Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Podložka místo sypké podestýlky

Podložka místo sypké podestýlky

Příspěvekod Bethan » 28 bře 2006 12:16

Sloučeno více témat - nevi

Nevite, kolik cca stoji prebalovací podlozky pro mimca? takovy ty jakoby plenovy, co nekdo dava do klece ;) prijde mi to jako dobrej napad, tak bych rada vedela, jestli na to budu mit ;oD
Bethan
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bass Skanálu alias Coudy, Bentley od Riky alias Miminko, Diodon of Gremleens alias Piškotek; Agnes of FeeDees; Coronella of Gremleens alias Cookie; Bluenny alias Modřenka, Karlík od Adélky alias Samael, Miminko Matheus z Hůrky alias Matyášek
Chovatelská stanice: Proximo

Příspěvekod Potkyláska » 28 bře 2006 12:33

No já kupuju právě ty z jedné trany pogumované a holky to nebaští.
Rozměr 50x50 za 11,-kč ve zdravotních potřebách
Obrázek

Každý rohmám něčím zatěžkaný (záchodem,Domečkem,mísou na krmení)Ještě jim hodím pár ubrousků na stavění pelechu a ony se mi na škubání podložky vyprdnou
Potkal potkan potkana, -''- ,pod kamenem, -''-.
Kampak pane potkane,-''- ,atˇ se vám nic nestane!
Potkyláska
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Bethan » 28 bře 2006 14:17

no my meli doma ty detsky od pampers pro malyho brachu ;) ale stihvsechny sam procurat, nez sem enjaky zabavila a mama uz to nekupuje...tak se budu muset porozhlidnout...jak dlouho ti ta podlozka vydrzi?
Bethan
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bass Skanálu alias Coudy, Bentley od Riky alias Miminko, Diodon of Gremleens alias Piškotek; Agnes of FeeDees; Coronella of Gremleens alias Cookie; Bluenny alias Modřenka, Karlík od Adélky alias Samael, Miminko Matheus z Hůrky alias Matyášek

Příspěvekod Potkyláska » 28 bře 2006 22:02

Měním ji jednou týdně.Holky chodí vykonávat potřebu do záchodku,nebo do pater :evil:
Na podložce je většinou vykydlej pribinák,nebo jiná dobrota.Jednoduše jí pak sroluju,vyhodím a jsem ušetřena věčnému drbání dna :)
Potkal potkan potkana, -''- ,pod kamenem, -''-.
Kampak pane potkane,-''- ,atˇ se vám nic nestane!
Potkyláska
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Morrigna » 29 bře 2006 05:35

Já používám obyčejný karton - vlnitou lepenku z krabic. Kupodivu taky saje a nestojí vůbec nic.
Pro celý svět jsi jen jedním z mnoha. Pro potkana jsi celý svět.
Morrigna
VIP
VIP

Příspěvekod Bethan » 29 bře 2006 06:03

ale musi desne smrdet, ne? oni sou chlapecci dost aromatick\, tak by jim to asi zapachalo...
Bethan
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Morrigna » 29 bře 2006 06:57

Měním to...dle potřeby. Navíc větčinou chodí do jednoho rohu, tm má menší karton, co měním ráno a večer, zbytek vydrží podstatně dýl. Nevím, jestli přebalovací podložky nějak výrazně absorbují pach :roll:
Pro celý svět jsi jen jedním z mnoha. Pro potkana jsi celý svět.
Morrigna
VIP
VIP

Příspěvekod Lejdyna » 29 bře 2006 07:04

no tak nasi kluci obvykle staci sezrat a roztrhat kazdou podlozku, uz nevim co jim tam dat. zkousela jsem fakt kde co. :lol:
Lejdyna
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Danny » 29 bře 2006 14:44

Taky bych rada vyzkousela tuto podlazku, ale bojim se, ze by mi ji ty moji chlapaci asi rychle rozkousali na maly kousicky... :roll: To vám to ti vasi opravdu necupujou? :shock:
Danny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Make » 03 kvě 2006 20:22

mám novou klec(přesně tu,co je v tématu výroba klecí,foto dodala Morri) a na spodním i vrchním patře mám přebalovací podložky,1.noc je holky vytahaly z rohů a narvaly do domků,že se tam skoro nevešly samy,tak jsem to v každém rohu zatížila kameninovou miskou a je po problému:) jinak mám ještě zlepšovák:na exponovaná místa,kam chodí čůrat(na velkou chodí zásadně do plastové misky s kočkolitem a kusem cihly),jsem vystřihla menší pruh,dala jsem to pod domky a do jednoho rohu,a když to je mokré,vyhodím jen ten kousek a dám nový,a celá spodní podložka zůstane suchá,myslím,že se tím docela ušetří..
Be positiv:)
Make
Malý potkan
Malý potkan

Ubrousky

Příspěvekod Tkanu » 16 čer 2006 15:15

Od doby, co ty moje potkaní babičky pořád kuchají a zašívají, kuchají a zašívají a tak pořád dokola :( jsem si zvykla podestýlat ubrousky a kuchyňské utěrky. Až teď, když mě skoro přešla moje "pražská" chronická bronchitida (doma rodiče: Určitě seš alergická na chlupy :roll: ) jsem si uvědomila, jak ta "bezprašná" podestýlka prášila... :x
Tkanu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Sametka
Vzpomínáme: Tkanička Mašlička Hvězdička Knoflenka

Hadr místo podestýlky

Příspěvekod Tara » 18 čer 2006 20:26

Přesunuto z podestýlek - nevi

tak me napadlo-myslite ze by stacilo kdybych potkankum davala misto vreten jen hadr?teda az budou mit novou klec-to ho budu moct menit kazdej druhej den-takhle je to hrozne slozity-mam na sobe ty dve klece :roll:
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Příspěvekod Jingles » 18 čer 2006 20:29

No jistě. Naši maj po dně hadr a na tom tácek s kočkolitem.
tvořííííím

I’m happy to be by myself
I don’t need no one else.
Jingles
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Kryštof, Tadeáš

Příspěvekod Tara » 18 čer 2006 20:39

super!!!ja jim taky prave chco dat jen do naky misticky vretena....oni taky ted zdrazili vretena a me vystacej dva pytle-prin poctu potkanu a velikosti kleci jen na jedno pouziti..a kazdy tyden kupovat za 100,-kc vretena fakt na to uz moc nemam
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

offtopic z podestýlekm

Příspěvekod Make » 18 čer 2006 21:54

Jasně,já mám holky na přebalovacích podložkách pod mimina a vřetena mají jen v záchodku(plast.miska),o to víc si těch vřeten váží a pořád tam sedí a hlodají :whistle:
Be positiv:)
Make
Malý potkan
Malý potkan

Další

Zpět na Podestýlky