Bangala,
Nellinka, Příšera, Raketka a Filípek

Příspěvekod nevi » 27 zář 2008 15:19

Vypadá to, že na marodce nejsou masožrouti. Anebo nemají chuť do jídla. Ty ostatní sežraly i jejich porci:)

promazán offtopic a přejmenováno téma - nevi
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Re: Kočičí kapsičky a konzervy

Příspěvekod jani » 28 lis 2008 23:22

u nás na Krakově jsem teď kupovala Almo nature kuřecí a losos, za 26,- ( za 70g). Holky se po tom mohly užrat....snad první konzerva která voněla líp než ty pro lidi :whistle: Jinak v petcentru jsem koupila konzervu Animonda pro koťata za stejných 26,- (za 100g). Myším chutnaly obě to ano, až na to že rozdíl je : cca 80% masa versus cca 30% .
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod kawi » 29 lis 2008 00:08

ani vam nevim, kolik je v tom masa, ale kdyz obcas nemam cas varit, tak jim dam whiskas kapsicky, jsou tusim ctyri druhy a nasim je celkem jendo, jaky druh dostanou, pri pokojove teplote to pekne voni a docela chutna, jsem to okostoval a klidne bych si dla misku i ja :whistle:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod Mačeta » 29 lis 2008 10:45

Já můžu doporučit konzervičky Almo nature - mořské ryby (holky ji zbožňujou) je tam 75% masa a 24% masového vývaru a 1%rýže - tak to tam aspon píšou...taky mám dobrý zkušenosti s konzervičkama Stuzzy gold je tam taky 75% masa a holky je baští...myslím že mají příchutě: hovězí+srdce, hověží s vejcem, hovězí, telecí, prosciutto, kuře a nevím jaký další - to abych je mohla holkám obměňovat :D :D
Ty almo nature jsou drahý (kolem 30 Kč, ale fakt se těch mořských ryb můžou užrat)
a ty Stuzzy kupuju kolem 20Kč, takže jednou za čas dostanou almo nature a jinak ty stuzzy...

Jednou jsem jim koupila nějakou konzervičku - kuřecí kde bylo 100% masa (byly tam fakt jen libový vlákýnka kuřecího masíčka) a ty mršky se na to moc netvářily...no sežraly ale jako nic moc...nechápu
Mačeta
Skákavka
Skákavka
Potkani: Gwendolína (Gwenda,Gwen,Gwenoušek,Gwený)
Frída (Fíďa,Holina,Mimozemšťánek)
Fanynka(Fany,Fifinka,Fanánek,Fanoušek)

Příspěvekod BinaX » 29 lis 2008 11:15

Já jsem teď koupila konzervy kočičí Dongato - 820g - 30,- Kč
maso by to mělo mít 50% dle popisu a potkyšům jede.
BinaX
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Borro of Ituri, Frisco Beris, Jezabell, Elisabeth, Dakota, Catany of Ratsystem, Orca Rat4U

Ti jež čekají za duhovým mostem: Bimbo, Barunka, Bonnie Ball, Flíček, Pan Táta, Shezar, Jessie, Ashley, Stříbro, Dumbička, Tor, Akela Proximo, Hoblinka z Uhelky, Palpebra od Lucky, Fantasy PotkanMarvel, Igor od Nergity
Chovatelská stanice: Chs Ituri

Příspěvekod Mačeta » 29 lis 2008 11:28

škoda...já nemůžu se dvěma holkama takový velký kupovat-nevydrželo by nám to. :smi:
Mačeta
Skákavka
Skákavka
Potkani: Gwendolína (Gwenda,Gwen,Gwenoušek,Gwený)
Frída (Fíďa,Holina,Mimozemšťánek)
Fanynka(Fany,Fifinka,Fanánek,Fanoušek)

Příspěvekod Haslerka » 29 lis 2008 11:37

kawalski píše:ani vam nevim, kolik je v tom masa, ale kdyz obcas nemam cas varit, tak jim dam whiskas kapsicky, jsou tusim ctyri druhy a nasim je celkem jendo, jaky druh dostanou, pri pokojove teplote to pekne voni a docela chutna, jsem to okostoval a klidne bych si dla misku i ja :whistle:

Mno zrovna whiskas je odpad, jsou v tom 4% masa (a ruzna dochucovadla atd.). Potkanum sice nizke procento masa nevadi tak jako kočkám pro ktere je to urceny, ale nedavala bych to pravě kvuli těm aditivum, co to obsahuje.
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod kawi » 29 lis 2008 11:48

has, mi rekni, proc to je to nejdrazsi, co u nas ve zveraci maji? :smi: defakto tu jine, nez whiskas a ty levnejsi neznackove nesezenu :smi: a jednou, dvakrat do mesice jim to snad nuskodi :smi:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod jani » 29 lis 2008 11:57

kawi, protože neplatíš za kvalitu, ale značku a reklamu :|
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod Haslerka » 29 lis 2008 12:17

kawalski píše:has, mi rekni, proc to je to nejdrazsi, co u nas ve zveraci maji? :smi: defakto tu jine, nez whiskas a ty levnejsi neznackove nesezenu :smi: a jednou, dvakrat do mesice jim to snad nuskodi :smi:

Asi proto, že ve vašem zveráči si myslí, že je to to nejlepší. Vetšinou to naopak byva whiskas, kitekat, friskies mezi nejlevnějšími.
BTW davas potkanum kořeněný slaný jidlo? Nebo hamburgr z mekáče? Tohle je uplne to samé, je to naprosto prázdné jídlo, jen ochucovadla, plnidla, konzervanty a možná nejake synteticke vitaminy. To jim radsi dvakrat mesicne dej par kousku syroveho nebo vařeného masa (já třeba dávam odřezky hoveziho nebo kuřecího) a kosti od oběda, bude to pro ně přínosnější a zdravější. Ne nadarmo se těmhle značkám říká kočičí fastfood.
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod Katie » 07 bře 2009 18:40

Dneska jsme koupili pro pejska kapsičku Jelly od Almo nature (47% masa, 52% vývaru,1% rýže) a řekla bych, že je vážně dobrá. Jsou to vlákna masa, ne nějaký sešrotovaný kostky z čehosi. A Mikince to taky moc chutná. Jen ta cena je vyšší, 30 kč. Ještě kupujem nějaký psí konzervy, kse jsou taky kousky masa a úžasně to voní, ale teď nevím, jak se to jmenuje. Až je zas budeme mít, tak to napíšu.
Katie
Růžovka
Růžovka
Potkani: Mikina

Příspěvekod PxNxDx » 17 dub 2009 08:56

Není to tedy ozkoušeno na potkanech, ale stejně... moje holky si spestřují granulovou stravu kapsičkama a konzervama a jelikož do nich nechci cpát kdejakej přesolenej barevnej blibajz (Wiskas, Friskies, atd.) kupujeme jen věci osvědčené a dobré (např.Almo nature) ale teď jsem našla něco, co prodávaj i běžně v obchodech a vypadá o téměř totožně.Mrkněte samy:
Obrázek
Obrázek
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Anie » 18 dub 2009 00:29

Já chtěla tuhle klukům koupit něco "lepšího", no a u nás je sámoška plná komerčních značek. Mimo to tam mají i Gourmet Gold, na což běží sice nádherná reklama, jak je to to nejlepší, ale ve finále to má téměř stejné složení jako Whiskas a podobné ! 4% masa...
Don't worry, be happy =)
Anie
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Jack, Brown Rats of Darkness, Ricky

PředchozíDalší

Zpět na Maso