Stránka 1 z 1

lehce nakloněná do leva

PříspěvekNapsal: 10 lis 2013 17:02
od odolka
Ahoj všem,

ráda bych, aby mi někdo poradil. Mám cca půl roku starou potkaní slečnu už když jsme ji přivezli byla velmi plachá a bojácná, dnes je to už lepší jelikož další stejně stará Laura ji naučila se nebát a šmejdit. Přijde mi že Bobinka je trochu nakloněná do leva běhá v pohodě občas když se postaví na zadní tak zavrávorá ale nespadne očka ouška všechno čisté žere pije blbne se starší i mladší tak nevím myslela jsem si, že se mi to jen zdá, ale když přijel přítel tak si taky všiml že je jiná. Nevíte co by to mohlo být četla jsem tu hodně příspěvků, ale vyloženě nic nebylo přesné co by na to sedělo hlavu úplně nakloněnou nemá packy taky ochrnuté ne je v pohodě já jen preventivně abych věděla zda-li už teď někam zajít aby se to třeba nezhoršilo....

Re: lehce nakloněná do leva

PříspěvekNapsal: 10 lis 2013 22:34
od Dr.Jenny
a to se objevilo teď někdy poslední dobou nebo to má od začátku??

Re: lehce nakloněná do leva

PříspěvekNapsal: 10 lis 2013 23:26
od nevi
Chodí rovně? Jak dlouho už tohle má?

Re: lehce nakloněná do leva

PříspěvekNapsal: 11 lis 2013 16:33
od odolka
myslím, že to má od začátku, ale až teď poslední měsíc je to celkem viditelné předtím mi přišlo že se mi to zdá jenže teď je to skutečnost i o proti Lauře je menší a to jsou stejně staré dokonce Bobku jsem pořizovala o kousek dřív než Lauru, jinak rovně chodí běhá jak pošuk jen je vidět, že je nakloněná do leva

Re: lehce nakloněná do leva

PříspěvekNapsal: 12 lis 2013 17:33
od odolka
vypadá to na cestu k veterináři :-( přijde mi že je křivá čím dál tím víc

Re: lehce nakloněná do leva

PříspěvekNapsal: 12 lis 2013 17:56
od chesterfield
to bude asi rozumné

Re: lehce nakloněná do leva

PříspěvekNapsal: 12 lis 2013 18:33
od odolka
jj to jsem sem ten příspěvek nemusela vlastně vůbec psát :-)

Re: lehce nakloněná do leva

PříspěvekNapsal: 13 lis 2013 06:59
od chesterfield
to zas ne, všechny zkušenosti se tady zhodnotí, a prosím napiš také jak pokračujete a co řekl vet

Re: lehce nakloněná do leva

PříspěvekNapsal: 12 bře 2014 00:15
od odolka
Omlouvám se za velmi dlouhou prodlevu, návštěvu veterináře jsem samozřejmě uskutečnila, ale nic jsem se nedozvěděla, řekl že se s tím nedá nic dělat maximálně, že jí může napíchat nějaké vitamíny. Ptala jsem se z jakého důvodu je nakloněná, ale odpověď jsem dostala jen takovou, že to mají v dispozicích a nebo, že by to mohl být pozdě odhalený zánět ucha, ale že ji nic nebolí. Nakonec jsem odešla s béčkem v injekční stříkačce, že jí to mám stříkat do tlamky což jsem odmítla takže jsem poctivě napichovala piškoty (celé) jenže jsem pak zjistila, že ho Bobuli sice dám, ale vzápětí jí ho ukradně buď Běluna nebo Zuzana takže jsem začala napichovat malé kousky, které stihne Bobule sníst dřív než přijdou ty dvě zlodějky :-) Přijde mi, že ji to béčko pomohlo dnes už běhá po pokoji (dřív byla jen na posteli a křesle na podlahu se neodvážila) stejně jako ty dvě obludy jen je o něco menší, ale aktivní a střelená je stejně.
Všechny tři holky chovám volně a musím se pochlubit, že se ty moje zverimačky tak krásně ochočily už žádné přemlouvání, aby ke mě přišly... dnes jim říkáme stalkerky žádná návštěva v pokoji jim neunikne. Když věším prádlo Bělka leze po sušáku jak akrobatka, Bobulka se nacpe do lavoru s prádlem a velitelka Zuzana mě ňafe do palce a rve se mi do nohavic u kalhot.
Chtěla bych poděkovat za to, že jsem se díky vám rozhodla pořídit k Zuzaně ještě další dvě, dnes si nedokážu představit, že by měla být Zuzka sama když se mi občas stane, že 2 dny na ně nemám čas (jídlo, pití mají denně), ale myslím takový to věnování se jim, je fajn vědět, že si vystačí spolu ;)

Re: lehce nakloněná do leva

PříspěvekNapsal: 12 bře 2014 06:45
od womi
Tak to jsou skvělé zprávy :up:

Re: lehce nakloněná do leva

PříspěvekNapsal: 12 bře 2014 06:48
od chesterfield
je to se hezky čte - k tomu veterináři - koukni tady na doporučení sekce Veterináři, ne každý, třeba i dobrý vet rozumí potkánkům, aby si v případě nouze věděla kam dojít.

Re: lehce nakloněná do leva

PříspěvekNapsal: 12 bře 2014 09:16
od Dr.Jenny
nám u potkana po mrtvičce pomohl obyčejný Bkomplex z lékárny. Jinak je supr zpráva, že se myška stabilizovala. A ve třech se to vždycky líp táhne... ;)

Re: lehce nakloněná do leva

PříspěvekNapsal: 12 bře 2014 17:00
od odolka
:lol:

Re: lehce nakloněná do leva

PříspěvekNapsal: 12 bře 2014 20:07
od chesterfield
jé šťastné myši v křesle, to mi připomíná náš vytunelovaný gauč