Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

jak se pozná mrtvička a jak ji léčit?

Mrtvička, ochrnutí, záchvaty, změny chování atd.

jak se pozná mrtvička a jak ji léčit?

Příspěvekod lemurka » 11 zář 2012 16:08

Dobrý den, mám problém s potkaní samičkou (1,5 roku) a potřebovala bych poradit. Byla jsem 14 dní na dovolené, takže ji hlídala kamarádka, která kdysi potkana měla, takže ví o co jde :).. dnes jsem se vrátila a jela pro ni, ale prý je už 4 dny nějaká "divná". Vypadá to, jako by měla slabé nožky, neudrží se na nich dlouho a i když se snaží chodit a chtěla by chodit, tak se po pár krocích jakoby vyvrátí na stranu, bo ji nohy neunesou.. a taky už ty 4 dny moc nejedla a nepila a zdá se mi, že má takový nepřítomný pohled.. takže jsem hned nasadila kašičky, ty jí a dávám ji slazený čaj, který si taky dá.. ale nevím, co s ní tedy je.. Může to být třeba z toho, že se jí po mě stýskalo a vrátí se to zas k normálu, nebo to bude spíše mrtvička nebo něco takového? a v případě že jo, jak se to léčí, co ji mám dávat, jak s ní zacházet apod.? nevíte? Děkuji za každou radu..
lemurka
Růžovka
Růžovka

Re: jak se pozná mrtvička a jak ji léčit?

Příspěvekod jani » 11 zář 2012 16:27

myslím, že by byla vhodná návštěva veterináře. mrtvice to být může, ale nemusí.
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Zpět na Neurologické problémy