Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

www.zoofast.cz

www.zoofast.cz

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 01 úno 2012 22:22

Objevila jsem eshop http://www.zoofast.cz/ a tam i nové krmivo Megan, mají tam i věci od Almo nature a různých jiných značek za dobrou cenu.
Poštovné je 89Kč ať je to dobírka či převod. Byla jsem zvědavá, tak jsem od každého druhu Megan krmiva objednala jeden kyblíček. Všechny mi přišly rozflákané, jeden byl zalepený izolačkou, takže věděli, že je posílají rozbité. :? Navíc mi půlku zboží neposlali, protože ho neměli, ale jelikož jsem platila dobírkou a zaškrtla, že co nebude ať neposílaj, nevadilo mi to.
Nicméně obchod fakt nedoporučuju. :roll:

Obrázek
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Re: www.zoofast.cz

Příspěvekod wh1sp3r » 01 úno 2012 23:23

No, vzhledem k minulé reportáži o pošťácích, kteří hází a kopou do zásilek mě to ani nepřekvapuje :) Ale nevěřím, že by ti to poslali takhle rozmlácené ... mno, možné je vše...
wh1sp3r
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Zzuzka612 » 01 úno 2012 23:35

no pošta asi těžko rozbalila balik placla na to izelopu a zas to zabalila to už ji tak poslali, něco už pak mohlo rupnout cestou, ale prvotní chyba byla u nic a předpokládám že balený nějak proti nárazu to taky nebylo...
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 01 úno 2012 23:43

Posíláno to bylo přepravní společností a opravdu byl jeden rozmlácený kyblík přelepený izolepou. U dalších dvou se ani nenamáhali, jen je zabalili do igelitu.
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod macicek » 02 úno 2012 06:37

Nojooo poláci:-D já si každý e-shop kontroluji na heurece..máš tam i recenze a tak:-)
macicek
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nelinka- ?.1.2011 Brno - 25.9.2012
Fanynka- ?.1.2011 Brno - 2.1.2012
Karolínka- 14.7.2011 CHs Lavan - říjen 2013
Leontýnka- 17.7.2011 Chs Lavan - srpen 2013
Womi's Amborbene - 30.1.2013 Chs Womi's rats
Sheldon - ?.3. 2012 Brno - duben 2014
Leonard - 24.4.2012 Hustopeče

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami