Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Ochrnutí nožiček

Mrtvička, ochrnutí, záchvaty, změny chování atd.

Re: Ochrnutí nožiček

Příspěvekod chesterfield » 01 dub 2013 03:26

přesně tak, také je nechávám spolu, je to jako u lidí, když nemá motivaci tak lehne a co nic je nazajímá. Takhle můžou mít kolem sebe cvrkot a dobrá smečka se o ně i vzorně stará - čistí, zažila jsem i smečku která nosí stařečkovi jídlo.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Dr.Jenny » 01 dub 2013 08:57

tak to zas moje holky jsou v tomhle "bezcitný". Jakmile ten potkan zaostává, tak jí nešetří....resp. se k ní chovají stejně jako k mlaďasovi... razí asi heslo stejně jako v divočině: "Buď zapadneš nebo odpadneš" :smi:
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod Bart3wik » 16 čer 2015 16:09

Tak bohužel mám také špatnou zprávu :eh: Chip, ten menší bílý sameček, taky už nechodí na zadní nožičky, jenom je tahá za sebou :( ale když jde o jídlo, stále v něm vidím chuť do života a dožaduje se potravy. I když nedokáže stát na zadích tak se furt snaží lozit do prvního patra, natahuje hlavičku a vyžaduje jídlo.
Pitko má umýstěné dole a jídlo tam také dostává.

Když se jí, tak nejprve papá Chip a pak teprve Dejl, aby mu to všechno nenažranec nesežral

Je mi ho chudáčka líto nyní má 2 roky a 2 měsíce :cry:
Obrázek http://bart3wik.rajce.idnes.cz/Koralky/ Prodávám náušnice ruční výroba 1 pár za 50 Kč
Bart3wik
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Za duhovým mostem: Kukyna (haskyška), Ferina (haskyška), Kukyna (hnědá), Ferin (plešounek), Ferda (dvoubarevnej), Chip (bílej) a Dejl (zrzavej), Chicco (adoptovanej bílej) a Fido (adoptovanej dvoubarevnej).

Příspěvekod Kimik » 20 čer 2015 07:00

Stalo se vám, že vám ochrnul mladý potkan? Rambíkovi je akorát rok a chodí jako nějaký potkaní důchodce, nožičky mu neslouží, ocásek tahá po zemi, už ani nevyleze na poličku. :( Zažila jsem, že některým se hůř chodilo už v necelých dvou letech, ale takhle mladý? Je to spíš taková netýkavka, takže nějaké masáže a pod. u něj nehrozí, to by si asi líbit nenechal.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod chesterfield » 21 čer 2015 16:10

To Ti asi fakt neporadím, je to opravdu nízký věk posílám tak akorát hojivé pofoukání
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Předchozí

Zpět na Neurologické problémy