Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

štípání

Jak potkana ochočit?

štípání

Příspěvekod Valyka » 22 lis 2014 08:11

Ahojky, mám potkana necelý týden (asi 3měsíčního kluka ze zvěráče). Ochočovala jsem ho tak, že jsem ho vzala, dala do přepravky a tam jsem ho hladila tak dlouho dokud se nepřestál bát ruky. Potom si vylezl na rameno (pod mé vlasy) a tam drží a spí celé hodiny. Když je v kleci, tak se mne pořád ještě trochu bojí, ale když ho vyndám tak si zaleze pod vlasy a tam se nechá drbat a třeba i usne. Pak ho dám do klece, on se tak kouká, tak mu nastavím ruku, jakože si na ní může sednout a on mě jakoby štípne. Jakoby mě chtěl kousnout ale pak si to rozmyslel. Nevíte, co to znamená? Je to předpověď toho, že mě brzy kousne nebo, že dělám někde chybu? Poraďte, prosím :?
Valyka
Růžovka
Růžovka
Chovatelská stanice: Doma

Re: štípání

Příspěvekod Dr.Jenny » 24 lis 2014 09:27

je to předpověď toho, že si chce hrát, ale nemá s kým... ty mu jako parťák na dovádění nestačíš. Proto se potkani mají chovat ve dvou jedincích stejného pohlaví. Určitě se o něj staráš co nejlíp, ale potkaního kamaráda mu prostě nevynahradíš... :smi: Právě kvůli tomu tě jednou může začít i kousat.
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Re: štípání

Příspěvekod nevi » 30 lis 2014 12:06

Hraní po potkansku, jen nemá s kým. Zatím si chce hrát s tebou, ale časem z toho nejspíš začne mít neurozy :roll:
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Zpět na Ochočování