Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Hlava na stranu

Mrtvička, ochrnutí, záchvaty, změny chování atd.

Hlava na stranu

Příspěvekod Mia » 04 úno 2007 18:51

uf a já myslela že s těma mejma dvoma to bude napořád...ale Mia má nádor na mozku :cry:
Mia
Skákavka
Skákavka
Potkani: Sára,Max a mimina

Příspěvekod Phoebe » 04 úno 2007 20:32

Mia píše:uf a já myslela že s těma mejma dvoma to bude napořád...ale Mia má nádor na mozku :cry:

Pro pána, je to jistý? :(
Optimista si myslí, že žijeme na nejlepším možném světě. Pesimista se obává, že je to pravda.
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod Mia » 04 úno 2007 20:35

asi jo veterinářka si to myslí a kamarádka co měla dřív potkany tak to taky tvrdí..když sem ji před chvílí viděla jak leží na boku a vele ni malá tak to se mnou málem seklo,ale vyskočila a šla se napapkat,ale bojím se kdy to přijde není ji ještě ani rok(9měsíců) :(
Mia
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Phoebe » 04 úno 2007 20:58

Jak se to projevuje? My už delší dobu nevíme, jestli nádor nemá náhodou náš pejsek... zatím to vypadá spíš na infekci na mozku. Co máte jako terapii?
Optimista si myslí, že žijeme na nejlepším možném světě. Pesimista se obává, že je to pravda.
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Mia » 04 úno 2007 21:07

motá se,hlava úplně na levou stranu někdy i malinko zakloněnou...terapii nám nedala žádnou jen má dostvat více vit B
Mia
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod WhiteDevill » 04 úno 2007 21:26

Mio,tohle dělala i moje Ríša,ale už je to v pohodě,všechno jí i pije,blbne s holkama...Tak třeba to nebude nádor... :? Nevim,nemůžu soudit...
WhiteDevill
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Phoebe » 04 úno 2007 21:27

Něco podobnýho se tu probíralo... může to znamenat spoustu věcí, hodně pravděpodobný je zánět středního ucha, nebo potom jestli třeba neprodělala zápal plic... Nádor to ještě zdaleka být nemusí, nevěš hlavu... Doporučila bych zkusit jinýho veta a jestli chceš ti zkusím najít nějaký další informace. Dovedu si představit, jak ti je :( až moc dobře.
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod WhiteDevill » 04 úno 2007 21:30

Přesně tak!!! :wink: Nemusí to být hned to nejhorší!Taky vim jak ti je,když jsem viděla co Ríša dělala tak jsem probulela tři dni tři noci ale pak se to zklidnilo a je ok...Zlobí skoro nejvíc z holek :wink: Určitě zajdi za nějakym dobrm vetem...
WhiteDevill
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Winonne » 04 úno 2007 21:44

Nase holcicka se takhle take chovala, dostavala injekce, mela nador limfatickych uzlin. Nakonec uz ani leceni nepomahalo...snad to bude dobry, budu drzet palecky...
Winonne
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Phoebe » 04 úno 2007 21:46

Příčin může bejt spousta, každopádně běžná terapie jsou antibiotika... u nás ( u pejska) nepomohly, tak dostal kortikoidy. Ono udělat vyšetření je těžký, hlavně šíleně finančně náročný :( Ale opravdu doporučuju jinýho veta, prohlídnout uši, prohmatat uzliny...
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod WhiteDevill » 04 úno 2007 21:49

Ty jo,doufám že mě někdo nepošle do černý listiny,jo,ale já jen tomu vetovi zavolala,žádný prášky nic,jen čaje teplo a klid,ani hudbu jsem si nepouštěla a vylízala se z toho...Možná proto že to začlo v pátek,tak jsem si řekla že uvidim v pondělí a do pondělka byla v pořádku... :?
WhiteDevill
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Phoebe » 04 úno 2007 21:51

WhiteDevill píše:Ty jo,doufám že mě někdo nepošle do černý listiny,jo,ale já jen tomu vetovi zavolala,žádný prášky nic,jen čaje teplo a klid,ani hudbu jsem si nepouštěla a vylízala se z toho...Možná proto že to začlo v pátek,tak jsem si řekla že uvidim v pondělí a do pondělka byla v pořádku... :?

A trvalý následky jí nezůstaly? Záleží, čim to bylo způsobený... příčin je tolik :( Někdy stačí jen klid, někdy nepomůže ani nic :(
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod WhiteDevill » 04 úno 2007 21:54

Phoebe píše:
WhiteDevill píše:Ty jo,doufám že mě někdo nepošle do černý listiny,jo,ale já jen tomu vetovi zavolala,žádný prášky nic,jen čaje teplo a klid,ani hudbu jsem si nepouštěla a vylízala se z toho...Možná proto že to začlo v pátek,tak jsem si řekla že uvidim v pondělí a do pondělka byla v pořádku... :?

A trvalý následky jí nezůstaly? Záleží, čim to bylo způsobený... příčin je tolik :( Někdy stačí jen klid, někdy nepomůže ani nic :(
Právě že vůbec,je to miláček a jak jsem si myslela že je slepá tak neni,jen kouká na to na co chce,no :wink: A se sluchem to samý i když na tu Ríšu se jí klepou ouška,takže všechno v pohůdce,krásně roste a nic divnýho na ní nepozoruju...
WhiteDevill
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Phoebe » 04 úno 2007 21:56

Po pravdě slepá bejt může, oni potkani hodně blbě viděl... KriKri neměl jedno oko a taky to skoro nešlo poznat ;) Ale snad není... hlavně, že je v pořádku!
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod WhiteDevill » 04 úno 2007 22:02

Phoebe píše:Po pravdě slepá bejt může, oni potkani hodně blbě viděl... KriKri neměl jedno oko a taky to skoro nešlo poznat ;) Ale snad není... hlavně, že je v pořádku!
No může,každopádně na to nevypadá,když jí pustim a chci si jí zas chytit tak běží přesně na druhou stranu ode mě :roflcry: Jo a někdo mi dal radu at jí zasvítim do očí baterkou,tak jsem zasvítila všem třem a ani jedna nemžourala... 8) Tak nefim..Jinak sorry za OT :oops:
WhiteDevill
Superpotkan
Superpotkan

Další

Zpět na Neurologické problémy