Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Zvyky aneb co Váš potkan rád dělá?

Jak potkana ochočit?

Příspěvekod Danny » 09 dub 2006 10:35

ja bych se taky na misto pod gaucem vykaslala, ale to by za chvili tam byla silena skladka vseho moznyho.. :shock:
Danny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Tara » 09 dub 2006 11:09

aspon by byly zasoby na horsi casy :lol: :lol:
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Příspěvekod Gachna » 09 dub 2006 12:11

mě krade akorát ty "povolený" věci, ale myslim, že se to časem prohloubí... možná.. doufám teda že ne :lol: :lol: naštěstí na stole žádný bižu a tak nemám, takže to nekrade, pastelky jí taky nezajímaj.. zatím jsem v klidu :lol:
Vím, že se nenaučí mluvit, ale čekám, kdy po mě zase hodí ty svoje rozumný oči, dá mi najevo že mě chápe, kousne mě do prstu a srozumí mě s tím, že mě má ráda i když jsem jenom člověk...
Gachna
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Jingles » 09 dub 2006 12:30

Jo, pastelky... Jednou máma zapomněla zavřít klec a já po příchodu domů našla Ríšu sedět na stole a ohryzávat poslední zelenou pastelku - rozštípala ji na třísky - odstín, kterej se už nedá sehnat :twisted: . Naštěstí vedle ležící kabely od repráků byly netknutý :P .
Jingles
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Kryštof, Tadeáš

Příspěvekod Gachna » 09 dub 2006 13:58

Ty jo, zelená pastelka by mě taky štvala, ale jí nezajímaj. Mám na stoje takový ty jak jsou v klacíkách, že to je prostě větvička, a ona k tomu vžicky jenom čuchne a nic.. nestojí o ně :lol:
Vím, že se nenaučí mluvit, ale čekám, kdy po mě zase hodí ty svoje rozumný oči, dá mi najevo že mě chápe, kousne mě do prstu a srozumí mě s tím, že mě má ráda i když jsem jenom člověk...
Gachna
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod zulu » 09 dub 2006 18:36

mě vždycky dokáže vytočit když jim nachystám misku rýže, dám jim ji ven, a ony to roztahají po celém pokoji. pak jen chodím a sbírám zrníčka, v horším případě beru vysavač.. chtělo by to kurz stolování :roll: :lol:
zulu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Foxie

Příspěvekod zorusik » 11 dub 2006 15:54

hej :) a ja som raz asi mesiac skladala puzzle a az do konca sa mi ho darilo chranit a po dokonceni mi ho tie potvory rozobrali a znicili mi aj nejake kocky :twisted:
zorusik
zorusik
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod suzan.norton » 14 dub 2006 11:37

Tak to je správné téma! :lol: Jen se směju a přitakávám. S tím tahání velkých věchí - Naše Jenifer se již mnohokrát snažila do svého domečku dostat tvrdou celozrnou housku, která je asi dvakrát větší než ona... Hotová inženýrka, jak to pořád obracela, ale pořád se to tam nevešlo!
Jinak taky okusuje nehty. A ráda kouše do plyšáků. Kouše je do uší, očiček, fousků, ocásků a tak...
Miluje papírový kapesníky...
A zbožňuje šperky! Kouše do náramků, do řetízků a prstýnky ztahuje z prstů. To začla dělat ještě dřív, než jsem ji donesla domů! Kamarádovi jednou ukradla prsten, čapla ho do pacek, kousala do něj a pak s ním začla točit jako s volantem. No sranda největší.... :lol:
suzan.norton
Skákavka
Skákavka
Potkani: Fízl
Ferin

Příspěvekod Lejdyna » 14 dub 2006 14:45

Tak vcera Damino ukradl visaci zamek co ma normalne na kleci nas Alexandr. To bylo sranda, ono se mu to hejbalo! do zblbnuti tocil tou packou, a tocil u toho hlavickou, ze to vypadalo, ze su ju odsroubuje, ale dobrovolne ho vratit nechtel, musela jsem ho uplacet.
Lejdyna
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod olora » 14 dub 2006 17:53

někde jsem četla, že potkani rádi plavou. máte s tím někdo zkušenosti?
olora
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod ijenka » 29 dub 2006 13:12

s plavanim teda zkusenosti zadny nemam

nejoblibenejsi cinnosti meho pixyho je asi jidlo_porad dela jako by mu nikdo nedal najist i kdyz ma plnou misku a jeste ho chodi dokrmovat cela rodina_proste jidlo je jeho hobby (asi to ma trochu po me :)
jeste se desne rad schovava a vzdy kdyz zjisti ze si ho nevsimam vykukuje cumackem a zjistuje co se deje
ijenka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod mega1 » 14 zář 2006 13:48

suzan.norton píše:Kamarádovi jednou ukradla prsten, čapla ho do pacek, kousala do něj a pak s ním začla točit jako s volantem. No sranda největší.... :lol:

:roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry:
maggie a hifinka
mega1
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Mili » 22 led 2007 10:40

Mám pocit, že můj Fil má sklony k alkoholismu, když mám skleničku s chlastem, tak se k ní mermomocí chce dostat..jednou si líznul vína a od té doby jde hlavně po červeném, gurmán :lol:
Mili
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Escherichia » 22 led 2007 12:18

suzan.norton píše:Jinak taky okusuje nehty. A ráda kouše do plyšáků. Kouše je do uší, očiček, fousků, ocásků a tak...
Miluje papírový kapesníky...
A zbožňuje šperky! Kouše do náramků, do řetízků a prstýnky ztahuje z prstů. :lol:

Tak tohle mi něco přopomíná :roflmao: To samý dělá Bzalka...... Ale co se jí povedlo v sobotu......seděla mi na krku, hlodala si takovej obrovskej přívěšek, tak jsem ji nechala s tím, že se přeci nemůže nic stát...........a najednou mi ten přívěšek upadl :cry: ta mrcha překousala kovovej kroužek (asi nějakej měkčí kov)
Jinak preparace plyšáků a polštářů je u nás na denním pořádku :lol:
Escherichia
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bazalka milovaná... prostě Bazalička... láska moje

Příspěvekod Escherichia » 22 led 2007 12:22

Mili píše:Mám pocit, že můj Fil má sklony k alkoholismu, když mám skleničku s chlastem, tak se k ní mermomocí chce dostat..jednou si líznul vína a od té doby jde hlavně po červeném, gurmán :lol:
Bazoš taky a to je to takový malý měsíční miminko a chlastala by, co by mohla, ale já ji nenchávám :x :)
Escherichia
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bazalka milovaná... prostě Bazalička... láska moje

PředchozíDalší

Zpět na Ochočování