Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Vývoj krmiva pro potkany aj.

Čím potkana krmit

Re: Vývoj krmiva pro potkany aj.

Příspěvekod womi » 15 dub 2013 13:28

možná jako echinacea nebo jitrocel na dýchací cesty - pampeliškový med jsem vařila kvůli tomu.
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod kawi » 15 dub 2013 15:25

pridavam se za pridavek yucca, ono to fakt funguje a pro krysy jsme to zatim nikde v krmeni nevidela :?

merunky byhc nedavala, ja snim tri a mam prujem jako hrom a nekteri potkani mi na to trpi take, ona je merunka obecne proste "sračková" :smi: nebo kdyz uz, tak taky pridej boruvky, ty zase staví ;)

dost by se mi libilo, kdyby tam byla susena zelenina jako mrkev, celer, petrzel, červená řepa a podobne, je to zdrave, ja tim krmim pomernou cast roku a zerou, zerou :lol: navic ot jsou hodne levné položky, to by mohlo snizit cenu :up:

pak vločky, prisazuju se nejen za ovesne, ale i ječné a pšeničné a tak a sojou krmím také, ve formě vloček ( ale dá se prostě namlít boby, bude to i skvěle zahušťovat a nemusis pak pouzivat zadna chemicka pojidla nebo mouku nebo co se pouziva :smi: )
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod PxNxDx » 27 dub 2013 23:13

OT Kawi: výtažky z Yukki má Versele Laga Rat complete a tušim, že i ve Vitacraftu jsme to viděla (nevim teda přesně který druh) ;)
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Předchozí

Zpět na Krmení