Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Bůvolí kůže a sušené maso

Bůvolí kůže a sušené maso

Příspěvekod Kometa » 04 led 2008 00:35

zkoušeli jste ji někdo podstrčit? Chutnala? A co ostatní sušené zbytky ze zvířat, jako žaludky a pod? To by se mohlo setkat s úspěchem, ne?
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Re: Bůvolí kůže

Příspěvekod Mafinka » 04 led 2008 09:49

Nad buvolí kůží jsem často přemýšlela. jelikož máme doma zásoby pro psa......ale raději jsem to nezkusila....
Mafinka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Nelly » 11 led 2008 17:22

ted momentalne nemam na kom ozkouset,ale Nellyne nechutnalo nic,co nevonelo a brachovo mysakovi taky ne,takze ani kdyz sem se snazila jak sem chtela,ona do drzky tu kost z kuze nevzala :) ale treba psí granule,frolíky a pod ji teda jeli :lol: :lol:
život je sled průserů nepravidelně po sobě jdoucích
Nelly
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Elerían » 15 zář 2013 14:17

Ja mojim občas dám dáku malú loptičku/kostičku z kože, kde je aj sušené mäso - idú sa za tým pozabíjať. :) A je to aj dobrá hračka, hlodaním sa prebavia celé hodiny...
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Příspěvekod estrius » 12 led 2014 17:00

Já mám pro ní nsušené kuřecí maso a sušené ryby, zatím se na to tváří nedůvěřivě, tak uvidíme :smi:
estrius
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Algernon, zverimex, hooded * cca 10/2014
Anežka, adoptovaná, hooded

Příspěvekod Piškot » 03 bře 2014 15:50

Ano, zkoušela jsem to, jednou, páč jsem někde četla, že "se to smí". Naši potánci si toho ale moc nevšímali... ;)
Piškot
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod estrius » 04 bře 2014 15:52

Mě moc neklape ani to sušené maso, s kůží bych měl asi úplnou smůlu :)
estrius
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Kimik » 04 bře 2014 15:56

Přítel přivezl z Ameriky sušené hovězí a nejím to já ani on ani potkani. Nechápu, proč je potřeba to maso sušit, šťavnatý steak by byl mnohem lepší :whistle: Buvolí kůži jsem ani nezkoušela, myslím, že je dost lepších alternativ.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod estrius » 05 bře 2014 14:21

Kimik píše:Přítel přivezl z Ameriky sušené hovězí a nejím to já ani on ani potkani. Nechápu, proč je potřeba to maso sušit, šťavnatý steak by byl mnohem lepší :whistle: Buvolí kůži jsem ani nezkoušela, myslím, že je dost lepších alternativ.

Já třeba sušený maso můžu :)
estrius
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod chesterfield » 05 bře 2014 17:45

u nás Jerky patří k luxusním pochoutkám, ale myším ne - j
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod estrius » 06 bře 2014 12:04

Jo, já jsem holkám právě koupil sušený kuře z rodentie, asi se naštvu, osolim si to a sežeru :lol:
estrius
Malý potkan
Malý potkan

Sušené maso

Příspěvekod Piškot » 24 dub 2014 15:51

Zdravím,
potkani žerou sušené maso. (Jsem se dozvěděla.) Ráda bych (málo) poté použila do krmné směsi. Potřebuji poradit, vydrží vůbec sušené maso po domácku usušené v krmné směsi? A jak se vůbec takové maso suší? :lol: Děkuji
PS: Při nejhorším koupím ve zverimexu... :roll: :whistle: :up:
Piškot
Malý potkan
Malý potkan

Re: Bůvolí kůže a sušené maso

Příspěvekod Kimik » 24 dub 2014 19:03

Tady v tom tématu se psalo i o sušeném mase, tak jsem téma přejmenovala a spojila.

Sušené maso se dá koupit, ale není jednodušší dát potkanům prostě kousek vařeného (nebo někdo dává i syrové)? To jim dá možná víc než to sušené.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Piškot » 25 dub 2014 18:40

Jo, asi jo, vyřadím ho ze seznamu do směsi :up:
Piškot
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Vrabček » 07 říj 2014 18:26

já jsem koupila holkám sušené kachní. Jen k tomu čuchly a nic. Tak jsem jim to dala do misky a uvidíme, jestli do rána zmizí.... :|
Vrabček
Růžovka
Růžovka
Potkani: Viki - přinesena ze zverimexu 22.4.2014 asi ve 2-3 měsících, F, S, černá hooded
Ellie - přinesena z ChS Family Geluzee (Avisand), narozena 7.5.2014, F, D, černá husky

Další

Zpět na Maso