Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Přes klec

Jak řešit problémy při seznamování? Přijme potkan jiného potkana?

Přes klec

Příspěvekod Nuki » 01 srp 2012 21:42

Ahoj mám dvě cca rok staré samičky ze zverimexu, dva asi měsíc staré samce ze zverimexu a pak ještě dvě samičky asi měsíční na týdení hlídání. Myslíte že kdybych nejstarší holky pustil na noc z klece ven tak by přes klec nic holkám ani klukům neudělali? Jednou sem měl holky na noc puštené a kluci se z klece nějak záhadně dostali z klece ven, našel sem je jak na sobě chrápou v šuplíku a kluci ani nebyli nijak oškubaní nebo zranění. Když sem měl ale kluky puštěné po stole a mamka pustila i holky, tak rychle běželi ke stolu kde sem kluky měl a strašně agresivně jim začali čistit srst. Hned sem dal holky zpět do klece aby si něco neudělali. Ale už sem se moc rozpovídal :lol: zkrátka mi jde o to že vždycky když mám holky puštené a jsou u klučičí klece tak kluci visejí na mřížích a často se stalo že holky kluky kousli do tlapek. Je možné že by se jim přes mříže mohlo stát něco vážnějšího? Nebo mám holky s klidem na noc pustit po pokoji?
Nuki
Růžovka
Růžovka

Re: Přes klec

Příspěvekod Vell » 01 srp 2012 21:49

i přes klec si můžou něco udělat.. a rozhodně bych je nepouštěla bez dozoru a už vůbec ne kluky s holkama :shock:
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Příspěvekod Nuki » 01 srp 2012 21:56

Já myslel že bych pustil jen holky... :whistle:
Nuki
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod nevi » 01 srp 2012 22:37

V noci bych teda potkany nepouštěla :shock: stačí když si vzpomenu, jakou spoušť dokážou nadělat, když se pustí sami....
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Pepinie » 01 srp 2012 23:08

a co teprve kluci, chudáci se v noci vůbec nevyspí jak budou viset na mřížích a chtít za babama...
Všechno moje štěstí běhá na čtyřech nožkách! (a to největší běhá na dvou:)
Obrázek
http://mures-noble.cz
Pepinie
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: všechny moje myšátka najdete na www.mures-noble.wz.cz
Chovatelská stanice: Mures Noble

Příspěvekod Kimik » 02 srp 2012 07:39

Jo, jednou se mi kluci taky pustili sami a ráno nejen všude bordel, rozkousaný kabely a zpřeházený věci, ale hlavně všude louže krve, krvavý šmouhy na koberci...Věř mi, přes mříže si mohou udělat docela dost, u nás to byly teda jenom pokousaný ocasy, který tam dva kluci neopatrně spustili, ale krvácelo to teda fakt hodně. A na druhou stranu si dovedu představit, že by se mohlo podařit i udělat miminka přes mříž... :roll:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Pepinie » 02 srp 2012 09:14

kimi kluci mi na holčičích mřížích visí, holky na klučičích a miminka se jim nepovedla...já si to opravdu nedokážu vůbec představit jak by to mělo probíhat aby to vůbec šlo...
Všechno moje štěstí běhá na čtyřech nožkách! (a to největší běhá na dvou:)
Obrázek
http://mures-noble.cz
Pepinie
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: všechny moje myšátka najdete na www.mures-noble.wz.cz
Chovatelská stanice: Mures Noble

Příspěvekod womi » 02 srp 2012 09:29

tak o nakrytí přes mříže už tu téma je. viewtopic.php?f=20&t=8867&hilit=nakryt%C3%AD
Rozhodně bych nepouštěla potkany tak, aby mohli oblejzat klece ostatních bez dozoru. I s dozorem je to sekunda a ukousnutý prst a krve jak z vola.
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Kimik » 02 srp 2012 09:38

Pepinie píše:kimi kluci mi na holčičích mřížích visí, holky na klučičích a miminka se jim nepovedla...já si to opravdu nedokážu vůbec představit jak by to mělo probíhat aby to vůbec šlo...

Já taky moc ne, ale stejně bych to radši ani neriskovala.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Zpět na Seznamování potkanů