Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Co s brouky, červy a jinou havětí v krmivu?

Čím potkana krmit

Co s brouky, červy a jinou havětí v krmivu?

Příspěvekod Petasek » 22 dub 2007 11:59

ahojky, chtěla bych se zeptat, dnes jsem koupila krmivo-nejaka smes zrni,no a kdyz jsem to presypavala,tak mi z toho zaclo lezt kotel takovych černých brouků..dá se s tím ještě něco dělat,nebo to mám rovnou celé vyhodit?? :?
Petasek
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Mája » 22 dub 2007 12:01

No...spíš asi vyhodit a nebo přepéct v troubě.
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod Nefertity » 22 dub 2007 13:10

Já nevím, ale nešlo by to reklamovat? Protože tohle je jasná chyba výrobce/prodavače.
Jinak já osobně bych to potkánkům nedávala ani přepečený, ale já mám možná zkreslenej názor, protože jsem obvykle schopná sníst horší část jídla a tu lepší dát potkánkovi :oops: Třeba včera jsem měla takový dost namačkaný jablko, potkánkům jsem dala nejlepší kus a zbytek dojedla já :whistle:
Váš potkan právě spí? Zkuste žonglování.
Nefertity
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nikdy nezapomeneme:
Karbanátek 22.10.2010 - 15.1.2013
Dalamánek (Chrusty) 20.11.2010-25.11.2012
Hope 9.5.2008-14.10.2010
Cesmínka (Holly) 9.5.2008-17.6.2010
Ouzinka 17.10.2006-13.12.2008
Ofinka (Ophidie) 17.10.2006-27.3.2009

Příspěvekod Petasek » 22 dub 2007 13:11

Dík,tak já to raději vyhodím..nebo,že bych udělala potkankovi pečené broučky? :roll: :P
Petasek
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Petasek » 22 dub 2007 13:16

Reklamovat to asi nebudu..možná by to šlo,ale to bych to zrní musela nasypat zpět do toho sáčku a ti brouci lozí úpln všude :evil: ..no a zas bych musela jet do města .. :) tak hodl budu muset koupit zase něco jiného.. :( ..no jinak ten můj jablíčko vůbec papkat nechce.. :whistle:
Petasek
Růžovka
Růžovka

fauna v krmení

Příspěvekod Cirien Brisse » 09 říj 2007 12:26

Tak jsem dopoledne zjistila, při očistě klece, jsem nemocná, vážně jsem neměla co dělat, že se i do krmení dostaly nějaké breberky. docela jsem zuřila, zvlášť, když to bylo krmivo nejdříve ze Zvěrokruhu, následně pak něco objednané z netu. Vše skoro nové. Když jsem to zjistila, myslela jsem, že mě omyjou. Vitakraft a ještě něco, obaly už bohužel nemám, neboť si to vždy přesypu do dobře uzavíratelné krabičky. :x Napadá někoho, co by to mohlo být? Okamžitě jsem vše vyhodila. Naštěstí to, co jsem dávala Princess bylo v jiné krabičce. Ale i tak, přemýšlím, zda se to tam nějak dostalo již s krmením, či jak? prosím o radu. :|
Netajím se porážkou, jakou ve mně utrpěl Bůh...
Stáváš se navždy zodpovědný za to, cos k sobě připoutal. (Antoine de Saint-Exupéry)
http://www.cirinell.ic.cz/-Stránky ChS CiriNell.
Obrázek
Cirien Brisse
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Za Duhovým mostem dovádějí:Lolísek a Princess.
Chovatelská stanice: CiriNell

Re: Krmné směsi - recenze:-)

Příspěvekod zulu » 09 říj 2007 12:42

mě se to nedávno stalo taky. měla jsem velké balení xtravital, a když už jsem z něj brala poslední zbytky, vyhrnulo se na mě strašně moc malých broučků.. asi se v něm mezitím vylíhli.
Obrázek Obrázek
zulu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Foxie

fauna v krmivu

Příspěvekod Zuza » 09 říj 2007 14:10

Tyhle mršky v krmení mě už nějak nevzrušujou, jestli máte doma mikrovlnku, tak to přesypte do nějaký misky nebo nádoby kterou můžete dát do mikrovlnky a ono to ty brebery zabije a myšáci budou mítještě nějaký to zpestření, našim potkyšum broučci chutnaj :roflmao:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Re: Krmné směsi - recenze:-)

Příspěvekod Cirien Brisse » 09 říj 2007 14:11

Zuza píše:Tyhle mršky v krmení mě už nějak nevzrušujou, jestli máte doma mikrovlnku, tak to přesypte do nějaký misky nebo nádoby kterou můžete dát do mikrovlnky a ono to ty brebery zabije a myšáci budou mítještě nějaký to zpestření, našim potkyšum broučci chutnaj :roflmao:

Já celé ty dvě kila vyhodila :roll: :cry: :smi: :roflmao:
Stáváš se navždy zodpovědný za to, cos k sobě připoutal. (Antoine de Saint-Exupéry)
Obrázek
Cirien Brisse
Superpotkan
Superpotkan

fauna v xtravitalu

Příspěvekod Mája » 29 říj 2007 18:56

Tak nevím, jestli mám pech jenom já, ale když jsem otevřela poslední dva balíčky Xtravitalu co jsem si koupila, musela jsem je rovnou vyhodit, protože se na mě vyřítila invaze malých, hnědých broučků, kteří zřejmě chtěli ovádnout svět a rozhodli se to udělat u Májinky v kuchyni. Podotýkám, že Xtravital jsem kupovala v jiných obchodech a ne ve stejnou dobu :D

Každopádně krmení ani nemělo cenu přepéct v troubě, protože bylo v tak proděravělým stavu, že by holky dostaly k jídlu pouze dírky. :?
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Re: Kam se poděl XtraVital?

Příspěvekod Cirien Brisse » 29 říj 2007 19:32

Mája píše:Tak nevím, jestli mám pech jenom já, ale když jsem otevřela poslední dva balíčky Xtravitalu co jsem si koupila, musela jsem je rovnou vyhodit, protože se na mě vyřítila invaze malých, hnědých broučků, kteří zřejmě chtěli ovádnout svět a rozhodli se to udělat u Májinky v kuchyni. Podotýkám, že Xtravital jsem kupovala v jiných obchodech a ne ve stejnou dobu :D

Každopádně krmení ani nemělo cenu přepéct v troubě, protože bylo v tak proděravělým stavu, že by holky dostaly k jídlu pouze dírky. :?

Chm a nebyla jsi sama, padly asi dvě kila minule :evil: Zvláštní, ještě nikdy se mi to z krmením nestalo, docela jsem koukala a Princess taky :roll: :lol:
Obrázek
Cirien Brisse
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod zulu » 29 říj 2007 20:31

přesně to se mi stalo taky.. asi se jim tam něco připletlo při výrobě :D každopádně to minulé už bylo v pohodě, teď mám objednané další tak doufám že taky..
Obrázek Obrázek
zulu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Foxie

Příspěvekod Haslerka » 29 říj 2007 22:54

Cirien Brisse píše:
Mája píše:Tak nevím, jestli mám pech jenom já, ale když jsem otevřela poslední dva balíčky Xtravitalu co jsem si koupila, musela jsem je rovnou vyhodit, protože se na mě vyřítila invaze malých, hnědých broučků, kteří zřejmě chtěli ovádnout svět a rozhodli se to udělat u Májinky v kuchyni. Podotýkám, že Xtravital jsem kupovala v jiných obchodech a ne ve stejnou dobu :D

Chm a nebyla jsi sama, padly asi dvě kila minule :evil: Zvláštní, ještě nikdy se mi to z krmením nestalo, docela jsem koukala a Princess taky :roll: :lol:

Jééé holky, to příště nevyhazujte:) Ti malí tmaví broučci jsoui bezni skudci potravin, ptkani to sezerou a jeste podekuji za bilkoviny( a pripadne to od vas odkoupim, než abyste to vyhazovaly...)
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod Mája » 29 říj 2007 23:37

Haslerka píše:

Jééé holky, to příště nevyhazujte:) Ti malí tmaví broučci jsoui bezni skudci potravin, ptkani to sezerou a jeste podekuji za bilkoviny( a pripadne to od vas odkoupim, než abyste to vyhazovaly...)
Když oni se mi rozutekli, jak jsem to otevřela...fuuuuuuuuuuj :smi: a abych je tu naháněla po kuchyni a dávala holkám který pak pusinkuju..bleeeeeeeeeee :D :oops:
Mája
Žabička
Žabička

Příspěvekod Veve » 30 říj 2007 06:13

Májo a kde jsi to kupovala? Já kupuju v Trutnově, mají tam jen menší balení a nikdy žádný problém.
Obrázek
Veve
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: František, Ibišek a Kuba

za duhovým mostem:
Stříbřenka z Letohradu, Muffina a Pepa z Letohradu, Agáta z Letohradu, Mája z CHS PotkanMarvel, Alcobaca z CHS Ituri, Oggy z Prahy, Krisi z Trutnova, Brusinka od Chebu, Bobina od Brna

Další

Zpět na Krmení