Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

kdy koupit novému potkánkovi kamaráda?

Jak potkana ochočit?

Re: kdy koupit novému potkánkovi kamaráda?

Příspěvekod womi » 30 led 2013 21:51

mě se strašně líbilo, jak na členské schůzi se tuším bebešini dva prckové rvali takovým způsobem, že většina mazlíčkářů by trnula strachy, ale oni si jen hráli, byla to mláďata a jen si spolu hrála. Oni když si hrajou, tak u toho dělaj salta, boxujou, čistěj se, že to vypadá, jakoby se chtěli prokousat dovnitř, ale pořád je to u mláďat jen hra. Dokud neteče krev, je to ok
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Kimik » 30 led 2013 22:05

Jo, to oni dovedou, občas taky zírám, co je pořád ještě hra :shock: :roflcry:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod nevi » 30 led 2013 23:18

Já bych strachy netrnula. Měla jsem v první smečce dvě neuvěřitelně uječená mláďata (jedno vřeštělo pořád, druhé mělo pro změnu neuvěřitelný ječák), někdy jsme se spolubydlící vynášely klec z pokoje :lol:
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Ema » 01 úno 2013 17:25

Tak nakonec jim to seznamovani netrvalo an minut.Ted uz spolu spinkaji a maji se dobre
Ema
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dr.Jenny » 01 úno 2013 23:05

No tak vidíš..:-) :up: to je moc dobře že jsou kamarádky
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod Elfsin » 20 úno 2013 08:44

Teď asi taky budu řešit nový problém - dospělý samec versus dvě miminka. Bohužel jak jsem psala v nemocích, Tipíšek se zřejmě rozhodl vzdát boj s mykoplasmósou a já uvidím, co se dá dělat, ale nedělám si iluze, jelikož všechna možná léčba je už vyčerpaná.... Ale to patří jinam... Chci napsat, že mi zbyde doma roční sameček Ťap. Už jsem 2x dávala miminka k samci, který zůstal po kamarádovi, ale to byli v podstatě dvouletí klidní samečci, teď je to jiná situace, Ťapík je samec v plné síle, sice hodný, taková chůvička, ale na druhé straně akční pošťuchovatel... Nevím, jak přijme miminka, teď je sice vystresovaný a smutný, že kamarád od malinka si nechce hrát, nechce se tulit ani se čistit a mazlit, ale stejně si nejsem jistá, jak miminka vezme... Ale sám by nevydržel ani týden... dilema :(
Elfsin
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod womi » 20 úno 2013 10:03

život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Elfsin » 21 úno 2013 14:44

Womi, díky za odkaz, ale jak jsem psala, zkušenost mám, jen jsem se přece jen bála... Ťapík je prastě sameček na vrcholu síly, stát se mohlo cokoli... Naštěstí mám asi opravdu štěstí a vzal kluky úplně v pohodě. Snad i proto, že Tipíšek si s ním už týden ani nehrál, ani se moc netulil - nebylo mu dobře - a Ťapíkovi to moc chybělo, byl smutný a snad i ve stresu. Každopádně mrňata "adoptoval" - malinkému Tomíškovi dělá chůvu - včera, když spal ve svém koutku, ho chodil kontrolovat, jestli je v pořádku a dneska ho klidně pustil do "svého" tunýlku, aby s nim spal. A aktivce Tedymu dovoluje, aby ho čistil, lezl po něm, otravoval ho... Skoro mi to zase na druhou stranu dělá starosti, jestli zvládne stesk po Tipovi. Ale to už je zase jiné téma...
Elfsin
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod potkanomil » 03 kvě 2013 19:18

ja mam pul rocni samicku a k ni jsem koupila pred par dny asi priblizne taky pul rocni.ale nenavidi se a je to strasne.mam s toho hruzu.nic takoveho jsem s potkanama nikdy nezazila.obe stoji na zadnich a prednima packama se osklive bijou a kopou a pisti.a te nove tekla krev s ouska.nastesti jsou kazda v jine kleci.jenze co kdyz se neskamaradi????? :(
Felinko máme te rádi <3
potkanomil
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Moje potkanka Klaudie a Abbie. Za duhovým mostem :Felinka,Jessinka a Amanda.

Příspěvekod chesterfield » 03 kvě 2013 19:33

pokud jenom boxujou řvou a dělají chumel, a neteče krev (natrhlé ouško je ještě v rámci normy) tak bych je nechala vždy pod dozorem si to vyříkat. Případně si nachystala vodní dělo, kdyby bylo jó zle. Pročti si sekci - seznamování, tam je o tom napsánu už snad všechno co kdo zašil a jak to řešil
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Vorva » 03 kvě 2013 20:38

:lol: zašil :lol: to se povedlo:D já už tu kulila oči, že se tu šijou utržený ouška než mi došlo že je to překlep :roflmao:
Je po dešti, a kosové si štěstím pletou noty...
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod chesterfield » 03 kvě 2013 20:48

:roflmao: jo sorry , je to překlep - at nevyděsíme nováčka :roll:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod petruczka13 » 17 čer 2014 17:25

Před měsícem a pul jsem koupila brachovi potkani slečnu k narozeninám. Asi to byl boby dárek, tak sem si ji nechala já :-). Bylo mi líto, ze je sama a dnes sem k ni pořídila miminko, také slečnu :-). Dala sem na rady zde na fóru a prvky sem dala hned do neumyte klece s potkanici.:-) Překvapivé ji ihned přijala. Bylo tak krásné na to koukat. Samozřejmé ze ji ukázala kdo je v kleci pan, ale jinak sebemenší problém :-) Viděla sem na ni, ze potřebuje kamarádku a poznala sem správně. Ihned ji dovolila žrát, lézt po kleci, akorát domeček je jen její hh. Prikladam fotku z prvního dne seznamování :-)
petruczka13
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod nevi » 17 čer 2014 17:47

Fotka se asi nenahrála...
Jinak gratuluji k seznámení - moji kluci jsou zlatí a s malým si hrajou, nicméně malý vřeští (v 20% případů ultrazvukem) při jakékoliv interakci, která není podle jeho představ - mám dojem, že ho to baví :facepalm:
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Předchozí

Zpět na Ochočování