Koniec

Tak jo, nastal čas to zabaliť. :(

Fórum zmizne zo sveta oficiálne 11.09. a víkend predtým vypnem možnosť pridávať nové príspevky.

Pokiaľ si chcete niekto odtiaľto niečo vyťahať, máte dovtedy možnosť.

Jakou používáte?

Jakou používám podestýlku?

Seno a sláma
6
2%
Hobliny
80
29%
Řezaná kukuřičná vřetena
37
14%
Dřevěné pelety
26
9%
Konopné pelety
1
0%
Bavlněné stelivo (No-smell)
0
Žádná hlasování
Bentonitový kočkolit
11
4%
Papírový kočkolit
2
1%
Silikagelové stelivo
3
1%
Buničinový granulát (Asan)
39
14%
Ubrousky
17
6%
Noviny
13
5%
Skartovaný papír
31
11%
Bavlněné a fleecové hadříky
8
3%

Celkem hlasů : 274

podestýlka

Příspěvekod Hanka » 03 dub 2006 11:19

Bethan píše:Tak tak, ta neni spatna...jen mam spatnou zkusenost, ze sem si v ni 2X prinesla moly...ja kvuli tomu musela vyklizet spajz a coudy vesele bastil cerviky :lol: jinak pokud sou to piliny nebo hobliny z mist, kde verejne muzou behat mysi nebo divoci potkani, pozor na to! Myska by mohla chytit nektery parazity...my chytli z pilin vsenky :( ono vsechno ma svy pro a proti, jde jen o to, jakej nazor si na to vytvoris sama ;)

Jednou jsem zkoušela dát noviny...nikdy více...ale zase si vyhráli chlapci moc hezky...akorát že rušili noční klid...bohužel jsou v nebíčku...něco od sebe navzájem chytli...plakala jsem hodně...byli to mazlíčci... :(
Hanka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Bethan » 04 dub 2006 19:02

jo, ja coudymu taky dava kukurici, jenze nezapomen, ze mas doma vonavy miminko....jak zacal starnout, tak je z nej cim dal tim vetsi cunce a proste se vycura a vyvali se v tom, prase....a od tech pilin mu pekne voni kozisek, to od kukurice ne e
Člověk by se neměl vylučovat z říše zvířat.
Sigmund Freud
-------------------------------------------------
http://www.proximo-shop.cz
Nové zboží :) široký potkaní sortiment
Bethan
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bass Skanálu alias Coudy, Bentley od Riky alias Miminko, Diodon of Gremleens alias Piškotek; Agnes of FeeDees; Coronella of Gremleens alias Cookie; Bluenny alias Modřenka, Karlík od Adélky alias Samael, Miminko Matheus z Hůrky alias Matyášek
Chovatelská stanice: Proximo

Příspěvekod Dubbht Aela » 04 dub 2006 19:10

mno mne sa zda kukuricna drt na 100% najlepsia (podla MOJICH skusenosti a MOJHO nazoru), ale trochu tvrda, ale sak chlpac si do domceku nanosi kopu papierovych obruskov... ale nebolia ich pacicky, ked po tom porad chodia? :oops:
Dubbht Aela
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Phoebe » 04 dub 2006 19:14

Já používám tu jemnou, tak z tý ho ťapky asi určitě nebolí.
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod Dubbht Aela » 04 dub 2006 19:16

no ty kousky, co mam ja maji prumer tak 1 mm, ale se mi zda, ze je to takove drsne... spicate... :oops: :?
Dubbht Aela
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod KatyQ » 04 dub 2006 19:20

Dubbht Aela píše:no ty kousky, co mam ja maji prumer tak 1 mm, ale se mi zda, ze je to takove drsne... spicate... :oops: :?

Já si zase myslím, že v přírodě by taky chodil po zemi na které jsou špičaté kamínky ... Když má pak na spinkání ubrousky a měkký hamáček, určitě mu to nevadí.
KatyQ
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Chip, Ermíska (Erma of Navel), Šedivka (Bamari Lilis dearest), Fanynka (Fa-nee Nee of Navel), Iriska (Irisa of Gremleens)

Příspěvekod Cornelia » 17 dub 2006 11:39

Já používám jablečné hobliny. Holky mi dolů chodí akorát bobíkovat do jednoho rohu a jinak močí po celé kleci :x , takže mám hobliny stále čisté a teď jsem je měnila poprvé za 3 měsíce :oops: Nemyslete si, že to jsou chudáčci, ale ony mají dole v rohu ubrousky na které bobíkujou a jinak jim denně ty bobky vyndavám :oops: , takže tam mají pořád čisto :P
Nečiň jiným to, co nechceš, aby činili tobě :wink:
Cornelia
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Gachna » 17 dub 2006 12:28

Jdou to jemně drcený vřerena sunněco, nepamatuju si ten název přesně :oops:
Vím, že se nenaučí mluvit, ale čekám, kdy po mě zase hodí ty svoje rozumný oči, dá mi najevo že mě chápe, kousne mě do prstu a srozumí mě s tím, že mě má ráda i když jsem jenom člověk...
Gachna
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Mela » 17 dub 2006 15:48

Já mám v kleci hobliny a moje myšinda spi v rohu na podlaze. Jenze ona si to vyhrabe až na hmotu a tam spi,jenže si do toho i močí,takže v tom vlastně spí a vůbec jí to nevadí.Ale mně jo. Jinak má klec na patro a spí i tam,nebo v domečku.Jenže nejlíp jí je na té podlaze. Nevím co s tím.A asi budu muset změnit podestýlku,protože se drbe a pšiká.Proti parazitům jsme už očkovaní.
Mela
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Phoca » 06 kvě 2006 12:23

já mám drť z bukového dreva momentálne, 10l ma stálo 99,-sk
moc sa na to netvária, ale aspoň to nepráši... vretená som ešte nikde nevidela :(
Stát, stát, někde na kopci stát
a zapálit ohně, višňový sad
potichu kousám a deru se ven,
ve dne jsou noci a v noci je den

...ve dne jsou VLCI.

Obrázek
Phoca
Moderátor
Moderátor
Potkani: ----------------------------------------
6 BUFEŤÁKOV:
*Sardinka - OdAdush (d, pearl self)
*Čiman - LMG (r, beige irish)
*Otario - Yawner's (d, rus.blue self)
*Eduardo - Niflheim (d, topaz self)
*Ugomon - Sibirskij (burmese self)
*Dr. Emmet Brown - Yawner's (d, beige self)
-----------------------------------------
SPOMÍNAME na:
Myšiho, Axíka, Milkyho, Ájinka, Hasiho, Ufinka, Bertíka, Alfíka, Jogiho, Vinýska, Darwina, Budulínka
------------------------------------------
Chovatelská stanice: Chiquitos de Phoca

Příspěvekod Tara » 06 kvě 2006 12:24

u nas ted prodavaj i z citronou vuni...ale ja radsi furt kupuju bez vune :)
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Příspěvekod chesterfield » 09 kvě 2006 20:30

Mám pro myšáky bezva stelivo, je to od Gimborna pro malé hlodavce a kočiky, jsou to taková malá hnědá (hovínka) nejsou ostrá, vůbec nepráší a výborně potlačují zápach. James v nich spí, ať je nasypu kamkoli, mně se tyto osvědčili nejlépe.
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Lejdyna » 16 kvě 2006 14:48

ted jsem koupila jakysi pomlety drevo jmenuje se to Chip nebo tak nejak, vypada to jako ovesny vlocky, je to mekkoucky, moc to neprasilo (i kdyz je tam samozrejme napsany "bezprasny" :lol: ), tak to zkousime. Edik je hodne citlivej na prach, zatim ma ocicka cisty a Myshi a Max nekychaji, tak uvidime. Byl toho 10litrovej pytlik za 95,-
Lejdyna
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Nergita » 16 čer 2006 16:53

Já dávám potkyšům hobliny, asi to nevydrží tak dlouho jako jiný podestýlky ale jsem s nimi spokojená. :D
Nergita
Superpotkan
Superpotkan
Chovatelská stanice: Nergita

Příspěvekod Gachna » 16 čer 2006 19:38

Nergita píše:Já dávám potkyšům hobliny, asi to nevydrží tak dlouho jako jiný podestýlky ale jsem s nimi spokojená. :D

Hobliny jsou super! Já je taky používám a ještě do nich přihodím pár hrstí kukuřičných vřeten.. prostě sará dobrá klasika... :wink:
Vím, že se nenaučí mluvit, ale čekám, kdy po mě zase hodí ty svoje rozumný oči, dá mi najevo že mě chápe, kousne mě do prstu a srozumí mě s tím, že mě má ráda i když jsem jenom člověk...
Gachna
Superpotkan
Superpotkan

PředchozíDalší

Zpět na Podestýlky