Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Konopná podestýlka

Konopná podestýlka

Příspěvekod maruska.al » 11 říj 2012 21:58

Chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s touto podestýlkou:
http://www.ajax-chovatel.cz/detail/5621 ... ka-10l/371
??
Právě nad ní uvažuju, používám sice dřevěnou - JR CHipsi, ale jelikož já a nejspíš i potkanice Tonda máme astma, tak mi to příjde jako dobrý nápad...Píšou tam, že to má příznivé účinky na dýchací soustavu...Jen se bojím, aby pak krysy nebyly zhulené :roflcry:
maruska.al
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Josefínka, Tonička (alias Consuela Al Gabal) a Otylka (alias Empathy Al Gabal)

Za duhovým mostem čekají: Klárka, Ludvička, Svjatoslávek, Sergejíček, Leošek, Béďa a Chopinek

Re: Konopná podestýlka

Příspěvekod maruska.al » 28 říj 2012 10:06

Tak jsme tuto podestýlku vyzkoušeli a musím říct, že nám moc nevyhovuje...Jednak na větší eloxku spotřebujeme skoro celý pytel, takže to vyjde docela draho. Další věc je, že je to konzistence jako u pilin, takže jí holky z klece vyhazujou úplně extrémně :roll: Zatím nám opravdu nejvíce vyhovujé ty xl Chipsi :smi:
maruska.al
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Josefínka, Tonička (alias Consuela Al Gabal) a Otylka (alias Empathy Al Gabal)

Za duhovým mostem čekají: Klárka, Ludvička, Svjatoslávek, Sergejíček, Leošek, Béďa a Chopinek

Příspěvekod Elerían » 25 říj 2013 15:18

Máme konopné pazderie a neviem si ho vynachváliť. Žiaden pach, super absorbuje, nepráši, málo ho pri poskakovaní vyhadzujú von z klietky (o hodne menej než kukuričné vretená alebo drobný skartovaný papier), nemíňa sa ho veľa, cena je tiež znesiteľná (v Akva-Exo 61 Kč za 10 l). :)
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Příspěvekod zaceva » 30 říj 2013 21:34

taky ji používám, sice krátce, ale zatím jsem spokojená :up:
Obrázek
zaceva
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Čiči, Kim, Tygr a Kocour

Zpět na Podestýlky