Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Jak lze potkana naučit ...

Jak potkana ochočit?

Jak lze potkana naučit ...

Příspěvekod Piškot » 05 bře 2014 16:09

Zdravím,
koukala jsem se na video http://www.youtube.com/watch?annotation ... jo_EG7XqZQ
Moc mě to zaujalo, nevíte, jak se takový potkan "cvičí"? ;) Strašně ráda bych začla s mým novým potkanem, je mi jasné, že se musí začít od útlého věku... ;)
Děkuji :)
Piškot
Malý potkan
Malý potkan

Re: Jak lze potkana naučit ...

Příspěvekod Elerían » 07 bře 2014 17:24

Prečítaj si túto tému. ;-) Potkankovia v tom videu sú cvičení pozitívnou motiváciou - cez clicker tréning. Pre nich to nie je nič ťažké, len človek sa trochu zapotí, kým zistí, ako im to vysvetliť. :)

viewtopic.php?f=20&t=5013&hilit=clicker
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Re: Jak lze potkana naučit ...

Příspěvekod Piškot » 07 bře 2014 19:23

Elerían píše:Prečítaj si túto tému. ;-) Potkankovia v tom videu sú cvičení pozitívnou motiváciou - cez clicker tréning. Pre nich to nie je nič ťažké, len človek sa trochu zapotí, kým zistí, ako im to vysvetliť. :)

http://potkani-forum.cz/viewtopic.php?f ... it=clicker

Jo, omlouvám se, nevšimla jsem si toho... :lol:
Piškot
Malý potkan
Malý potkan

Zpět na Ochočování