Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Podestýlka No Smell

Podestýlka No Smell

Příspěvekod Phoebe » 19 čer 2006 22:04

Myslíte, že by ta NoSmell dobře sála? Je toho jen 6 litrů, není to zas tolik, ale ještě tu na mě čeká na spotřebování spousta vřeten :?
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod Phoca » 20 čer 2006 10:23

lenze to je proste bavlna, a ne vata - tym myslim prírodná surovina.. Myslim, že Hayde to pouziva, uz by sa tu aj mohla ukazat 8) tusim mi pisala, ze ma po dne podstielku, a na tom danu tuto bavlnu.. aj v domceku to Poldík mal.

Dovolím si sem šupnúť jej foto :oops: snáď ma nezabije :lol: a ten potkýšek, tak to je brat mojho Berta a Jogiho :loveit:

Obrázek
Stát, stát, někde na kopci stát
a zapálit ohně, višňový sad
potichu kousám a deru se ven,
ve dne jsou noci a v noci je den

...ve dne jsou VLCI.

Obrázek
Phoca
Moderátor
Moderátor
Potkani: ----------------------------------------
6 BUFEŤÁKOV:
*Sardinka - OdAdush (d, pearl self)
*Čiman - LMG (r, beige irish)
*Otario - Yawner's (d, rus.blue self)
*Eduardo - Niflheim (d, topaz self)
*Ugomon - Sibirskij (burmese self)
*Dr. Emmet Brown - Yawner's (d, beige self)
-----------------------------------------
SPOMÍNAME na:
Myšiho, Axíka, Milkyho, Ájinka, Hasiho, Ufinka, Bertíka, Alfíka, Jogiho, Vinýska, Darwina, Budulínka
------------------------------------------
Chovatelská stanice: Chiquitos de Phoca

Příspěvekod Dubbht Aela » 20 čer 2006 16:52

ta No Smell je dost dobra, kamoska ju mala pre skrecky, aj ked podla mna je to pre ne zbytocny luxus... :roll: pre potkanka - to je ina rec. saje to fajn, zamotat tlapky by si do toho nemohli, myslim, ze je to O.K., aj ja by som to brčala, len u nas sa to neda zohnat (jej to znamy dovazali z Ciech...) :x
Rob co chces, pokial to nikomu neublizi...
Dubbht Aela
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Karin » 11 zář 2006 17:47

No tak jesti ti jde hlavně o zachytávání do koberce- kukuřice z něho dosteneš ale tohle se ještě v tom koberci roztahá...- podle mě nic moc, měla jsem jí doba a ted radši míchám jemnou a hrubou kukuřici....ale nezavrhuju ani tuhle bavlněnou- jó mít tak parkety :D ....ale co já vim jakej máš koberec :)
Jsem krutý i něžný............jsem ŽIVOT
Karin
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod v. » 05 lis 2006 16:07

Ahoj, já jsem do no smellky blázen:) Dávám jí holkám, aby si z ní udělali hnízdo, na podestýlku je podle mě zbytečnej luxus. Kydala jsem jí cca po 5 dnech (2 holky), jako každou podestýlku, což za tu cenu nic moc. Ale jinak nádherně voní a je měkoučká.
A zamotat se do ní fakt nedá.
V.
v.
Růžovka
Růžovka

podestýlka - bavlníková semena

Příspěvekod šuplík » 21 led 2007 22:59

Vřele doporučuju jako podestýlku bavlníokvá drcená semena.Jsou sice hůře k sehnání, ale v kvalítním zveráči by měly být, taky jsou kapánek dražší, ale jsou bezprašné,měkoučké, pohlcují vhhkost a pachy a dá se z toho postavit doupě. Obchodníci to znají (nebo by aspoň měli) pod jménem Vašek. Parádní pro potkyše s hustou srstí!
šuplík
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Nergita » 21 led 2007 23:10

Já jsem to taky ještě neviděla a ani jsem o tom neslyšela ale asi to bude něco jako NO-SMELL, si tedy myslim.
Pamatuj, že i ta nejhorší hodina ve tvém životě trvá jen 60 minut. Obrázek
"Každý tě jednou opustí, nakonec jsme všichni sami. Všechno co máme, je to, čím jsme se během života stali"
Máme miminka!!! http://www.nergita.estranky.cz/stranka/miminka
Obrázek Obrázek Obrázek
Nergita
Superpotkan
Superpotkan
Chovatelská stanice: Nergita

Příspěvekod Margot » 24 led 2007 18:11

NoSmell používám na šití pro myše. :wink: Když chci něčím vycpat zeď domečku, nebo pelíšek. :mrgreen: Protože jinak nikdo z našich potkyšů nepochopil k čemu to je. :roflmao: Holky se tváří jako bych jim to za trest dávala k jídlu. :roflcry: :roflcry:
Margot
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Jeane » 25 led 2007 09:12

Mým holkám taky chvíli trvalo, než zjistili, že je to na podestlání a že si to nemají vyhrabávat z pelíšků. Jinak ten 30 l balík vydrží hodně dlouho, mnohem déle než cenově odpovídající tři 10l pytle kukuřice. Rozhrnuji to dolů na dno a pak ještě so záchodků a domečku. Ono je to hodně slisované, když se to trochu načechrá, tak je toho hodně. Jinak je to měkoučké proti vřetenům - nedělají se otlaky - doporučili mi to kdysi pro morče, ale to se to v Brně nedalo sehnat.
Návrat k přírodě je blbost. Příroda nás nechce ani vidět. Právě proto vytvořila města - aby nás udržela od sebe co možná nejdál. M. Moore
Jeane
Malý potkan
Malý potkan

Re: podestýlka - bavlníková semena

Příspěvekod Jeane » 28 čer 2007 21:16

Sice je drahá, ale dlouho vydrží, docela nepáchne a je měkká.
Návrat k přírodě je blbost. Příroda nás nechce ani vidět. Právě proto vytvořila města - aby nás udržela od sebe co možná nejdál. M. Moore
Jeane
Malý potkan
Malý potkan

Re: Podestýlka

Příspěvekod Haslerka » 19 úno 2008 16:07

Jo No smellku jsem taky měla, ale holky mi ji vyhrabavaly..a hlavne mi prisla dost draha, nakonec jsme ji pouzivala jen na vystylani prepravky protoze byla takova hunata a tepla...
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Re: Podestýlka No Smell

Příspěvekod amalka_sneckova » 10 srp 2009 14:12

Poradí mi někdo prosím, kde bych sehnala tuhle podestýlku ve větším balení? Na netu jsem našla jen jednu jedinou v pofiderním e-shopu.
amalka_sneckova
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Moje holčičky:
Hermiona
ČERTIČKY:
Marlenka, Madlenka, Májinka, Heddwyn
PYŽAMÁCI:
Cácorka od Craftyrat, Hopsinka od Craftyrat
HARPYJE:
Lalita, Laleh, Jasmine Ella, Kelsie Lili
CHLAPEČCI:
Naraelek - Shareeně od Kawiho, Krýšin Butterfly, Womin Krteček, Honey, Fairytale , Giggle Pinkie de la Ferdie, Funny Mouthie de la Bertie, Nosy Tomino O5 de la Doyle , Sweety Cristopher Supportík de la Desi
Za DUHOVÝM MOSTEM v našich srdcích už stále:
Cipísek von Zveráč * 20.8.2009 + 29.6.2010
Amálka Hadrářka von Zveráč *14.2.2009 + 21.1.2011 - Amálko, NIKDY nezapomenu a moc se ti omlouvám....
Hašlerka, Hanako, Heather, Heidy, Vanilka, Vločka, Risselle alias Chi-chi, Poměnka
http://charmingrats.webnode.cz
Chovatelská stanice: Charmingrats

Re: Podestýlka No Smell

Příspěvekod Jeane » 12 srp 2009 06:54

Tato podestýlka se u nás už nedostane, já ji začala používat už před cca 4 roky a tak jsem ji tehdy nakoupila do zásoby, je jí docela malá spotřeba, dobře se uklízí, byla sice dražší, ale docela dlouho vydržela a nezapáchala. Takže super, ale pokud ji dneska ještě seženeš, tak jen v malém balení. Ten velký balík vydržel i při 4 potkankách docela dlouho. Cenově to pak vycházelo velmi dobře na průměrnou spotřebu.
Jeane
Malý potkan
Malý potkan

Zpět na Podestýlky