Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Skartovaný papír/noviny

Jakou máte zkušenost se skartovaným papírem?

Dobrou, používám novinový papír
19
28%
Dobrou, používám kancelářský papír
22
32%
Špatnou
6
9%
Nemám žádnou zkušenost
21
31%

Celkem hlasů : 68

Re: Skartovaný papír/noviny

Příspěvekod Markus » 18 lis 2012 15:51

Já jsem včera večer čistila klec a místo hoblin dala jenom noviny natrhané na proužky, ale můžu říct, že jenom za tu jednu noc to fakt smrdělo, dneska jsem jim třikrát vybírala mokré kusy a bobky, ale smrďká to pořád. Takže napříště už jenom noviny jen tak navrch na jinou podestýlku, aby se do toho mohli kluci zahrabávat. On je asi i rozdíl mezi novinama a kancl papírem, ty noviny smrdí i jinak samy o sobě. Možná někdy zkusím i papír, uvidíme.
Markus
Růžovka
Růžovka

Re: Skartovaný papír/noviny

Příspěvekod Elerían » 21 srp 2013 14:44

Ja som používala (a asi zasa nejaký čas budem) skartovaný kancelársky papier od priateľa z práce - je to fajn, zadarmo, potkaníci nekýchajú (práši sa z toho, len keď sa to rozmiestňuje po klietke - takže zásadne to robím len vtedy, keď v nej potkany nie sú), dobre to saje... Len jedna nevýhoda - rýchlo to začne páchnuť (v tomto ohľade sú kukuričné vretená aj piliny oveľa lepšie). ;-)
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Předchozí

Zpět na Podestýlky