Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

kamarádka a mazlení

Jak potkana ochočit?

kamarádka a mazlení

Příspěvekod estrius » 06 pro 2013 22:24

Ahoj všem, tak po Vánocích bude mít Algernon kamarádku, ale slyšel jsem jednu zkušenost holky, co chovala potkany - měla nejprve jednoho, který byl mazel a když přidala druhého oba na ní začali kašlat a už se nemazlili. Prostě si vystačili. Algernon je dost velkej mazel, když se vyřádí a já bych nerad, aby se to změnilo, dá se tomu nějak předejít, nebo se prostě musim smířit, že se to může stát? Jo taky bych se chtěl zeptat, jestli se dá nějak ovlivnit výběrem aby se mi holky potom nervaly, prostě aby si sedly. Mám v plánu přečíst si diskusi o seznamování až budu mít chvíli, ale rád bych věděl, jestli na to nemáte nějaké fígle :) Díky. Robin
estrius
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Algernon, zverimex, hooded * cca 10/2014
Anežka, adoptovaná, hooded

Re: kamarádka a mazlení

Příspěvekod Dr.Jenny » 06 pro 2013 22:31

mazel bude pořád...možná už nebude tak moc vyhledávat tvojí společnost, ale mazlit se přijde pokaždý. To je ale jen dobřem protože konečně bude dostávat co potřebuje od druhý kamarádky :-) jen to chce dát si záležet s umazlením i tý druhý...aby se chodily poňuchňat obě...
jinak výběr mi nikdy problémy nedělal....prostě jsem přidala mimino a po čase si k sobě cestu našli...
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Re: kamarádka a mazlení

Příspěvekod Piškot » 17 bře 2014 08:19

Neboj...mazel bude pořád. Jen už bude mít nového potkaniho kamaráda, tak na Tobě nebude tolik závislý. ;)
Piškot
Malý potkan
Malý potkan

Zpět na Ochočování