Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkan ve škole?

Jak potkana ochočit?

Re: Potkan ve škole?

Příspěvekod MaxičekPotkanek » 27 úno 2011 10:10

Jo no přesně ten samý případ
MaxičekPotkanek
Růžovka
Růžovka
Potkani: Maxíček

Příspěvekod merry7 » 27 bře 2011 21:17

Mam potkanka třetí den, je vhodné vzít ho zítra do školy, nebo je to moc brzo??
merry7
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod iwanhoe » 27 bře 2011 21:20

DO ŠKOLY ZVÍŘATA NEPATŘÍ, kolikrát se to tu bude ještě psát? :dozey:
Čím víc poznávám lidi, tím víc mám rád zvířata. - Munthe
Obrázek
iwanhoe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bobinka, Fidorka, Fionka, Nyx a Beríšek... jsou u nové maminky, když už je nemůžu mít doma :(

Nezapomenu:
Prdluška
Lassie Sweet Sugar Moo (Moominka) 9.1.2010 - 25.11.2012

Příspěvekod CZpavinka » 27 bře 2011 22:00

určitě kdyby sis to tady pročetla zjistíš, že jen v krajním případě...ale tahat je do školy jen proto, že si myslíš, že je doma sám...no...to souvisí s ostatníma tématama tady, měl by mít doma kamaráda, než by si došla ze školy domů, já řešila jednou dilema, protože sem měla u jednoho ošklivý absces na bříšku a bála sem se, stejně jsem si to ale zařídila jinak...tohle bych brala jen jako krajní řešení a ještě bych se raději domluvila s nějakou dobrou učitelkou alespoň
CZpavinka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Apple - blue burmese - *1.11.2010 †2.1.2013
Alibaba Al Gabal - ruský silver - *19.12.2010 †19.1.2013
a Hugo

Příspěvekod womi » 28 bře 2011 06:21

No, teoreticky... Plyšový potkan z ikey by do školy mohl a nemusel by se člověk nikoho ptát :whistle: Já mám bílého v práci :whistle:
Ale živej do školy fakt jen v nejnutnějším případě a pouze se svolením učitele!!!
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod PxNxDx » 02 dub 2011 14:33

a hlavně 3den by měl bejt doma v klidu.. předpokládám, že není zvyknutý ani na domácí prostředí ani na Tebe, tak co budeš dělat, až se Ti ve třídě vyplaší? :roll:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Tkanička » 28 zář 2012 13:29

Já měla potkyšku ve škole. Měla jsem svolení učitelky :) Pak se jí tam měla ještě jednou, když sem o nich dělala referát .. ukazovala jsem .. že když se namočí tak mají takový ten specifický pach :D všem se to líbilo .. i potkánkům :) Jo a ještě jak tu píšete že zvířata do školy nepatří .. tak proč ne? MY ve škole chovaly každý rok ježka .. byl to školní ježek! :) A nebo rybyčky .. a nebo křečky .. byly to školní zvířátka .. tak poč si nepřinést i svá zvířata? :)
Tkanička
Růžovka
Růžovka
Potkani: Agátka (14.8 - 11.9) - bohužel za duhovým mostem .. ale i tak moje nejmilovanější stvořeníčko .. :( chybíš mi myško .. :'(

Mikky (?.8. - ... - zlatíčko které mě drží a dělá mě šťastnou po tom, co Agátka umřela :(

Příspěvekod chesterfield » 28 zář 2012 13:38

Takto - zvířata ve škole ano - je supr když se tam chovají, děcka se učí o ně starat, pozorujou je. Ale Tady šlo o výlet do školy pro zvířátko, které ještě ani nebylo ochočene . Vzít jej doškoly se svolením učitelky, kde víš, že si jej budeš moct pochovat, je ti to tolerováno, přednáška také od. ale někdo má jpocit, že veme myšáka, strčí dopřepravky, potají jej ukáže o přestávce, ale jinak jej má někde zašitého (nedejbůh bez přepravky) - tak aby se tomu předešlo je reakce zvířata do školy nepatří, rozumíš?
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Tkanička » 14 říj 2012 18:33

To jo .. je to pro ně stres ..
Tkanička
Růžovka
Růžovka
Potkani: Agátka (14.8 - 11.9) - bohužel za duhovým mostem .. ale i tak moje nejmilovanější stvořeníčko .. :( chybíš mi myško .. :'(

Mikky (?.8. - ... - zlatíčko které mě drží a dělá mě šťastnou po tom, co Agátka umřela :(

Příspěvekod EmCiccone » 21 lis 2012 16:38

Chci se zeptat, jestli jste někdo bral potkánka na střední.. Ti moji jsou vychovaní a lidí a hluku se nebojí.. né že bych je tam chtěla brát jen tak pro zábavu, ale Samantha je teď na operaci a jestli přežije, chtěla bych jí mít pod dohledem a jestli ne, vzala bych si tam občas Ginny, aby nebyla sama v kleci.
14.7.2012 - Touched by MADONNA for the very first time.. :love: :weep:
EmCiccone
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Kimik » 21 lis 2012 16:56

Proč by neměla přežít? :up: A i kdyby ne, tak by bylo lepší té druhé koupit kamarádku, ve škole si to s tebou nijak neužije, myslím, že doma by jí bylo líp, stejně přes den většinou spějí.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod EmCiccone » 21 lis 2012 17:04

tak já si právě druhou potkanku koupit nemůžu kvůli mámě... pořád se kvůli nim hádáme, takže až se odstěhuju do svýho bytu, tak si zase koupim párek (potkanů :D ) , ale teď by hold musela dožít sama, tak bych si ní chtěla trávit co nejvíc času..
14.7.2012 - Touched by MADONNA for the very first time.. :love: :weep:
EmCiccone
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Piškot » 12 bře 2014 20:18

Taky bych si chtěla vzít potkanka do školy, ALE moc si to představit neumím...co s ním, kdy jdete např. K tabuli? Nebo na oběd? Kam ho dáváte? Co udelat, když začne rušit? Nějaké rady do školy, pls!!! :-)
Piškot
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod nevi » 12 bře 2014 20:52

Pokud ho nutně musíš brát do školy, tak v přepravce...
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod womi » 12 bře 2014 21:02

nechat ho doma. bude spokojenější, než když ho bude půlka třídy tahat a druhá pištět a říkat,jak je to hnusný.
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

PředchozíDalší

Zpět na Ochočování