Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Hobliny

Jakou máte zkušenost s hoblinami

Dobrou
50
61%
Špatnou
15
18%
Nemám zkušenost
17
21%

Celkem hlasů : 82

Re: Hobliny

Příspěvekod Markus » 18 lis 2012 15:58

Já si před týdnem přivezla dva klučíky a do klece jim dala hobliny a navrch natrhané noviny, aby si do toho mohli zalézt. Ale začali mi pčikat, tak jsem včera při čištění pro jistotu hobliny nedávala a dala jim jen noviny, abych zjistila, jestli to pčikání je hoblinama nebo jestli jsou nachlazení. Pro jistotu jim dávám čajík s medem a každý den trošku medu na prst a spoustu zeleniny a ovoce. Tak nevím teda čím to je, pčikají i dneska, i když míň, ale už i včera pčikali míň. Každopádně zítra jdem k vet, protože máme i všenky (asi právě z hoblin), tak se na ně podívá a řekne, co jim je. Doufám, že nebudou nemocní. Zase je mi škoda vzdát se hoblin. Protože mi docela voní. A kluci na nich byli 8 dní než jsem jim podestýlku komplet vyměnila. Za ten týden jsem jen dvakrát vybrala bobky a počúraná místa. Jelikož je mívám dlouho puštěné venku a oni chodí do přepravky, tak to ani neměli moc špinavé v kleci.
Markus
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod p.hubicka » 06 bře 2013 20:39

U nás doma není co řešit... přítele kamarád je truhlář :D hobliny máme zadáčo.. jediný co je, že je musím probrat dycyk aby v nich nebylo něco, co tam být nemá ale jinak si to nemůžu vynachválit
Elis♥ Dumbina♥ ségry ze zveráku *
p.hubicka
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Elis ♥ pořízená 23.2.2013 věk prý 2 týdny ale zdála se mi větší ;)
Dumbina ♥ údajná sestřička Elis.

Příspěvekod Irena » 06 bře 2013 21:46

Moji potkani měli hobliny asi týden, když jsem je přinesla, ale pak jsem přešla na bukové štěpky. Ten zbytek jsem nacpala do herdule na paličkování :)
Irena
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Stanley » 14 zář 2014 17:03

Mam moznost ziskat lipove hobliny vo velkom mnozstve takmer zadarmo. Rad by so len pocul nazor ci su vhodne z hladiska vone, prasnosti a nasiakavosti. Ake velke su to neviem. Viete mi niekto poradit ci s takymi hoblinami mate skusenosti?
Stanley
Růžovka
Růžovka

Předchozí

Zpět na Podestýlky