Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Drť Chipsi Extra XXL

Re: Drť Chipsi Extra XXL

Příspěvekod weroniccca » 26 úno 2013 09:52

zdravím,
dá se tato podestýlka sehnat někde v Praze? Já ji zatím nikde neviděla...
weroniccca
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Irena » 03 bře 2013 11:57

j
Naposledy upravil Irena dne 17 dub 2013 17:07, celkově upraveno 2
Irena
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod iwanhoe » 03 bře 2013 14:59

používala jsem jí asi 2 nebo 3 roky a žádnej problém jsem neměla...

nejlepší podestýlky, co jsem objevila... jenom kdyby se ten pytel líp nosil :D :D
Čím víc poznávám lidi, tím víc mám rád zvířata. - Munthe
Obrázek
iwanhoe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bobinka, Fidorka, Fionka, Nyx a Beríšek... jsou u nové maminky, když už je nemůžu mít doma :(

Nezapomenu:
Prdluška
Lassie Sweet Sugar Moo (Moominka) 9.1.2010 - 25.11.2012

Příspěvekod Irena » 04 bře 2013 19:41

Co myslíte pomohly by dva dny v mrazáku při teplotě -18°C. To by snad žádný svrab přežít nemohl?
Irena
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod PxNxDx » 14 bře 2013 15:47

a já jsme s nima zrovna nespokojená :smi: je pravda, že tak nelítaj jako hobliny, ale taky tak nevoněj a ani se do nich nedá tak dobře zahrabat. Jsou takové "tvrdé" a hlavně oproti hoblinám sakra DRAHÉ.
Takže doberu ten pytel, co tu mám a najíždím opět na hobliny :roll:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Markus » 01 dub 2013 12:09

Já jsem s ní spokojená. Hezky voní (sice ne tak jako hobliny) a ty kousky dřívek mi nepřijdou nějak kór ostré nebo tvrdé nebo tak, že by to potkanům vadilo. Spíš bych řekla, že jsou takové studenější a nehřejí tolik jako hobliny. Co hodně oceňuju, že se to nelepí na hamaky. Když byli kluci na hoblinách, tak jsem musela před praním půl dne "odhoblinovávat" hamaky, protože byly prostě všude. A co oceňuju z pohledu potkaníků (i když jim je to možná úplně jedno), že když jim do podestýlky spadne nějaká mňamka, tak není hned celá oblepená hoblinama a vypadá ještě k jídlu =) A taky se z toho dobře vybírají bobečky narozdíl od hoblin. Jenom kluci vždycky večer, když zhasnu a jde se spat, tak začnou šíleně řádit a to je potom rachot, což u hoblin nebylo =D Ale to mi vůbec nevadí. Akorát mi vadí cena, není zrovna nejlevnější. Určitě ji budu kupovat, ale možná i střídat s hoblinama, aby to nebylo tak nákladné.
Markus
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Elerían » 25 říj 2013 15:30

Práve mi z Rodentie prišiel 6 kg pytel s olšovou štiepkou, tak ako to tu čítam, aj som celkom rada, že som to skúsila. Cena bola velice ústretová (akýchsi 16 kč za kilo? a poštovné minimum - uloženka) a ak to má naozaj také vlastnosti, ako píšete, tak už pri tom asi aj ostanem. Vyzerá to fakt dobre. :)
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Předchozí

Zpět na Podestýlky