Stránka 1 z 1

Slisovaná pšeničná tráva Nager-Streu

PříspěvekNapsal: 27 kvě 2012 15:39
od Perlino
Máte někdo zkušenosti s těmito lisovanými peletkami z pšeničné trávy?

Obrázek

Re: Slisovaná pšeničná tráva Nager-Streu

PříspěvekNapsal: 27 kvě 2012 16:18
od l.margarita
Ne přímo tuhle značku, ale podobné jsem používala pod morče, není to špatný. Osobně mam ale radši kukuřičnou podestýlku.

Re: Slisovaná pšeničná tráva Nager-Streu

PříspěvekNapsal: 27 kvě 2012 17:25
od Perlino
l.margarita píše:Ne přímo tuhle značku, ale podobné jsem používala pod morče, není to špatný. Osobně mam ale radši kukuřičnou podestýlku.

Sem měl cestu přes Palladium, vlezl jsem tam do zveráče a jediný, co tam bylo vhodný, bylo tohle. Tak snad budou kluci spokojení.

Re: Slisovaná pšeničná tráva Nager-Streu

PříspěvekNapsal: 27 kvě 2012 17:27
od chesterfield
nevím jak ostatní, ale u mne to je hodně o zkoušení, každé smečce vyhovovalo něco jiného. Momentálně jsem přešla na Asan, který již nesmrdí jako za dávna a mám jej smíchaný se skartem. ale vyzkoušela jsem toho víc a občas i změním. toto jsem ale také neměla.

Re: Slisovaná pšeničná tráva Nager-Streu

PříspěvekNapsal: 27 kvě 2012 19:05
od Perlino
chesterfield píše:nevím jak ostatní, ale u mne to je hodně o zkoušení, každé smečce vyhovovalo něco jiného. Momentálně jsem přešla na Asan, který již nesmrdí jako za dávna a mám jej smíchaný se skartem. ale vyzkoušela jsem toho víc a občas i změním. toto jsem ale také neměla.

My měli u holek vyzkoušené jakési peletky, už si je ale přesně nepamatuju a tady v tom obchodě sem je neviděl. Tak uvidíme. Každopádně díky