Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Večeře

Čím potkana krmit

Večeře

Příspěvekod -Betty- » 13 lis 2009 22:07

Ahoj, jestli tu uz takove tema je, tak se moc omlouvam, ze zakladam nove, ale zadne takove jsem tu nenasla..
Chci se optat jake delate psvym potkysum vecere? nebo rovnou jak je celej den krmite? Ja mam dneska dva nove potkanky a nevim kolik jim toho mam dat... dekuji
-Betty-
Růžovka
Růžovka
Potkani: Awa,
Egérie z Hamaku (Egi)
Audina :)
______
Tarja :(

Re: Večeře

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 13 lis 2009 22:32

O krmení je tu toho dost v sekci krmení. :smi: Recepty na jídla pro potkánky najdeš například v kuchařce. ;) viewtopic.php?f=56&t=1101

Každopádně si přečti příručku od Adély, je tam shrnuto úplně vše, i správné krmení. http://stary.potkanomilec.info/prirucka.htm
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Kometa » 13 lis 2009 23:02

Pokud to jsou mláďata, tak jim určitě stále nechávej misku se zrním (dobré je třeba JR farm) a tvrdé pečivo.
Já k tomu přidávám ještě snídani (jogurt s vločkama) a večeři - zeleninu, ovoce, maso, kousek tvrdého sýra.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod Ema4 » 22 led 2015 22:08

O 5 let později, ale přece ... :whistle: Přes den zrní, občas něco ,navíc, a každý den večeře (maso, jogurt, rýže...) a zelenina plus ovoce ;)
Ema4
Skákavka
Skákavka

Večeře, ano vs. ne

Příspěvekod Ema4 » 22 led 2015 22:13

Vím že téma večeře tu už je, ale já sem dávám anketu a ta do již založeného tématu nejde vložit :whistle:
Tak co? Jo nebo ne? :smi:
Naposledy upravil Ema4 dne 24 led 2015 22:03, celkově upraveno 1
Ema4
Skákavka
Skákavka

Re: Večeře, ano vs. ne

Příspěvekod Ema4 » 22 led 2015 22:16

P. S.: já jo. Holky se mi vždycky vrhnou na misku a do rána (někdy až do odpoledne) je všechno pryč :)
Ema4
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod womi » 22 led 2015 22:24

Emo, to, že tam jeden dotaz je, neznamená, že nemůžeš vznést jinej :facepalm:
sloučeno.
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Ema4 » 23 led 2015 09:41

Ale jä jsem tam dala anketu, tady to nejde :smi:
Ema4
Skákavka
Skákavka

Zpět na Krmení