Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Naklánění na stranu, divné chování..

Mrtvička, ochrnutí, záchvaty, změny chování atd.

Naklánění na stranu, divné chování..

Příspěvekod Shev » 20 led 2009 13:56

Nevím přesně co mému Levíkovi je, takže píšu sem a ne do konkrétní sekce. Od včerejška ráno je celý nějaký přešlý a ke všemu takový nedůvěřivý, vůbec není akční. Normálně když jsem se přiblížil ke kleci, tak hned šel ke dveřím a čekal nějakou dobrotu nebo že ho vypustím se proběhnout, a teď nic. Dokonce ani piškót si ode mě nevzal a to je co říct, protože piškóty normálně miluje. Skoro pořád leží v rohu, buď spí nebo pozoruje okolí, sem tam se projde po kleci, vyleze na horní patro a tam dělá to samé. Ale hlavní problém je asi v tom, že se podivně naklání na pravou stranu. Když se na mě dívá, mírně mu cuká hlavička do prava, když ho dám ven ať se poběhne, tak sem tam sebou švihne na pravou stranu.. A vůbec neběhá, jen rychlej chodí, ale není to takové to jeho tradiční hopsání. Fakt nevim co se mohlo stát a co dělat, začalo to včera ráno když se probudil.. Nevím jestli je to fyzického původu, jestli si teba v noci něco neudělal, nebo psychického, jestli se třeba něčeho náhle nelekl a teď to nese tyhle následky.. Fakt nevím :(
Shev
Růžovka
Růžovka
Potkani: Azrael & Samael

Re: Naklánění na stranu, divné chování..

Příspěvekod chesterfield » 20 led 2009 14:10

pročti si v nemocech o zánětu mozku, a ucha. A jdi k veterináři bude to jedna z alternativ a obě může leéčit jenom vet.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Re: Naklánění na stranu, divné chování..

Příspěvekod Nefertity » 20 led 2009 19:52

V lepším případě zánět ucha, ale to zase když měla Ouzinka, tak sebou nešvihala.. Jen nakláněla hlavu.. Taky to může být následek traumatu mozku po pádu, případně nádor na mozku :( Ale rozhodně se nevzdávejte, potkani jsou bojovníci (vím z vlastní zkušenosti), takže i kdyby se naklonění nepodařilo vyléčit, tak by se s tím potkan naučil žít, pokud by se to nezhoršovalo.. Každopádně neodkládej návštěvu dobrého veta.. Budu držet palce..
Váš potkan právě spí? Zkuste žonglování.
Nefertity
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nikdy nezapomeneme:
Karbanátek 22.10.2010 - 15.1.2013
Dalamánek (Chrusty) 20.11.2010-25.11.2012
Hope 9.5.2008-14.10.2010
Cesmínka (Holly) 9.5.2008-17.6.2010
Ouzinka 17.10.2006-13.12.2008
Ofinka (Ophidie) 17.10.2006-27.3.2009

Zpět na Neurologické problémy