Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Co zere vas potkan?

Čím potkana krmit

Re: Co zere vas potkan?

Příspěvekod estrius » 20 led 2014 02:18

Právě jste mě jogurtově přeorientovaly :D
estrius
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Algernon, zverimex, hooded * cca 10/2014
Anežka, adoptovaná, hooded

Příspěvekod ErumyRuby » 20 led 2014 13:23

já kupuju v albertovi bifido. Je dobrej, řidší jak to mám ráda a líbil se mi obal:-D
"Chci říct, že mám přerušovanej spánek. Ale jestli nadávám jen na tohle, pak jsem na tom skvěle."
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Ariadna, Arwen, Rosie Beris

Příspěvekod odolka » 12 bře 2014 01:01

Rýže, těstoviny, občas brambor, kukuřice, brokolice, květák, fazole, sýr, jednou za čas jim uvařím dětskou krupičku to se můžou zbláznit a těžkou skleněnou misku se pokoušejí odtáhnout do pryč, jakýkoliv jogurt, lučina, šunka, bramborová kaše, listy pampelišek, salát, hláv.zelí, kočičí nebo psí granule, piškoty, sušené banány, vločky, slunečnice sypané směsy je toho mraky jsou to moje popelničky, ale nejsou obézní. Co jim teda nejede je salátovka, jablko, paprika moc nemusejí kedlubnu, pšenici nepolknou, proso taky ne a ze sypaných směsí nejí žádné zelené válečky :-)
odolka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod chesterfield » 12 bře 2014 06:27

u těch nadýmacích věcí pozor, jenom trošku dávat - brokolice květák, zelí kedlubna
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod ErumyRuby » 12 bře 2014 08:00

moje holky zbožňujou ovesný vločky, ale pouze pokud prošly mojí miskou s mlíkem. To mi skoro sežerou i ruku.
"Chci říct, že mám přerušovanej spánek. Ale jestli nadávám jen na tohle, pak jsem na tom skvěle."
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Ariadna, Arwen, Rosie Beris

Příspěvekod Plamínek » 29 lis 2015 20:17

Ti moji kluci jedí také celkem vše, co jim nabídnu, jen z kupovaných hvězdiček nejí červené. Ty vyhodí z klece a pak se teprve nají. Nevím, jestli potkani vidí barevně ale ta červená je jasná.
Born stupid?
Try again!
Plamínek
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Mám: ještě v bříšku maminy
Hlídají mě: Fousek, Mazlík, Lumpík

Příspěvekod chesterfield » 01 pro 2015 05:06

co jsou kupované hvězdičky?
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Plamínek » 10 pro 2015 01:06

Představ si asi tak starý padesátník, který nemá hladký okraj ale po obvodu má výstupky jako hvězdička. uprostřed dírka. (Fantasia Viky) Jak tam není uprostřed ta dírka tak to nechce vůbec.
Born stupid?
Try again!
Plamínek
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Mám: ještě v bříšku maminy
Hlídají mě: Fousek, Mazlík, Lumpík

Příspěvekod marenka1 » 27 úno 2017 15:55

Dobrý den, jsem tu nová a ráda bych v tomto tématu pokračovala. Moje Agátka nejraději má Versele Laga Complete Rat & Mouse, což je pro mě docela zvláštní, protože já nesnáším ani ten zápach. Obvykle to beru na Mallu, protože tam pravidelně nakupuju a při nákupu můžu použit slevové kupóny (odkaz je tady), jinak by to pro mě nešlo.
„Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem - láska znamená milovat.“
Erich Fromm
marenka1
Růžovka
Růžovka
Potkani: holčička Agátka

Příspěvekod AmalkaAOliverek » 27 úno 2017 19:35

Moje dupky baští Tiny Little Farm Friend Reggie Rat and Mimi mouse a nebooo Nutrin Complete Rat .. Z toho prvního mi nežerou semínka, tak jim dám část toho a část granulek. Hodně baštíme taky okurky, to je nejoblíbenější, jinak celkově zeleninu a ovoce. Z mňamek dropsy (jogurtové a jablkové jedou nejvíce) a potom teda sušené krevetky, což děsně smrdí, ale jede jim to. :lol:
AmalkaAOliverek
Růžovka
Růžovka
Potkani: Amálka a Oliverek

Took the midnight train going anywhere: Venoušek, Lukáška, Růženka a Krteček

Příspěvekod Veselka » 28 úno 2017 00:40

Základ mají moji potkaní kluci "křupky" Verse-lag komplete, k tomu sem tam přidávám něco na mlsání, většinou z Rodentie, jak směsi jádra, ořechy, mandle apod., pak nějaké pochutiny sušené maso atd. sem tam klásky senegalského prosa, někdy těstoviny suché nebo vařené, kousek jablka, mrkev, jogurt, mléko, taky piškotky za odměnu nebo sunarky.. nevím, co do nich ty potvory dávají, ale po sunarkách se mi můžou utlouct :D.
Potkaní kluci Neposeda, Honzík, Darwin a Arwin
V srdci a vzpomínkách Vás mám napořád Anatásku, Torinko, Čiperko,Lojzíčku a Tasíčku
Veselka
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Anatásek, Torinka, Čiperka, Lojzík a Tasík - všichni už jsou tam někde spolu.
Společnost mi nyní dělají Arwin, Darwin, Neposeda a Honzík

Příspěvekod AmalkaAOliverek » 28 úno 2017 08:06

Klásky senegalského prosa u nás taky jedou :love: hračka a mňamka v jednom je jenom +
AmalkaAOliverek
Růžovka
Růžovka
Potkani: Amálka a Oliverek

Took the midnight train going anywhere: Venoušek, Lukáška, Růženka a Krteček

Příspěvekod j0hny » 03 zář 2017 13:56

U nas sa stale miesaju 2-3 druhy krmiva. Od zaciatku to boli Xtravital, care+, rat nature od VL, k tomu obcas vajicko a ingrediencie kuracieho vyvaru, surove aj varene, ryza, cestoviny, vysusene pecivo. Obcas vyschnuty okraj pizze. Momentalne mame complete od nutrinu, complete od VL, premium zmesku z teska. Raz za cas dostanu pol sacku masovych kapsiciek pre macky. A mame na skusku objednane dalsie.
Zial prestal im chutit Care+ od beapharu, takze musime castejsie luxovat a zachod cistit kazdy den napriek tomu ze krmivo vzdy obsahuje Juku.
j0hny
Růžovka
Růžovka
Potkani: Liza a Wendy - segry vybrane zo zverimexu :)

Předchozí

Zpět na Krmení