Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Prestahovanie fora

Všechno kolem technické stránky fungování fóra

Novy hosting mi funguje:

lepsie ako stary
5
24%
stejne ako stary
14
67%
je obcas pomalsi, alebo nedostupny
0
Žádná hlasování
mam s nim iny problem
2
10%

Celkem hlasů : 21

Re: Prestahovanie fora

Příspěvekod Sharkie » 23 led 2012 00:42

divne, platnost zaznamov na domenu bola nastavena na 24 hodin, takze dlhsie by to nemal cestou ziaden stroj pouzivat, ale vypytat si smerovanie nanovo :roll: kazdopadne asi to tu ponecham este trochu dlhsie, jak som planovala, nech sa naozaj prehodi kazdemu aj normalna domena
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod Sharkie » 23 led 2012 21:12

Zmenila som nastavenie, takze prihlasovanie odteraz funguje zas na povodnej adrese. Malo by to fungovat kazdemu uz spravne.
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod Sharkie » 23 led 2012 21:35

A este nieco. Informacie v Čtěte všichni !!! nie su pisane preto, ze sa nudime a nemame co robit, ale preto, ze su dolezite. Tak si aspon pokial je ohlasene nieco dolezitejsie este aj v hornom ozname, dajte tu namahu a pozrite sa sem.

Naozaj sa mi neche odpisovat na XY mailov stale dokola to iste, co uz je vysvetlene tu a je to pristupne uplne pre vsetkych, aj pre tych neprihlasenych. Tymto sa zaroven ospravedlnujem za ostrejsie dnesne odpovede, ale uz tych zbytocnych mailov bolo za vcerajsok a dnesok fakt moc. Ked si zvladate precitat mailovu adresu kam hlasit problemy, tak by ste mali zvladnut kliknut aj na odkaz riadok nad nou a presunut sa na nahradnu domenu. Ktoru som nakoniec ani len nemusela spojazdnovat a nechat vas ten den pockat vsetkych pri uplne vypnutom fore.

Nepridavajte mi prosim zbytocnu robotu.
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 23 led 2012 21:36

Mě funguje všechno. :up: Děkujeme ti za přesun, Žralů. Obrázek Obrázek Já si ani neumím představit kolik to dalo práce. :up: Ještě, že vás máme slečno administrátorko. :flower: :mouse:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Sharkie » 30 led 2012 16:11

Doslo pred chvilou k vypadku celeho servera. Az tak, ze som to musela komplet vypnut, pretoze sa nan nedalo ani vzdialene pripojit. Vecer skusim zistit, co sa stalo. Bohuzial sme mohli prist o nejake data, pokial to padlo kvoli db.
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod myjka » 30 led 2012 16:18

Netusim ci to ma nejaku spojitost, ale v praci nam nejde absolutne nic co fyzicky sidli v nemecku. Mame globalny vypadok a ked mi neslo forum myslela som ze to nabralo dalsie rozmery.
myjka
černá ofce
černá ofce
Chovatelská stanice: CHS Myjka

Příspěvekod Sharkie » 30 led 2012 16:20

Toto bol lokalny problem, vypadol priamo nas virtualny server, resp bol tak vytazeny, ze vobec na nic neodpovedal. Co ale sposobilo vytazenie, zistim az z logov. Teda snad.
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod Sharkie » 19 úno 2012 21:51

Dosla mi faktura na stary hosting, takze potrebujem do piatku vediet, ci ostavame tu na novom, alebo nie :) Mozte mi dat vediet, ci je vsetko ok, alebo ste postrehli nejake problemy ci zhorsenie?

Platit zbytocne dalsie tri mesiace sa mi tam nechce, ale ked to zrusime, tak to tam uz za terajsiu sumu nepojde, takze to treba tento tyzden definitivne rozhodnut.

edit: tak anketa uz poslucha, tak mozte hlasovat ;)
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod Kukla » 21 úno 2012 15:16

Nevím, jestli je to hostingem, každopádně se mi přestalo stávat to ztrácení příspěvků při odeslání, všechno mi funguje dobře.
Kukla
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Hany Pinponka, Constance Šuprdlík a Šusta

Navždy nás opustily:
Bedříšek (Ekkaté)
Babetka Moped (Eruda)
Mája Rosenheim

Příspěvekod kawi » 21 úno 2012 17:27

me se sem tam nezobrazuji posledni prispevky, proste to necim skonci a dal nepokracuje, i kdyz vim, ze ot pokracuje....a funkce hledat mi nefungzuje vubec, ale treba to bude mym kompem :smi:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod CZpavinka » 21 úno 2012 23:37

mě se tohle občas stávalo (teď nevím) byla to fakt jen vyjímka že se mi načetla jen část, bylo to prohlížečem nejspíš. Co máš za prohlížeč? Jinak teda hledání mi funguje bez potíží :smi:
CZpavinka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Apple - blue burmese - *1.11.2010 †2.1.2013
Alibaba Al Gabal - ruský silver - *19.12.2010 †19.1.2013
a Hugo

Příspěvekod chesterfield » 22 úno 2012 08:50

u mňa je vlastne všetko OK
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod kawi » 22 úno 2012 11:10

czpavinko, mozillu, ale ja to resial uz davno s nekym tady, ze me to hlednai nefunguje, a u me neco poradit, to je na dly, bo kompum nerozumim :| pravda,m za posledni asi tyden dva se mi prispevky neztraceji, ale ja sem dolezu jen zridka, nemam cas :(
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod Kimik » 22 úno 2012 11:48

Mě funguje všechno tak jak má, ani bych si nevšimla, že se něco někam přesouvalo :up:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 22 úno 2012 13:55

U mě taky. :yes:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

PředchozíDalší

Zpět na Doména, webhosting a ostatní technické záležitosti