Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

podestýlka Brami

Máte zkušenost s touto podestýlkou?

Ano a dobrou
1
20%
Ano a špatnou
0
Žádná hlasování
Nemám zkušenost
4
80%

Celkem hlasů : 5

podestýlka Brami

Příspěvekod Adéla » 27 čer 2007 19:24

Tohleto jsem koupila na Propetu a zdá se, že jsem objevila nesmrdící zázrak :) Jsou to takové válečky ze slámy a na rozdíl od ostatních podestýlek poměrně výrazně voní - není to parfemované, ale prostě voní ta sláma. A kupodivu to dokáže přebít i krysí smrádek. Hned v neděli jsem potkanům uklidila a podestlala Brami a zatím není cítit vůbec nic, kočkolit nebo kukuřice už by trochu zaváněly...

http://www.lith.cz/cz.php?txt=brami
Obrázek
Adéla
Malý potkan
Malý potkan

Re: podestýlka Brami

Příspěvekod Kometa » 23 zář 2008 16:39

Alternativa k Brami a Biokats Allround: STREUfex, pro koně, 30l/15kg za 200,-

http://www.jskolousek.wbs.cz/STREUfex.html
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod zaceva » 06 dub 2010 13:08

V Plzni se dá tahle podestýlka sehnat v chovatelských potřebách Dalmatho naproti zimnímu stadionu - momentálně na prodejně sice nemají, ale do druhého dne ji ochotně objednají, cena 76kč za 4kg. Zítra si pro ni jdu, tak pak poreferuju, jak se osvědčila. Jinak velice příjemný obchod. Vzala jsem taky na vyzkoušení nějakou novinku - hrudkující kukuřičnou podestýlku, prý si ji hodně chovatelů (koček) chválí. Ovšem cena vysoká - cca 140kč za 10l. :roll:
Obrázek
zaceva
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Čiči, Kim, Tygr a Kocour

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 06 dub 2010 13:11

To se pak pochlub, jsem zvědavá. :)
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod zaceva » 06 dub 2010 13:13

sice :offtopic: ale tady je odkaz na tu kukuřičnou hrudkující http://www.krmivo-24.cz/kockolit-green-cat
Obrázek
zaceva
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Čiči, Kim, Tygr a Kocour

Zpět na Podestýlky