Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

nové klece pro potkany, rozteč mříží 0,7cm na levneklece.cz

nové klece pro potkany, rozteč mříží 0,7cm na levneklece.cz

Příspěvekod pazdh » 23 lis 2011 16:08

Přesunuto - nevi

Dobrý den, jen Vám chci nabídnout dvě nové klece dělané na zakázku speciálně pro potkany s roztečí mříží jen 0,7 cm.

1) Nabízíme klec o rozměrech délka 120 cm x šířka 56 cm x výška 50 cm pro drobné i větší hlodavce. Klec má rozteč mříží pouze 0,7 cm, proto je velmi vhodná pro odchov mláďat, která nemají šanci utéct. Hrubost drátu je 1,5 mm. Výška vany 18 cm. Dvířka ve stropu 25 x 40 cm. Dvoje přední dvířka 10 x 12 cm. Cena 1399

2) Nabízíme klec o rozměrech délka 100 cm x šířka 54 cm x výška 46 cm pro drobné i větší hlodavce. Klec má rozteč mříží pouze 0,7 cm, proto je velmi vhodná pro odchov mláďat, která nemají šanci utéct. Hrubost drátu je 1,5 mm. Výška vany 18 cm. Dvířka ve stropu 25 x 40 cm. Dvoje přední dvířka 10 x 12 cm. Cena 1099 Kč
Materiál je pozink, ale někteří chovatelé potkanů si naše klece projistotu nabarví i když nemáme špatné zkušenosti ani od těch co si je nechávají jen tak a nic s nimi nedělají.
http://www.levneklece.cz/www-levneklece ... aky-krecky
http://www.levneklece.cz/www-levneklece ... aky-krecky
pazdh
Růžovka
Růžovka

Re: nové klece pro potkany, rozteč mříží 0,7cm na levneklece

Příspěvekod Haslerka » 23 lis 2011 16:19

neuvažujete i o jiných rozměrech dna? 100x50 je strašně velké, potřebovala bych tak 80x50 a na výšku klidně 80-100cm, rozkládací, jedna veliká (klidně 50x50 nebo 40x50) dvířka uprostřed přední stěny, druhá podobně velká zezhora...do toho bych šla hned (ano, nároky jsou velké).
Tyhle klece jsou pro potkaní samice příliš nízké a mají moc malinká přední dvířka..
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod pazdh » 23 lis 2011 16:41

nO MÁME TAM JEŠTĚ DÉLKA 80 X ŠÍŘKA 50 X VÝŠKA 80, PAK 100 X 50 X 80 A 100 X 50 X 100.. ALE TAM JE ROZTEČ MŘÍŽÍ 1,4 CM.. PŘEDPOKLÁDALA JSEM, ŽE PŘEDNÍMI DVÍŘKY BUDOU POTKANI JEN VYLÉZAT A VRCHNÍ BUDOU NA VYNDÁVÁNÍ CHOVATELEM.... JE TO I PRO MYŠKY, KŘEČKY.. ALE VÝŠKA 50 CM NÁM PŘIŠLA OK.. ZASE BY MĚL POTKÁNEK ROZBĚH :)
MOMENTÁLNĚ NEBUDEME ROZŠIŘOVAT NABÍDKU..
pazdh
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Haslerka » 23 lis 2011 16:46

U rozměru 80x50x80 jsou strašně malinká dvířka, takže se potom klec špatně čistí a vybavuje. A 100xXx50 je zas už hrozně veliká.

Co se týče výšky 50, tak takové klece jsou vhodné spíš pro potkaní seniory, nebo línější kluky. Pod 70cm bych u holek a kluků v plné síle a kondici nešla, oni vážně rádi šplhají. Jako porodnice asi dobrý, i když tedy myslím, že se používají menší klece.

sama ted mám ručně vyráběnou klec o rozmerech 80x60x100cm (šhv), přední stěna má jedny malé manipulační dvířka 16x16 a jedna velká 48x48, na stropě jsou opět 16x16 a je to jedna z nejlépe udržovatelných klecí, co jsem kdy měla. Jen tedy jak je dělaná doma na koleni, tak má několik neduhů, které s tím souvisí..
Naposledy upravil Haslerka dne 23 lis 2011 16:54, celkově upraveno 1
Moje parta Osmyšáků
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska

Příspěvekod pazdh » 23 lis 2011 16:53

80X50X80 MÁ VE STROPU NOVĚ DVĚ NOVÁ DVÍŘKA A CELÝ STROP JE ODKLÁPĚCÍ, TAKŽE SE KLEC ČISTÍ DOBŘE.. NEVADÍ, MĚJTE SE, JEN JSEM DALA NABÍDKU AT VÍTE..
pazdh
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Haslerka » 23 lis 2011 16:59

Po pravdě myslím, že většina lidí klece vybavuje a čistí zepředu, aby se nemusela ohýbat. A klece jsou často postavené na stole, takže pro průmerně vysokého člověka je odklápěcí strop sice fajn, ale k ničemu, nebo alespon ne příliš dobře využitelný.
Každopádně moje příspěvky nemají byt kritikou, naopak, je to snaha o zlepšení, protože bych si jednou ráda koupila klec, vůči které nebudu mít (téměř) žádné výhrady.
Moje parta Osmyšáků
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Pepinie » 23 lis 2011 17:03

tohle rozhodně nejsou klece vhodné pro potkany - jako porodnice případně pro seniory jo, ale potkani jinak potřebují šplhat...
Všechno moje štěstí běhá na čtyřech nožkách! (a to největší běhá na dvou:)
Obrázek
http://mures-noble.cz
Pepinie
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: všechny moje myšátka najdete na www.mures-noble.wz.cz
Chovatelská stanice: Mures Noble

Příspěvekod pazdh » 23 lis 2011 17:28

Můžete napsat klec s ideálními rozměry, roztečí mříží, velikost dvířek..rozměr dna je omezen velikostí plastových van z našich stránek..na jaře můžeme vyrobit klece na zakázku..ovšem jen jeden, dva typy.. a to je právě problém, každému vyhovuje něco jiného a co nevyhovuje třeba Vám dvěma může maximálně vyhovovat jiným.. ale tak to je.. pokud by se Vás na nějaký rozměr sešlo např víc jak pět, tak je vyrobíme, dejte pak vědět na mail na stránkách.. bohužel až na jaře by byly..
pazdh
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod verciiica » 23 lis 2011 18:07

podle mě je ideální rozměr
http://www.levneklece.cz/www-levneklece ... cm-x-78-cm
jenom bych u ní trošku pozměnila ty dvířka...celý odklápěcí vršek určitě zachovat-kvůli čištění,ty dvoje dvířka ve stropu ubrat a místo toho je šupnout na bok,každý z jedné strany.(Nebo jedny větší nechat nahoře a jedny ze strany.)A přední dvířka zvětšit.U nás platí-čím větší tím lepší :) A je to ideální klec.:DPokud se někde taková najde,hnedka ji beru :)
verciiica
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Ira of Lavan
Aida
Tara

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami