Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Müsli pro koně a vitamínové doplňky

Čím potkana krmit

Müsli pro koně a vitamínové doplňky

Příspěvekod estrius » 20 led 2014 02:48

Ahoj,
zaujala mě nabídka müsli pro koně, jako doplňku stravy (http://eshop.rodentia.cz/Zbozi.aspx?id=musli-pro-kone) a různé vitamínové doplňky (http://eshop.rodentia.cz/Oddeleni.aspx? ... -pripravky), máte s nimi někdo zkušenosti? Díky za jejich předání :)
Robin
estrius
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Algernon, zverimex, hooded * cca 10/2014
Anežka, adoptovaná, hooded

Re: Müsli pro koně a vitamínové doplňky

Příspěvekod womi » 20 led 2014 08:58

müsli pro koně občas přidávám do směsky, občas ho máme z výstav, jednou jsem si i asi 20kg objednávala cíleně. Je to dobrý, sice z toho všechno nesežerou, ale jako doplněk do směsi je to ok. Ale chce to přemrazit nebo prohnat mikrovlnkou.
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod estrius » 20 led 2014 22:26

Proč přemrazit, nebo prohnat mikrovlnkou?
estrius
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod chesterfield » 20 led 2014 23:36

je to jpoměrně oblíbené žárdlo také u populace molů například a jiné havěti - takže mrazit nebo mikrovlnit pokud necheš ovšem myškám dopřávat denní dávku zdravých červích bílkovin ;)
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod estrius » 21 led 2014 00:32

Ne ne, červíky mám v jiném krmení (záměrně a mrtvé), s živými by mohlo být až moc srandy na můj vkus. Takže to dám do mrazáku a rozmrazuji postupně, kolik zrovna potřebuju? Jo a dík za radu :)
estrius
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Dr.Jenny » 21 led 2014 00:48

což o to..potkani červíky rádi ale já je mít v mouce nebo v pokoji nemusím.... :) navíc teplota bod 0°C nebo nad 60°C ničí svrab... a i jiný breberky, který tam můžou být...
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod womi » 21 led 2014 07:05

stačí to na dva dny šoupnout na mrazák, pak to nechat někde rozprostřené, aby to uschlo a pak normálně do piksly, nebo kde to máš :-)
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod estrius » 21 led 2014 13:24

Aha, tento fígl jsem neznal, díky :)
estrius
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Elerían » 24 led 2014 15:01

Ako koniar musím úprimne povedať, že musli pre kone neni nič moc ani pre tie kone... Často je tam kopu blbín, ktoré to zviera vôbec nepotrebuje, dokonca je zloženie niekedy tak nafigu, že úplne rozhádže správne pomery minerálov v tele (ako napr. melasa). Nehovoriac o (ne)kvalite surovín a cene. Fakt sa viac oplatí namiešať si vlastnú zmesku, viete, čo tam dávate a vyjde vás to v konečnom dôsledku menej - a zvery budú mať všetko, čo im treba. ;-) (Ja si kobylu tiež kŕmim vlastnou "zmesou" - lucerka, ovos, minerálny balancer, seno. stačí. žiadne super-truper musli netreba)
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Zpět na Krmení