Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Čaj

Čím potkana krmit

Dáváte svým potkanům čaj?

Ano
46
35%
Ne
27
20%
Někdy
59
45%

Celkem hlasů : 132

Re: Čaj

Příspěvekod j0hny » 15 pro 2016 01:22

No, mas pravdu, vacsina su tinktury, je to male a lacne, zaujimave pre slovenskych zakaznikov :? Nevadi, objednam do buducna z e-shopu, pripadne este zajtra obeham lekarne, slecinky uz su v pohode, pcikaju len obcas.
Co ten caj ? Ten je myslim v pohode.
Přílohy
cajik_vga.jpg
j0hny
Růžovka
Růžovka
Potkani: Liza a Wendy - segry vybrane zo zverimexu :)

Příspěvekod Haňa » 15 pro 2016 13:12

Ahoj :-) čaj Leros je v pohodě, já teda používam spíš ten dětský průduškový (tmavě modrý)
sirup jitrocelový i echinaceový je dobrý Müllerův - kdekoliv v lékárně a výborný je i od firmy TOPVET ( nwm, jestli u vás seženeš)
jitreoceláku patří do napáječky s čajem 4 ml na 100 ml čaje, čaj ráno a večer čerstvý, slabý, vlažný...
echinacoevý sorup klidně i ze lžičky, měl by se užívat tak tři týdny v kuse a pak mezera.

na imunitu se taky doporučuje imunogukan ( sirup či kasple) dávala jsem kapsle, jsou sice dražší, ale jednu kapsli jsem dávala na 10 potkanů - vysypeš, dáš kolik potřebuješ a zase zavřeš :-), sirup mi holky nechtêly...

ještê je na nachlazení taky výborný Hedelix ( z břečtanu), ale taky jim nechutná
a sirup z lichořeŕišnice ( ne kapky)

kdyby se nelepšilo nebo zhoršovali, chce to veta, aby si je poslechl ( pŕípadnê atb)
ale mně teda čaje a siruoy mockrát pomohly..
přejem brzké uzdravení
Haňa
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod j0hny » 16 pro 2016 03:16

Dakujem, tak uz sme takmer v pohode. Zvysok cajiku zajtra odlozim do buducna a budeme este dva tyzdne pit vodu s novym sirupom bez alkoholu.
j0hny
Růžovka
Růžovka
Potkani: Liza a Wendy - segry vybrane zo zverimexu :)

Předchozí

Zpět na Krmení