Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Pořízení nové potkanky

Jak řešit problémy při seznamování? Přijme potkan jiného potkana?

Pořízení nové potkanky

Příspěvekod MarieMon » 21 dub 2014 10:59

Ahoj, dnes jsou to dva tejdny, co jsem si pořídila potkanku. Slečna mi za ty dva týdny doslova vyrostla před očima, už to není takové mimčo. Hodně si pohrávám z myšlenkou druhé holčičky. Věnuju se jí jak jen to jde,ale stejně pár hodin denně v kleci stráví sama. Problém je,že nemám druhou klec a nemám momentálně žádnou možnost jí sehnat. Myslíte,že když ještě před dvěma týdny byla ve skupině potkanů, že by si mohla zvyknout rychleji ? mam jenom přepravku a tam se mi mimčo nechce nechávat dlouho, přecejenom je to moc uzavřenej prostor a pto myšku by to mohlo být ještě stresovější než normálně při příchodu do nové rodiny.
Díky moc ;)
MarieMon
Růžovka
Růžovka

Re: Pořízení nové potkanky

Příspěvekod Kimik » 21 dub 2014 11:39

Jestli ji máš dva týdny a bylo to odstavené mimino, tak se seznamováním nebude vůbec žádný problém, dvě klece rozhodně nebudeš potřebovat. Jestli budeš mít obavy, tak je spolu nech třeba nějakou dobu v přepravce, ale já normálně mimina dávám okamžitě spolu, většinou mají radost, že mají najednou kamaráda, začnou se honit a prát, ale to jsou všechno dětské hrátky, takovíhle prckové se ještě neperou doopravdy a ani jsem neviděla, že by si někdy ublížili.
Dotaz jsem ti přesunula do správné sekce, o seznamování toho tady bylo napsáno už hodně, takže si všechno projdi a přečti a pak se případně ptej, později téma sloučím s nějakým vhodným.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Re: Pořízení nové potkanky

Příspěvekod MarieMon » 22 dub 2014 10:55

Děkuju moc :)
A sorry za špatný zařazení fóra, moc se tu nevyznám :)
M.
MarieMon
Růžovka
Růžovka

Zpět na Seznamování potkanů