Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

ochrnuté přední tlapky

Mrtvička, ochrnutí, záchvaty, změny chování atd.

Re: ochrnuté přední tlapky

Příspěvekod myjka » 17 pro 2007 15:32

Pekacik ono zapal uska sa pprejavuje neudrzanim rovnovahy ale pohybovat sa potkanik dokaze. Len je zmateny :|
myjka
černá ofce
černá ofce
Chovatelská stanice: CHS Myjka

Příspěvekod mikka » 17 pro 2007 15:35

kdyby měla na straně jenom hlavičku tak by to byl jasný zánět ouška, ale ono to postupuje...žačalo to packama a ted je to celá prava strana , proto jakoby válí sudy, když se chce postavit :cry:
ObrázekObrázekObrázek

Enzovo stránky: www.pinckulisek.estranky.cz kočičí utulek- spousta dospělých koček tak kotátek http://www.srdcemprokocky.cz/?q=node/29
mikka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Eliška a Amálka 8.2013

S láskou vzpomínám:
Mikuška I a II ,Ivy Havelče,Tara,Bessie of Bangala,
Nellinka, Příšera, Raketka a Filípek

Příspěvekod Veve » 17 pro 2007 15:41

a nemůže to být mrtvička? jestli jí to postupuje jen po jedné straně
Obrázek
Veve
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: František, Ibišek a Kuba

za duhovým mostem:
Stříbřenka z Letohradu, Muffina a Pepa z Letohradu, Agáta z Letohradu, Mája z CHS PotkanMarvel, Alcobaca z CHS Ituri, Oggy z Prahy, Krisi z Trutnova, Brusinka od Chebu, Bobina od Brna

Příspěvekod mikka » 17 pro 2007 15:51

hmm taky jsemo tom přemýšlela, ale to by se přece postupně nezhoršovala ne? Bylo by to ráz na ráz ..... spíš myslim, že je to nádor na mozku :cry:
ObrázekObrázekObrázek

Enzovo stránky: www.pinckulisek.estranky.cz kočičí utulek- spousta dospělých koček tak kotátek http://www.srdcemprokocky.cz/?q=node/29
mikka
Superpotkan
Superpotkan

S láskou vzpomínám:

Příspěvekod Veve » 17 pro 2007 15:52

to je asi pravda, že by se to stalo hned.... to je mi líto :cry:
Obrázek
Veve
Superpotkan
Superpotkan

za duhovým mostem:
Stříbřenka z Letohradu, Muffina a Pepa z Letohradu, Agáta z Letohradu, Mája z CHS PotkanMarvel, Alcobaca z CHS Ituri, Oggy z Prahy, Krisi z Trutnova, Brusinka od Chebu, Bobina od Brna

Příspěvekod mikka » 17 pro 2007 15:58

:( já vůbec nevim co mám dělat...strašně rychle strácí na váze, uplně má vylezlou páteř a vysí ji kůže jak se ani nestíhá stahovat :( Nejhorší na tom je, že já odjiždim do práce tak o ni nemůžu každý den pečovat....Achjo :cry: ..takhle před Vánocema
ObrázekObrázekObrázek

mikka
Superpotkan
Superpotkan

S láskou vzpomínám:

Příspěvekod BinaX » 17 pro 2007 16:23

Jej Mikkuš to je hrozný.. U veta jsi byla? Co ti na to řekl?
BinaX
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Borro of Ituri, Frisco Beris, Jezabell, Elisabeth, Dakota, Catany of Ratsystem, Orca Rat4U

Ti jež čekají za duhovým mostem: Bimbo, Barunka, Bonnie Ball, Flíček, Pan Táta, Shezar, Jessie, Ashley, Stříbro, Dumbička, Tor, Akela Proximo, Hoblinka z Uhelky, Palpebra od Lucky, Fantasy PotkanMarvel, Igor od Nergity
Chovatelská stanice: Chs Ituri

Příspěvekod mikka » 17 pro 2007 16:27

u veta jsem nebyla, nechci ji nikde v tomhle mrazu tahat a hlavně mě je jasný, že s tím žádný veterinář nic neudělá...nanejvíš ji pichne nějaký antb. , aby se neřeklo :(
ObrázekObrázekObrázek

mikka
Superpotkan
Superpotkan

S láskou vzpomínám:

Příspěvekod Nergita » 18 pro 2007 00:22

Mikkuško, zkušenost nemám ale taky bych řekla, že při mrtvičce by to bylo všechno hned a stav by se takhle nezhoršovat :cry:
Pamatuj, že i ta nejhorší hodina ve tvém životě trvá jen 60 minut. Obrázek
"Každý tě jednou opustí, nakonec jsme všichni sami. Všechno co máme, je to, čím jsme se během života stali"
Máme miminka!!! http://www.nergita.estranky.cz/stranka/miminka
Obrázek Obrázek Obrázek
Nergita
Superpotkan
Superpotkan
Chovatelská stanice: Nergita

Příspěvekod mikka » 18 pro 2007 09:52

Já fakt nevim :( ..... včera večer mi máma nadávala jak ji nechávám trápit....prý ještě předevčírem mohla chodit, tak to znamená, že ze dne na den se to takhle ještě víc zhoršilo....Holky poradte mi jak by jste se rozhodli: leží v lavoru u topení, kde má hromadu ubrousků..leží na boku a nebo válí sudy, když se snaží zvednout .. je to uplně strašnej pohle :cry: Když ji chci nakrmit nebo napojit tak ji musim vzít do ruky, podepřít hlavu a pak muže, jinak se uplně překrucuje :( ....Chjo fakt se nemůžu rozhodnout, ale trápit ji fakt nechci.....Má i jakoby takovou jak to říct oteklou hlavičku :cry:
ObrázekObrázekObrázek

mikka
Superpotkan
Superpotkan

S láskou vzpomínám:

Příspěvekod myjka » 18 pro 2007 10:03

Myslim ze by si ju mala nechat ist.. :cry:
myjka
černá ofce
černá ofce
Chovatelská stanice: CHS Myjka

Příspěvekod Veve » 18 pro 2007 10:08

souhlasím s Myjkou, myslím, že se už trápí :(
Obrázek
Veve
Superpotkan
Superpotkan

za duhovým mostem:

Příspěvekod BinaX » 18 pro 2007 10:09

Mikkuš já bych ji asi taky nechala jít.... :(
BinaX
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Borro of Ituri, Frisco Beris, Jezabell, Elisabeth, Dakota, Catany of Ratsystem, Orca Rat4U

Ti jež čekají za duhovým mostem: Bimbo, Barunka, Bonnie Ball, Flíček, Pan Táta, Shezar, Jessie, Ashley, Stříbro, Dumbička, Tor, Akela Proximo, Hoblinka z Uhelky, Palpebra od Lucky, Fantasy PotkanMarvel, Igor od Nergity
Chovatelská stanice: Chs Ituri

Příspěvekod Nightwolf » 18 pro 2007 11:23

ahoj ted to tady ctu a je to strasny. kor takhle pred vanocema. Me se stalo nejspis to samy i kdyz az ted vim proc mi moje druha potkanka umrela. Nemohla brat jidlo do pacicek a zhruba do tydne uz to s ni vypadalo ze se jen doplazila k misticce a nemohla se najist ani napit. I kdyz jsme zkouseli u veta vsechno nic nezabralo, atb, leceni ucha (mysleli jsme ze je to ten zanet) a pak jsem ji nasla v bezvedomi s hlavickou v kasi co jsem ji udelala. Dovezli jsme ji k vetovi ale uz pomohla jen eutanazie. Jak to tu ctu tak to slo skoro stejne rychle. Na zacatku tydne ty pacicky a o vikendu uz byla v potkanim nebicku. vim ze je to hrozne tezky nechat potkanka jit ale v tomhle pripade to nejspis lepsi nebude. A ver mi ze divat se jak pak uz poktanek nemuze ani otevrit oci je pro nej i pro tebe strasny. Ale presto ja i vsichni nasi potkanci drzime palce a prejeme vam oboum moc moc moc sily.
Nightwolf
Růžovka
Růžovka
Potkani: Holky. Krtek, Myš, Cheza, Kira, Bonpari of X-Rats, Cyradis Rats of Darkness, Aileen Angarats, Arda Angarats, Hope Rats of Darkness, Esper von Nergrita, Verdrin, Jůlinka, Chipo Angarats, Chana Angarats, Dweia Angarats, Coolrattie of X-Rats, Calisto Angarats, Ceres Angarats, Crystabel Angarats.

Kluci: Sanchez a Sabien von Edrimea, Bender, Fry, Berk Angarats, Boo Angarats, Baltazar Angarats, Baal Angarats, Explorer od Adush, Kain, Abel, Frank Rats of Darkness, Azrael Angarats, Aion Angarats, Auron Angarats, Eloton-suru Angarats, Chamdar Angarats, Chrono Angarats, Cahir Angarats, Cernnunos Angarats, Creon Angarats, Cryton Angarat, Ascar Angarats.

Ti co nás opustili jen docasne a cekaji za duhovym mostem v medovem ráji: Jůlinka I, Jůlinka II, Jůlinka III, End od Adush, Cream Rats of Darkness,vrh F od Angarats. Elder Angarats, Durnik Angarats.

A naši nepotkaní zvířecí přátelé: Lhasa Apso Sherina, Kikina a Malej, jorkšírka Eliška, pouliční směs Benžák a bílé myšky Twinkee.
Chovatelská stanice: Angarats

Příspěvekod mikka » 18 pro 2007 11:30

Nightwolf: jj toje uplně stejné :cry: ...bude to určitě nádor na mozku, protože nic jiného nedokáže spustit takové postupné ochrnování celého těla..
Už jsem se rozhodla odpoledne ji odvezu na injekci :cry: :cry: strašný během měsíce musim nechat uspat další zvíře :( Achjo letos budou smutný vánoce :cry:
Jinak holky všem vám moc děkuju za podporu, moc si toho vážím..
ObrázekObrázekObrázek

mikka
Superpotkan
Superpotkan

S láskou vzpomínám:

PředchozíDalší

Zpět na Neurologické problémy