Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Když vám potkan ukousne z vašeho jídla

Čím potkana krmit

Když vám potkan ukousne z vašeho jídla

Příspěvekod hrczka » 22 úno 2012 21:31

ahoj, už hodně se mi stalo, že jsem jedl třeba chleba se salámem a kluci přiběhli a kousek si ukousli, nebo přiběhli k mojí sklenici s pitím, strčili do ní čumáček a začali pít.
Chci se vás zeptat, jestli to ignorujete a jídlo/pití dojíte/dopijete?:)
hrczka
Růžovka
Růžovka

Re: Když vám potkan ukousne z vašeho jídla

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 22 úno 2012 22:15

Ignoruju. :roflcry: A občas s nimi jím i banán napůl. :lol:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Pepinie » 22 úno 2012 22:17

už od mala se všemi mými zvířátky sdílím talíře tj. opravdu nemám problém si od potkana nechat pít sliny z jazyka ... a světe div se, žiju a jako jedna z mála lidí kolem nemám žádnou alergii
Všechno moje štěstí běhá na čtyřech nožkách! (a to největší běhá na dvou:)
Obrázek
http://mures-noble.cz
Pepinie
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: všechny moje myšátka najdete na www.mures-noble.wz.cz
Chovatelská stanice: Mures Noble

Příspěvekod Pepinie » 22 úno 2012 22:19

já mám dojem že mě už nezbývá ani ta půlka, když se takhle o něco dělíme :-D
Obrázek
Pepinie
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod hrczka » 22 úno 2012 22:41

mě právě mamka pořád tluče do hlavy, ať to nedělám, že bych z toho i mohl nějak onemocnět.
měla známou, co prý chytla od psa nějakou nemoc a když čekala mimino, pokaždý umřelo(možná je to blbost,nevím) :|
hrczka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Kimik » 22 úno 2012 22:45

Když jím, tak jsou potkani v kleci, je to naprosto jednoduchý. Já jim jejich zrní taky neužírám :roll:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Pepinie » 23 úno 2012 06:49

no jo, ale takový pes je něco jiného, ten chodí všude možně a žere na co přijde přes hovna až kdoví jaké zdechliny - a přiznejme si to spousta lidí nechá naočkovat vzteklinu a tím to pro ně končí a pak se můžou jenom divit
Obrázek
Pepinie
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Hayam » 23 úno 2012 10:33

Já klidně jím i s potkany, jelikož je nechám mě pusinkovat a tu a tam se mi snaží dobít i do úst (třeba Daky to dělala hodně), tak to vůbec neřeším a zatím jsem z toho žádné problémy neměla.

Jen naopak, když mám bronchitidu, tak se s potkany o nic nedělím, ať nechytnou oni něco ode mně :smi:
Chovatelská stanice potkanů Al Gabal

Slušné holky jsou nejpozději v deset večer v posteli... a nejpozději o půlnoci doma.
Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Dámy
Desmeralda OdAdush, Calanthe al Gabal, Zsa Zsa (Zuzanka) Iletis, Elena al Gabal, Senay Iletis

Pánové
Ulk van Rattonia, Go-Go Juice (Džus) OdAdush, Bebešin Kaa

Na louce za Duhovým Mostem
Onyx, Opium a Hathsepsut z TazManie, Paní Myšová ze skládky, Daky a Padma Potassium of Navel, Prisca Iletis, Limousine of Nippyland, Damon von Percy, Ashanti of Ratwood, Anténka OdAdush, Amrit al Gabal, Tonička van Rattonia, Chio Sunny Rat
Chovatelská stanice: Al Gabal

Příspěvekod jejula » 23 úno 2012 15:22

Tak já s potkyškama taky baštím.Je to uplně stejný jak když je pusinkuju.A taky se mi nikdy nic nestalo a to měli kluci i svrab a zapal plic.A ok.
Obrázek
jejula
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: [url=http://www.stooorage.com/show/1073/4739876_foto773.jpg][img]http://t1.stooorage.com/thumbs/1073/4739876_foto773.jpg[/img][/url]

[url=http://www.stooorage.com/show/1073/4739883_foto781.jpg][img]http://t1.stooorage.com/thumbs/1073/4739883_foto781.jpg[/img][/url]

Příspěvekod jani » 23 úno 2012 16:10

já se s nimi taky dělím o jídlo, samozřejmě pokud není moc slané nebo kořeňené. klidně jim nechám olízat lžičku s jogurtem a pak tou samou jím dál například :smi:
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod Kimik » 23 úno 2012 17:39

Lidi, to jsem jediná divná, který prostě nepřijde normální jíst se zvířatama? Ani ne tak kvůli hygieně, ale prostě mi připadá, že se zvířaty se nestoluje...Jednou jsem viděla v cukrárně paní, která jedla čokoládový dort a tou stejnou lžičkou krmila pod stolem psa, to vám nepřijde hnusný? :grc: Navíc naši potkani na stůl prostě nesmí, stejně jako by tam nesměl pes, kočka ani cokoli jiného.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod jani » 23 úno 2012 17:41

no já k tomu nebyla vychovaná, spíš naopak - ale zrovna ty myši skoro nikdy neopustí byt, žerou to co jim dám, takže jejcih špína je vlastně čistá :D něco jinýho je pes, tam se trochu krotím, přeci jen venku očuchá a olízne kde co.
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod nevi » 23 úno 2012 17:47

Mně teda zvířata nesmějí do ložnice ani do jídla, ale občas se stane nehoda (stačí odejít na 10 vteřin od talíře :roflcry: ) a nějak to nehrotím... potkan chovaný v bytě nemůže chytit nic, co už v tom bytě tak jako tak není... :D
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Kimik » 23 úno 2012 17:53

Jak říkám, mě ani nejde o tu hygienu, že bych něco chytila, ale i chov zvířat má mít svoje meze, můžu svoje mazlíčky milovat, ale o postel nebo stůl se s nima prostě dělit nebudu, kdybych měla koně, tak s ním taky nebudu spát ve stáji a jíst ze žlabu. Prostě mám někdy pocit ( a tím nemyslím nikoho tady z fóra, mluvím obecně), že se lidi někdy ke zvířatům chovají spíš jako k dětem a dovolí jim úplně všechno.
Kimik
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Pepinie » 23 úno 2012 18:06

kimi já svoje zvířata beru vlastně jako moje děti a ráda s nimi sdílím všechno, což ale vůbec neznamená že bych je měla nějak špatně vychovane
Obrázek
Pepinie
Superpotkan
Superpotkan

Další

Zpět na Krmení