Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Seznamování již zesnulých slečen

Jak řešit problémy při seznamování? Přijme potkan jiného potkana?

Seznamování již zesnulých slečen

Příspěvekod Gaara » 02 dub 2012 20:53

Ahoj,
taky bych se s vámi ráda podělila o to, jak se seznamovalo u nás. Bohužel, jak podle předmětu můžete poznat, potkanky jsou již zesnulé :cry: (ale v brzké době to mě a mou Wan čeká znova :up: )

Od nějakého vysvětlování příběhu se vrhnu rovnou k věci, půl roku jsem svou první potkanku, Anwill, držela v samotě a protože jsem sídlila na pokoji se sestrou, která není příznivcem těchto zvířátek, nemohla jsem jí koupit společnici. Sestra se naštěstí odstěhovala a tak se naskytla nová možnost - pořídit mé milé kámošku. Taky jsem tak udělala.
Upřimně řečeno, koupila jsem problémové dítko ze zvěrimexu, dva týdny jsem je pro jistotu nechala oddělené a než jsem z jedné na druhou sáhla, pořádně jsem si vyčistila ruce, bála jsem se, že se Anwill něčím nakazí, ne pokaždé totiž zvířátko ze zvěrimexu je zdravé. No a pak začala etapa seznamování. Jejich obydlí (v kleci malá, v akvárku Anwill) jsem dala k sobě. An byla hodně ostražitá. Den a noc jsem je tak nechala, pak jsem si je obě vzala do ruky. Anwill na ni byla hodná, tak jsem tedy riskla a malou dala k ní do akvária. Pro malou v té chvíli nastalo peklo - Anwill se do ní pustila, do domečku ji nepouštěla.
Vyřešila jsem to jednoduchým způsobem. Akvárko jsem vyčistila, umyla, nasypala tam slabou vrstvu hoblin a hobliny z klece, kterou obývala malá, tudíž v ní byl její pach. Vrátila jsem je tam obě zpátky, bez domečku, jen voda, protože si An chránila i žrádlo. Slečny se nemohli ani zahrabat pod hobliny, protože byla tenká vrstva a tak- přišel úspěch- potkanky si lehli do rohu, tiskli se na sebe a takhle usli. Po tomhle úspěchu jsem jim tam přidala hobliny a žrádlo a od té doby se holky snesli. Vrátila jsem jim tam po 2 dnech i domeček a i přes to, že se tam vlezla An sotva sama, narvali se tam obě :lol: ani ne za týden jsem jim koupila větší a byli spokojené - nerozlučitelné do dneška :( :angel:

holky.jpg

hojky.jpg
Ano..to je to jejich seznamovací spaní :)

holky.jpg
Obrázek
Gaara
Růžovka
Růžovka

Re: Seznamování již zesnulých slečen

Příspěvekod Dediel » 04 dub 2012 21:17

krásní jsou spolu :loveit: u nás se i po týdnu a půl ve společné kleci pořád válčí, tak doufám, že časem ti moji kluci budou také nerozlučitelná dvojka :angel:
Dediel
Růžovka
Růžovka
Potkani: Nyní Semíček a Griffínek <3
za duhovým mostem: Pája, Tomík <3

Příspěvekod jejula » 05 dub 2012 09:10

Tak já jsem se seznamováním neměla vůbec problém zvykli si hned akorát ten starší Monty,kterej byl sám se mnou 4měsíce je pořád samostatnejší a mazlit se chce víc se mnou než s mladším Dumbikem.A u sebe spinkaj jen ve sputniku nebo v hamace.Jinak co je pozoruju tak Dumbo pořád chodí za Montym se mazlit a Montymu se nechce a jde radši za mnou :lol:
Obrázek
jejula
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: [url=http://www.stooorage.com/show/1073/4739876_foto773.jpg][img]http://t1.stooorage.com/thumbs/1073/4739876_foto773.jpg[/img][/url]

[url=http://www.stooorage.com/show/1073/4739883_foto781.jpg][img]http://t1.stooorage.com/thumbs/1073/4739883_foto781.jpg[/img][/url]

Příspěvekod Gaara » 05 dub 2012 17:30

Dediel, tak kluci jakéhokoliv stvoření bývali vždycky hravější a vzájemně se perou, takže potkánků se to týká taky a myslím že si jen hrají, pokud nelítají chlupy a krev :))

jejula, tak to je štěstíčko, že si tak sedli. Jinak koukám, že jsem měla trošinku podobnou dvojku jako máš ty teď :)
Obrázek
Gaara
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dediel » 05 dub 2012 19:43

hraní vypadá jinak, malýmu chlupy lítají, protože na toho velkýho píská pořád ale pořád! a velkýmu to začne lézt vždy na nervy, co všechno si na něj malý dovoluje. Šrámů má malej tak pěknou řádku. Nevychází spolu zatím dobře, ale přijde mi že problémy dělá malej hlavně. Toto praní zatím bohužel kamarádské není ;/
Dediel
Růžovka
Růžovka
Potkani: Nyní Semíček a Griffínek <3
za duhovým mostem: Pája, Tomík <3

Příspěvekod chesterfield » 09 dub 2012 13:05

Tvé seznamování zase potvrzuje heslo - Společný stres zbližuje :lol:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Zpět na Seznamování potkanů