Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Nejoblíbenější místo

Kam všude potkánka pouštíte? Kam ho vozite s sebou?

Nejoblíbenější místo

Příspěvekod Kometa » 16 led 2008 12:39

jaké je nejoblíbenější místo vašich miláčků?

Moje holčičky si vybraly velmi brzy a podle mě velmi špatně :evil: :lol:
Jakmile je pustím, zafučí za klec, kde je díky vaničce od klece 2 centimetrová mezera mezi klecí a zdí a v té se navzájem honí, koušou a podobně. Teď třeba jedna ukořistila kus čínského zelí, což je snad jejich nejoblíbenější papů a rvou se tam o něj jak koně :lol:

Taky se někdy stane,že za klec zaleze jen jedna, šplhá po ní nahoru dolu, a druhá se jí zevnitř snaží kousat. Ony se vůbec furt mydlí, tak jim říkám Mydlinky :loveit:
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Re: Nejoblíbenější místo

Příspěvekod Zuza » 16 led 2008 12:43

:roflmao: Mydlinky, to je hezký :loveit:
Naši kluci mají oblíbený místo když jsme na návštěvě u našich na kleci holek, je jim jedno, že je neříjný samičky koušou do pacek, ocásků a někdy i kulí (to už ale fakt zasahuju) prostě tam seděj a čuchaj a když je dam pryč, jsou tam za chvíli znova :roflcry:
A doma je pouštim jen po chodbě, kde nemaj co rozkousat a na posteli a křesle, sou to takový lemry, že stejně zalezou do prvního rohu a chrápou :roflcry: :roflcry: :roflcry: ale za klecí je to u nás taky oblíbený, krásný je, když ta půlkylová obluda leze hlavou dolů z klece :roflcry:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod eva.jingle » 16 led 2008 12:48

U nás je nejoblíbenější z postele zdrhnout na regál,kde mám všechno možné,protože tam je spoooouuusta věcí na zkoumání :lol:
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod chesterfield » 16 led 2008 15:13

no jo u nás vede gauč - tam je místo mám rozkládací a jedna půlka je rozložená furtm tamn spim a pod ní - ojojo, semeniště zla. Teď tam zrovna bydlí Jurášek. Šapgetka tam nepáchne Ale Popelka, ta jej tam hledá furt.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Zuza » 16 led 2008 16:06

Jojo, gauč, to je jak u našich, je rozkládací a pod jednou částí je úložnej prostor vysouvací a tam Vikynka byla vždycky tiše a hodná a pak mamka vylovila totálně rozkousaný povlečení a polštář :roflcry:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod chesterfield » 16 led 2008 16:09

jo ziše hodní to je vždy pruswr i u dětí, no náše sedačkas je již spíš bydlení pro myši, než nábytek, již několik generací hlodá, pokouší sw zalézt do polstrování a tak, Manžel čeká jenom až vypadneme a prý sikoupí novou :roll:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Zuza » 16 led 2008 16:25

:roflmao: No jo, naši se stěhovali a stará nakousaná sedačka jela za babičkou do Jihlavy a na novou se musí dávat pozor, aby si holky nehlodly, ale je víc zajímá z kanape dosažitelný stolek, kde bývají dobroty, no a pak se sedačka kartáčuje od drobků :roflcry:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod nevi » 16 led 2008 16:28

Moje holky rády lezou pod postel - asi protože vědí, že je tam nerada vidím.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod atizi » 16 led 2008 21:04

U nás je to místečko za postelí, kam na ně nemůžu :D A syslí si tam různý věci, co kde nakradou... nejčastěji mizí věci z nočního stolku, ten mají nejblíž a je tam toho nejvíc :D
atizi
Růžovka
Růžovka
Potkani: Rozárka, Sisi

Příspěvekod Nefertity » 17 led 2008 22:14

Pod postelí, natahaly si tam papíry a otrhaly tapety.. je to jejich místo, jen tak jednou za měsíc se dokopu odtahat všechny bedny zpod postele a vyluxovat jim tam.. tam se pak najdou skvosty :lol:

Obrázek
Váš potkan právě spí? Zkuste žonglování.
Nefertity
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nikdy nezapomeneme:
Karbanátek 22.10.2010 - 15.1.2013
Dalamánek (Chrusty) 20.11.2010-25.11.2012
Hope 9.5.2008-14.10.2010
Cesmínka (Holly) 9.5.2008-17.6.2010
Ouzinka 17.10.2006-13.12.2008
Ofinka (Ophidie) 17.10.2006-27.3.2009

Příspěvekod Veve » 17 led 2008 22:40

tahle fotka je naprosto bezkonkurenční :up: :roflmao:
Obrázek
Veve
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: František, Ibišek a Kuba

za duhovým mostem:
Stříbřenka z Letohradu, Muffina a Pepa z Letohradu, Agáta z Letohradu, Mája z CHS PotkanMarvel, Alcobaca z CHS Ituri, Oggy z Prahy, Krisi z Trutnova, Brusinka od Chebu, Bobina od Brna

Příspěvekod atizi » 18 led 2008 20:18

Tááák, učím se vkládat obrázky, tak přidávám i to moje (vlastně holek) místo za postelí ... Holky jsou zrovna v klidovém stádiu, za sebou mají úlovky :D
Obrázek
atizi
Růžovka
Růžovka
Potkani: Rozárka, Sisi

Příspěvekod Dandali » 18 led 2008 21:47

jj, pod postelí je spousta místa, dá se tam natahat hromada věcí a ještě se tam za ním nemůžu pořádně dostat, takže v oblíbenosti jistě vede :-)
ale často je tam opravdu hodný a spí :angel:
když šmejdí, stěhuje a nebo hryže, tak to jde docela slyšet, takže ho mám relativně pod kontrolou

a pak pochopitelně miluje batohy :P
Dandali
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Osík, Ossifer (Bebešin Ocelot)
Žaky (Jaquen Iletis)
Vicky (Victarion Iletis)

† Edie (Edmure od Ddus)
† Yoren Iletis
† Harmen od Ddus
† Bertík (Oberyn von Percy)

† Kory (Qhorin Iletis)
† Jaime (Bebešin Šach Mat)

Příspěvekod Ka3na » 22 led 2008 16:09

Hezke fotecky :)
U nas je oblibenych mist nekolik.Postel to ni,jelikoz ji nemame ;)
Ale holek jsou stare police s krabic,ktere jsem mela kdysi jako skrin,kde maji na kazde policce hromady starych hadru,v kterych spi.Potom oblibene misto Omegy,ktera je mrstnejsi je na skrini,kam vyleze tak,ze se nohama zapre mezi skrin a zed a splha "krok sum krok" :) A taky proto,ze vi,ze ji tam nerada vidim.
Oblibene misto,ale ne spaci ale na kradeni,je skrinka vedle lednicky,kde je misa s ovocem a pecivo,at uz nase tak holek,ktere tam susim.Dale radi rejdi v koupelne,no koupelne,v nasem pripade jsou to ctyri vykachlickovane steny s umyvadlem a sprchou ze zdi :)
No a posledni dobou nas prekvapuji,kde muzou usnout,uz hadry v policich ustupuji do pozadi a v klidu usnou nekde v rohu na zemi :)
Řekyně:
Zéta (ζῆτα) - *24.3.2011
Ióta (ἰῶτα) - *24.3.2011
Řekyně za duhovým mostem
Alfa (ἄλφα) - *23.3.2007 - +26.1.2010
Omega (ὦ μέγα) - *23.3.2007 - +24.7.2010
Gamma (γάμμα) - *10.7.2010 - +10.4.2011
Beta (βῆτα) - *10.7.2010 - +4.9. 2012
Obrázek
Ka3na
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Řekyně: Beta(βῆτα) - *10.7.2010
Zéta(ζῆτα) - *24.3.2011
Ióta(ἰῶτα) - *24.3.2011
Řekyně za duhovým mostem :(
Alfa(ἄλφα) - *23.3.2007 - +26.1.2010
Omega(ὦ μέγα) - *23.3.2007 - +24.7.2010
Gamma(γάμμα) - *10.7.2010 - +10.4.2011

Příspěvekod myjka » 26 led 2008 01:13

U nas je najoblubenejsie miesto za klietkou a v tlaciarni :D jo a este za mojim notasom kde vzdy iba trpnem aby mi nenakusali napajaci kabel :lol:
myjka
černá ofce
černá ofce
Chovatelská stanice: CHS Myjka

Další

Zpět na Výběhy