Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Domecky

Prolejzačky, kolečka, domečky, pítka, krmítka, mističky atd.

papírové krabičky

Příspěvekod Navel » 21 bře 2005 16:59

Jaký máte názor na papírové krabičky a různé kartony pro potkánky?
Nemůže jim uškodit barva a lepidla??????Není to pro ně jedovatý?Dáváte jim krabičky např.od čaje???
Hanka
Navel
Skákavka
Skákavka
Potkani: potkani, křečci syrští, křečíci roborovského, myšky, dvě andulky, jedna jezevčice Píďalka, mnohonožky, šneci, pavouci... no je nás hodně :)
Chovatelská stanice: Navel

Příspěvekod Danny » 22 bře 2005 11:29

Pokud se doam najde nejaka krabice a dam ji klukum do klece, tak jsou z ni nadseni a nechteji se z ni hnout. :lol: Trosku ji ohlodaji ale nikdy ne moc. Neni dobre jim davat ´krabici, kde je nejake lepidlo ci lepenky, to oni radi zerou a asi to moc dobre nebude. Jinak od caje od CD a podobne dostavaji, ale za tyden je vyhazuji, jelkoz jsou komplet promocene... :roll:
Danny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Emer Eledhwen » 23 bře 2005 13:13

Naše morče demolovalo jakékoli krabic, které se mu dostaly do terárka a nikdy mu nic nebylo, tak je dávám i Alexejovi. Ten si je pouze upravuje aby měl dost velkej vchod, ale zase se jima neláduje, takže pohoda. ;-)
Emer Eledhwen
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Adéla » 24 bře 2005 22:17

Krabice jsou v pohodě... když jsou olepené lepenkou, tak to orvu a když potřebuju někde spojit, tak kouskem drátku nebo kouskem izolepy. Papírové domečky rozhodně potkanům dávám pořád, protože vymýšlení a realizace nových způsobů demolice je náramně zabaví ;)
Adéla
Malý potkan
Malý potkan

Papírové hračky

Příspěvekod RKalaskova » 24 bře 2005 23:16

Ahojky, potkánkům dávám dvakrát týdně krabici na spaní, kteou totálně zdemolují a dělá jim to ohromnou radost. Dále ruličky od celofánové folie z Makra, Ruličky od toaleťáku a prakticky jakékoliv krabičky, pokud nejsou na povrchu lesklé jako některé reklamní letáky. Když je chci naštvat, tak jim dno klece zaházím papírovými koulemi, celou noc pak "uklízejí". Renata Kalášková (CHS Maratton)
Maratton.kvalitne.cz
RKalaskova
Růžovka
Růžovka

Domecky

Příspěvekod Ilien » 08 kvě 2005 13:54

Pouziva tu nekdo domecky? A jaky? Ja sem ted udelala z krabice od bot a celkm se jim v ni libi(je dvakrat vetsi nez ta minula :D )
Ilien
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod zulu » 08 kvě 2005 14:52

u nás moc domečky neuspěly. vždycky je ještě ten den zlikvidovaly. tak jsem jim z jednoho patra klece udělala takový prostorný obývák, mezi mříže jsem dala papír aby měly soukromí a moc se jim tam líbí :) jinak v pokoji mají krabice, ale větší, ty se do klece nevlezou.
zulu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Foxie

Příspěvekod Emer Eledhwen » 11 kvě 2005 15:35

Potkan i morčeťák žijou v lepenkovejch kysnách a nestěžujou si. (Morčeťák dokonce nosí bednu na zádech úmyslně. ) 8)
Emer Eledhwen
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod wednesday » 14 kvě 2005 08:32

moji potkánci mají domečky moc rádi, tedy zejména mé potkaní holky, kluci až tak ne :?:
výborně se mi osvědčil domeček z kokosového ořechu, je téměř nezničitelný, příliš ani nevsává pachy. výroba je naprosto jednoduchá, když si seženete malou pilku. skořápka se taky musí pořádně vyčistit od dužiny a vysušit. pak už může jít přímo do potkaního obydlí. :lol: :zzz:
wednesday
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod withoutme » 14 kvě 2005 11:24

mě příde že trochu ty pachy saje.ale kde seženu větší kokos?do toho klasickýho se mi speedy nevejde :(
withoutme
Malý potkan
Malý potkan

domeček

Příspěvekod soptik » 16 čer 2005 07:44

U nás se osvědčil květináč s vyřízlým otvorem. Lebedí si v něm oba potkánci a nestěžují si, jen teď poslední dobou sleduju, že je Aníska pravidelně červená na boku :lol: . Cip má nejraději nohavici zavěšenou ve vzduchu. Našponuje se tam a má klid.
soptik
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod eleanthis » 18 čer 2005 21:14

Ja mam domecky...koupila jsem po 50 kc ve zveraku uplne obycejne drevene domecky (do kazde klece jeden), dal vymejslim papirove krabice, ktere sice rychle podlehaji pochcankovy zkaze, ale holky to zase hafo bavi zrat a cupovat. dal jsem vyrobila takovy pokojicky, par ctvercu a obdelniku z drevotrisky s ruznymi otvory k sobe privrtane sroubama... je to mile a holky si hafo hrajou
Eleanthis

.."v tiché záři výkladní skříně si nahá figurína prohlízí své pěstěné nehty.."
eleanthis
VIP
VIP

Domecky

Příspěvekod Snow » 20 srp 2005 22:30

Domecky nepouzivame. Je to asi sobecke, ale opravdu ne. Sice jsem to drive zkousela, ale mela jsem pocit, ze tak nejak s potkany ztracim kontakt. Maji k dispozici hamaky, ktere maji radi.
Snow
Růžovka
Růžovka
Potkani: LMG Rattery

Příspěvekod www.hlodavci-krecci.wz.cz » 12 pro 2005 19:30

Já mímu potkanovi dávám bedničky-papírové
http://www.hlodavci-krecci.wz.cz - už to funguje,ale nemám členy,takže se tam klidně regněte a pište tam :)
Máte to tu pěkný!!
www.hlodavci-krecci.wz.cz
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Danny » 13 pro 2005 10:48

Aninevitejakou radost meli kluci z obycejne krabice od bot pripevnene dratky nahore ke kleci! Az na to ze ji za tyden celou procurali a prokousali.... :twisted: . Ale vesli se tam vsichni 4...i kdyz mineni jiste jak :shock: .
Danny
Superpotkan
Superpotkan

Další

Zpět na Příslušenství a hračky