Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Co zere vas potkan?

Čím potkana krmit

Re: Co zere vas potkan?

Příspěvekod eva.jingle » 05 lis 2007 22:45

no mě zůstává v misce u holek,ty to pečlivě přebíraj,kluci vyluxujou všechno... :smi:
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod ježka » 08 lis 2007 16:55

TáááK! A už se do pšenice kluci pustili taky! Hlad je nejlepší kuchař! Nic jinýho v misce na noc nezbylo, do rána měli vymeteno... :up: :smi:
Takže Makýsku, Makýsku, kdy si pro tu pšenici přijedeš..? :whistle: :roflcry:
ježka
Skákavka
Skákavka
Potkani: Bráškové Index a Idefix z chs Claire´s! Oba už za mostem...
Bráškové André, Alfons a Auguste :)

Příspěvekod Phoca » 08 lis 2007 17:27

moje potky by museli padnúť z jahody, než by zobrali do paprčiek pšenicu, alebo akékoľvek iné obilie :lol: ničmenej skúšala som ju aj nechať naklíčiť a aj tak prd z toho :roflcry:
Stát, stát, někde na kopci stát
a zapálit ohně, višňový sad
potichu kousám a deru se ven,
ve dne jsou noci a v noci je den

...ve dne jsou VLCI.

Obrázek
Phoca
Moderátor
Moderátor
Potkani: ----------------------------------------
6 BUFEŤÁKOV:
*Sardinka - OdAdush (d, pearl self)
*Čiman - LMG (r, beige irish)
*Otario - Yawner's (d, rus.blue self)
*Eduardo - Niflheim (d, topaz self)
*Ugomon - Sibirskij (burmese self)
*Dr. Emmet Brown - Yawner's (d, beige self)
-----------------------------------------
SPOMÍNAME na:
Myšiho, Axíka, Milkyho, Ájinka, Hasiho, Ufinka, Bertíka, Alfíka, Jogiho, Vinýska, Darwina, Budulínka
------------------------------------------
Chovatelská stanice: Chiquitos de Phoca

Příspěvekod ježka » 10 lis 2007 22:24

No kluci by to taky nejedli, ale když jim nic jinýho nezbylo... :smi:
ježka
Skákavka
Skákavka
Potkani: Bráškové Index a Idefix z chs Claire´s! Oba už za mostem...
Bráškové André, Alfons a Auguste :)

Příspěvekod Zuska » 07 pro 2007 09:56

Metla píše:Ináč dávate niekto aj také tie racio chlebíčky?? neviem ako sa to presne volá...my tomu doma hovoríme polystyrén ;) ..holkám to dosť, že chutí

Môj malý to tiež papá, veď je to vlastne len nafúknutá ryža :-)

Inak aj ja som nakúpila samé super drahé potkanie zmesi, a malý by tlačil len slnečnicu, burizony a kornfleky.... uaaaaaaaaa :bash:
Zuska
Růžovka
Růžovka
Potkani: Muffin (D..) van Rattenburg, D, r. modrá, blazed, capped
Mauglí (Z..) z TazMánie, D, mink, spotted variegated DU

Příspěvekod ErumyRuby » 14 srp 2013 10:03

Ari pořád okousává toaletní papír co jsem jí věnovala (smrkala jsem do něj tak jsem měla roli na stole a moc se jí líbila:-D) bez parfému, měkkej třívrstvej - když jí vidím že to žere tak jí strčím něco víc určenýho k jídlu:-)
"Chci říct, že mám přerušovanej spánek. Ale jestli nadávám jen na tohle, pak jsem na tom skvěle."
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Ariadna, Arwen, Rosie Beris

Příspěvekod estrius » 03 led 2014 21:23

Jak tady někde párkrát někdo psal, že potkan jí všechno co on, prostě lidské jídlo, začínám mít pocit, že u nás je to naopak - můj jídelníček se přizpůsobuje tomu potkanímu :) Třeba když bych chtěl něco zkusit - jako dneska vařenou pohanku, znamená to, že budu mít k obědu pohanku, když si uvědomim, že dlouho neměla nic mléčného, znamená to, že budu mít k snídani jogurt, když mi dojde, že bych jí mě dát zeleninu, znamená to, že budu mít k večeři salát :D Máte to někdo taky tak? :D
estrius
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Algernon, zverimex, hooded * cca 10/2014
Anežka, adoptovaná, hooded

Příspěvekod Elerían » 04 led 2014 16:45

Hehe, dobrý postreh, niekedy to tak tiež mám - ovocie a zeleninu jeme vždy spolu, aj ryžu (včera dostali zvyšok hríbového rizota, to sa nevedeli doslintať), tvaroh, jogurty... Akurát v mäse sa k nim teda nepridávam, do majú len oni. :)
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Příspěvekod estrius » 06 led 2014 00:33

Též nejsem fanouškem kočičích kapsiček :) Většinou jedu takovej trojuhelník - mléko, zelenina a ovoce, maso :) zrní a voda samozřejmě furt.
estrius
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod estrius » 19 led 2014 02:47

Tak dneska jsem zabodoval - nadrobený piškot zamíchaný v musli activii :)
estrius
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Dr.Jenny » 19 led 2014 10:32

kup radši pořádnej jogurt (třeba holandie)....aktivie (danone) je hnus i pro lidi... ale jinak chápu, že jí to šmakovalo... :)
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod estrius » 19 led 2014 15:58

Hm, myslel jsem že activia je právě dobrá, vždycky si jí kupuju na žaludeční potíže, třeba pálení žáhy... tak vyzkoušim holandii, dík za radu.
estrius
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Elerían » 19 led 2014 17:00

oni do tej activie dávajú črevné baktérie z kačíc a tak, plus kadejaké zahusťovadlá... no a viac už asi radšej ani nevedieť... :D Proste české mlieko, jogurtová kultúra a nič viac - to je ozajstný Jogurt (ja s kupujem buď z miestnych fariem alebo potom ten obyč. veľký Albert Quality - je fakt dobrý a lacný) :)
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Příspěvekod Kimik » 19 led 2014 18:01

Jo, Activie, to je akorát reklama, podle které to vypadá, že kdo nejí (nepije) Activii, tak nemůže být zdravej, ale je určitě spousta mnohem kvalitnějších jogurtů.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod nevi » 19 led 2014 18:09

O Activii jsem si udělala názor po jejich náhodném přejmenování z Dr. Bio potom, co vznikla nařízení pro omezení používání slova "bio" v názvu. Tak superzdravé to asi nebude. Když už, radši jim koupím plnotučnou smetanu.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

PředchozíDalší

Zpět na Krmení