Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Nejneoblíbenější jídlo!

Čím potkana krmit

Příspěvekod Diana » 06 úno 2007 15:46

/Milla/ píše:Hm, u nás je toho asi více :oops: Ignorují:

:cross: zrní v jakékoliv formě kromě jednoho druhu tyčinek na hlodání :roll:
:cross: mrkev, kromě dušené, tu papají
:cross: paprika jakékoliv barvy eeee ....
:cross: jablko nebo rajče minimálně, spíše ne

:roll: U nás to samé... čerstvá mrkev, jablko nebo rajče ani náhodou...O zrní ani nemluvim :x
Petr Fletr pletl svetr. Pletl Petr Fletr svetr? Svetr pletl Petr Fletr....:))Pštros s pštrosicí a pštrosáčaty šli do pštrosačárny....:))
Diana
Růžovka
Růžovka

Re: Nejneoblíbenější jídlo!

Příspěvekod pista111 » 24 úno 2008 20:11

Tak ten můj nenažranec nerad mrkev-syrovou :grc: , burské oříšky-vyloupané, když jsou neloupané tak je jen vyloupe a nechá. A miluje banány-v jakémkoliv množství, rovněž tak vařené brambory. A dokonce i suchý chleba mu moc a moc chutná.
pista111
Růžovka
Růžovka
Potkani: Ferda 2 roky

Příspěvekod Orfeus » 24 úno 2008 20:35

Můj Zekke nesnáší kuřecí maso....čichne k němu, udělá pazvuk a jde od něj co nejdál. :roflmao:
"Život jsou jako dostihy...dostihy pro pobavení pana Boha, ale nezoufejte, není důležitý vyhrát,ale zůčastnit se..."
Jsem tvořivý > http://www.chshloubetin.ic.cz <
http://www.osmak-degu.net
Orfeus
Skákavka
Skákavka
Potkani: samice ZEKKE a její dcerka Fráňa

Příspěvekod pivisko » 04 bře 2008 10:48

Jsem ráda, že nemáme jen my tak rozmlsané potkany. :-)
U nás teda jasně zvítězilo zrní. My jim jak hloupí kupujeme speciálky od Darwinś kde je všechno možný, a ony si holky stoupnou ke krmítku a vyhazují to předníma packama z klece ven ty sušené dobrůtky. Ani sušené ovoce jim nejede. Nejíme ani rajčata, kedlubny to vůbec fuj, brokolici, kapustu nic takového ze zeleniny.

za to ale máme velmi rádi salátovou okurku, i mrkvička syrová jede, brambory, těstoviny hlavně špagety - tak přemýšlím jestli to nejsou italky, a pak pribináky s piškotky, jo a hrozno mají moc rády. Jinak z masa, whiskas kapsičky, jiné nejíme.

Jenže je toho u nás spíše víc co nejíme než jíme. A tak musíme dělat hladovky, abysme snědli i to, co neradi .
ObrázekObrázekObrázek
pivisko
Skákavka
Skákavka
Potkani: Inetuo z LMG 13.11.2011
Inocenc z LMG 13.11.2011
Fiat of Nippyland 27. 3. 2011
Yarda of Ratenburg 28.10. 2011
V potkaním ráji:
Qinland z LMG 11. 9. 2008 - 21. 7. 2009
Vinod z LMG 17.11. 2008 - 9.1.2010
Olen z LMG 8.7. 2009 - 22.6. 2011
Pireus Vinod van Ratenburg 27.12. 2009 - 26.12. 2011

Příspěvekod Zuza » 04 bře 2008 16:56

jednoznačně mrkev, tu nežerou ani v kapsičkách pro kočky, jak jsou tam mikro kousky mrkve, tak jí nechají, nevim, jak to dokážou "obežrat" :roflcry: pak měli ve směsi krmení skořici, tu jako taky ne-é a pak už žerou snad všechno včetně zeminy z květináčů :roflcry:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod Anie » 25 dub 2008 09:55

Mrkev, tu fakt ne.
Don't worry, be happy =)
Anie
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Jack, Brown Rats of Darkness, Ricky

Příspěvekod Eunanny » 25 dub 2008 22:20

Teda moje holky jsou tak rozmazlený, že když jsem jim kupovala potkaní krmný směsi, tak mi je vůbec nechtěli jíst a tak tady mám slušnou sbírku. TeĎ to řeším tak, že jim vždycky něco dobrého uvařím nebo nachystám a nenápadně jim občas podsunu zrní a to už si teda dají říct. Jinak mně nejvíc baví jak oni dokáží všechno roztahat po celém příbytku :lol:
Eunanny
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Cayro » 27 čer 2008 19:28

Nevím, co je nejneoblíbenější jídlo, ale rozhodně se moc nechytáme s ovocem. Tak jednou za 14 dnů kousek banánu a to mu stačí. Taky tolik všemi žádané ořechy u nás nejedou - dneska si vzal kešu oříšek (ale vzal jako aby neurazil), ale buráky, lískové ořechy nebo vlašáky si klidně můžeme jíst sami.
Cayro
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: potkaní kluci:
Jerry - moje sluníčko (*10.5.2008 +20.6.2009)
Mat - Čotoje of Navel - moje myšátko (*14.3.2008 - +5.3.2010)
Pat - Eště kousek of Navel - moje mazlítko (*29.4.2008 - +16.6.2010)
Čuk of Zverimex - dumbo rex (*5.3.2010
Gek of Superzoo - (*5.3.2010 +4.3.2012)
Tip - husky (*5.3.2012
Ťap - (*5.3.2012

Příspěvekod kawi » 28 čer 2008 13:34

u nas potkani nejedi jablka...ani zelena, ani cervena, proste nechapu proc, driv je jedli, ale asi tri mesice je odmitaji :roll:
elinka mi odmita jogurt, tak neivm, jeslti ji ho byvala majitelka davala ;)
jo a kupodivu jsem mel na gymplu potkana, ktery odmital piskoty a cokoli sladkeho, ovocem a mrkvi nevyjimaje...cokoli, co chutnalo alespon trosku sladce, byl pro nej neresitelny problem :roll:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod Jaňulka » 26 srp 2008 13:14

Můj potkánek nemá rád rozinky. Koupila jsem mu celkem drahé zrní-speciálně pro potkany-mě osobně se moc nelíbí.Není tam moc druhů toho zrní a navíc rozinky a ty on vždycky nechá. Asi bude po mě protože já je taky ráda nemám :lol:
Jaňulka
Růžovka
Růžovka
Potkani: Boris

Příspěvekod Káča » 26 srp 2008 15:57

jednoznačne ty velký nechutný válce slisovanýho sena či čeho co je pomalu v každý směsi :? ! Názor Bíby: :grc: , názor Samíka: :grc: ! Takže tak 8) !
WE LIVE IN THE ERA OF THE SMART PHONES AND STUPID PEOPLE.

http://www.flatikrita.weebly.com
Káča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: POTKY(*červenec 2004 - +13.6.2008) černá, irské znaky
SUMIKO(aka Samík = japonština - špinavá od popela * červen 2008 - + 22.2.2010) husky
ABEBA(aka Bibuš = arabština - živá, čilá * červen 2008) husky

Příspěvekod Veve » 26 srp 2008 21:32

tak u nás se moc nechytá jablko, jahody jim taky nic neříkají, zrní........... no nejoblíbenější bude asi vše, co jim moc chutná a voní :)
Obrázek
Veve
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: František, Ibišek a Kuba

za duhovým mostem:
Stříbřenka z Letohradu, Muffina a Pepa z Letohradu, Agáta z Letohradu, Mája z CHS PotkanMarvel, Alcobaca z CHS Ituri, Oggy z Prahy, Krisi z Trutnova, Brusinka od Chebu, Bobina od Brna

Příspěvekod kawi » 29 říj 2008 17:15

nechyta se zrni, jakekoliv :smi:
Naposledy upravil kawi dne 29 říj 2008 17:20, celkově upraveno 1
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 29 říj 2008 17:17

Moje první potkanka Borůvka neměla ráda jablka, Snuff nemá rád rozinky a Spočkovi nejedou jiný pamlsky než tropický dropsíky. A Eda, ten sežral všechno. :lol: Tomu byla radost vyvářet, vždycky se do toho s takovou chutí pustil, div že mi tu misku nevytrhnul z ruky. :lol: Jinej potkan, jiný chutě. :lol:

Promazán offtopic - nevi
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Kadarka » 14 lis 2008 14:41

holky kupodivu moc nebaští takový věci jako je sýr, případně šunka ... klidně si můžu dát na stůl talíř s jídlem a nevšimnou si toho, za to milujou veškerou zeleninu a ovoce (kromě mrkve a jabka), chleba i takový ty rýžový chlebíčky, jogurt s ovesnýma vločkama. Ignorují úplně běžné potkaní směsi a rozinky. Jedinou směs, kterou vezmou na milost je taková ta pro činčily, kde je sušený banán, kokos a spusta divných barevných věcí.
Kadarka
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Všichni moji potkánci jsou už za duhovým mostem a nové teď bohužel nemůžu mít.

PředchozíDalší

Zpět na Krmení