Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Nejoblíbenější jídlo!

Čím potkana krmit

Re: Nejoblíbenější jídlo!

Příspěvekod katuš » 24 dub 2009 20:45

U nás jednoznačně vedou piškoty a Cottage ale i po vanilkovým Pribináčku by se myška uhnala.
katuš
Růžovka
Růžovka
Potkani: potkanka CHERRYnka

Příspěvekod Bart3wik » 04 črc 2011 11:33

Slunečnicová semínka :lol:
Slunečnice vyjí, ale zrní mu moc nejede :roll:

Suchý chleba ohlodává na broušení zubů.
Zeleninu a ovoce, to moc nechce.
Ještě mu dávám vitamínové kuličky ;)

Sem tam zobne i něco ode mně masíčka, brambor, vajíčko atd...
Obrázek http://bart3wik.rajce.idnes.cz/Koralky/ Prodávám náušnice ruční výroba 1 pár za 50 Kč
Bart3wik
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Za duhovým mostem: Kukyna (haskyška), Ferina (haskyška), Kukyna (hnědá), Ferin (plešounek), Ferda (dvoubarevnej), Chip (bílej) a Dejl (zrzavej), Chicco (adoptovanej bílej) a Fido (adoptovanej dvoubarevnej).

Příspěvekod Tkanička » 24 črc 2011 13:50

Banán s mlíkem a s kapkou rakytníkové marmelády a to vše rozmačkat na kaši (někdy přidám i nadrolené piškoty nebo místo marmelády med). Agátka taky miluje vločky s nevařenými nudlemi do polévky, to zamíchám a zaleju trochou vařící vody a nechám nabotnat a to se můžu strhat. Dále piškoty v mléce, dropsy mlsoun - jakákoliv příchuť ( ejvíc banán, borůvka, jahoda). Potom trochu nekořeněného a ne moc slaného vývaru z polévky i s trochou masíčka !! To je bašta !! :loveit: :angel: :up:
Tkanička
Růžovka
Růžovka
Potkani: Agátka (14.8 - 11.9) - bohužel za duhovým mostem .. ale i tak moje nejmilovanější stvořeníčko .. :( chybíš mi myško .. :'(

Mikky (?.8. - ... - zlatíčko které mě drží a dělá mě šťastnou po tom, co Agátka umřela :(

Příspěvekod Ali » 27 črc 2011 10:08

U našich holek vede hrášek a kukuřice. A těstoviny. A tvrdej chleba na broušení tesáků.
Osky byla milovnice čaje.
Osky a Esmí milovaly ty dropsy pro hlodavce - nejvíc lesní směs. Malé potkýšky je nechtěj... :roll:
Dangerous Beans had said ´What is a rat?´and Hamnpork had replied, ´Teeth. Claws. Tail. Run. Hide. Eat.That´s what the rat is.´
(Terry Pratchett: The amazing Maurice and his educated rodents)
Ali
Skákavka
Skákavka
Potkani: Osky & Esme
Blondie, Linka, Amy, Niki

Příspěvekod weroniccca » 28 črc 2012 07:27

Může se utlouct po nudlích z vývaru, uvařené rýží, melounu, dýňové polívce, polystyrenových chlebech, sýrových knupsech, taveňáku a mozzarele. Jo a ještě bílek, ten mu taky jel :)
weroniccca
Růžovka
Růžovka

Předchozí

Zpět na Krmení