Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Vánoční mňamky pro potkany

Čím potkana krmit

Vánoční mňamky pro potkany

Příspěvekod bugynkaa » 25 lis 2013 14:52

Ahoj potkanomilci,
dnes jsem nakupovala potkanům na Vánoce (nové mističky, pamlsky) a napadá mě, jak jim v kleci udělat vánočního ducha :-D jak vy slavíte s potkánkama?
Napadá mě, že bych nakrájela jablíčko na kolečka, navlékla na bavlnku (nit se mi zdá moc slabá), nechala uschnout na křížaly a pověsila jim to do klece.

Malou vánoční čepičku mi nosit nebudou, mašličku na ocásku taky hned sundají, ale co třeba speciální potkaní cukroví? Nemáte nějaký recept na cukroví, které by potkanům neuškodilo?
Sem se všemi nápady, inspirujte mě!
ObrázekObrázekObrázek
bugynkaa
Růžovka
Růžovka
Potkani: Můj první potkánek je holčička Bobinka.

Re: Vánoční mňamky pro potkany

Příspěvekod Dyfflin » 25 lis 2013 15:39

Ahoj :) čo sa týka dobrotiek tak e-shop pre potkany Rodentia.cz má teraz vánoční cukrový a tiež špeciálnu vianočnú zmes v ktorej sú aj tie sušienky a vyzerá úplne super - plus má Vianočné balíčky (malý a veľký) - my sme si tiež objednali. :) A potom ešte domáce pamlsky robí napríklad Vell :) viewtopic.php?f=53&t=10348
A vianočná atmosféra v klietke - môžeš im napr. dať hamaky vianočných farieb (hlavne červená) alebo rovno takého vzoru :) prípadne si dať u niekoho vyrobiť. Také "teplo domova" dodajú aj veci z dreva :) aj keď majú určitú životnosť..
Nugátka Daenerys Kosťa Freya Prašivka Centaurea Wolffia
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SydBeetlejuiceGraveEuphoriaBansheeSiouxsieEllisterPoisonMoonDorian GrayFuzzinkaCorallinaŠpliechotkaEvangelineBeautyDamonMaabLabariFidoBaruškaHalloweenDarylAndromedaVan DráculJazzOrionis
Dyfflin
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nugátka
Daenerys
Kosťa
Freya
Prašivka
Centaurea Rat´s Dream
Wolffia Rat´s Dream
----------------
Navždy v mojom srdci: Syd, Beetlejuice, Grave, Euphoria, Ellister, Siouxsie, Banshee, Poison, Moon, Dorian Gray, Fuzzinka, Corallina, Špliechotka, Evangeline, Beauty, Damon, Maab, Labari, Fido, Baruška, Halloween, Daryl, Andromeda, Van Drácul, Jazz, Orionis.. chýbate mi :(

Příspěvekod bugynkaa » 25 lis 2013 16:36

Jojo, hamaky sijeme ve velkem, menime dvakrat tydne a jsou tam i ty cervene se zelenymi vzorky :) dekuju za odkazy, na rodentia objednam pak rovnou i se zasobou.. sice pro dve potkanky minimalni odber tech kg je hodne, ale soupnu to do mrazaku, at se mi do toho nedaji brouci :)
ObrázekObrázekObrázek
bugynkaa
Růžovka
Růžovka
Potkani: Můj první potkánek je holčička Bobinka.

Příspěvekod Dyfflin » 25 lis 2013 18:19

Minimálny odber je tuším len pri tej zmeske, ktorú si sama "vytvoríš" - 5kg. :)
Nugátka Daenerys Kosťa Freya Prašivka Centaurea Wolffia
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SydBeetlejuiceGraveEuphoriaBansheeSiouxsieEllisterPoisonMoonDorian GrayFuzzinkaCorallinaŠpliechotkaEvangelineBeautyDamonMaabLabariFidoBaruškaHalloweenDarylAndromedaVan DráculJazzOrionis
Dyfflin
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nugátka
Daenerys
Kosťa
Freya
Prašivka
Centaurea Rat´s Dream
Wolffia Rat´s Dream
----------------
Navždy v mojom srdci: Syd, Beetlejuice, Grave, Euphoria, Ellister, Siouxsie, Banshee, Poison, Moon, Dorian Gray, Fuzzinka, Corallina, Špliechotka, Evangeline, Beauty, Damon, Maab, Labari, Fido, Baruška, Halloween, Daryl, Andromeda, Van Drácul, Jazz, Orionis.. chýbate mi :(

Zpět na Krmení