Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Spokojený pes

Spokojený pes

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 25 kvě 2011 15:43

http://www.spokojenypes.cz

Tady není téma o eshopu Spokojený pes? Myslela jsme, že tu někde je. :shock:

Každopádně o nich chci napsat, ultrapozitivní příspěvěk. Opravdu mě moc potěšili. Nejen, že je poštovné jen 65 Kč, ale i komunikace s nimi je na jedničku, špatně jsem zadala mail a hned jim psala, jestli v tom nebude problém a paní mi následující pracovní den odepsala a byla vztřícná a smailíka přihodila. :) Doručení je hodně rychlé. Objednávala a platila jsem kartou v pátek a dnes (středa) mám balík doma. Při každé změně stavu objednávky, pošlou sms a mail. A taky mě potěšilo, že mi keramickou mističku zabalili do kartonu a folie tak, že by se jí nic nemohlo stát i kdyby spadla z paneláku. :lol:
Bez přehánění nejlepší eshop, ze kterého jsem objednávala a mohu vřele doporučit! :up:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Re: Spokojený pes

Příspěvekod Haslerka » 25 kvě 2011 16:12

já u spokojeného psa nakupuji často, většinou tedy přes spolužačku, co má slevy na chs psů...a spokojenost velká. Když něco nemají skladem, zavolají a dohodnou se, dokonce i když člověk odešle objednávku a třeba druhy den si vzpomene, že ještě něco chce, nebyva problem objednávku pozměnit...ceny mají slušné, sortiment také ujde.
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 25 kvě 2011 16:55

Jo a zapoměla jsem dodat, že od druhého nákupu je 5% sleva na nákup. :up:
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Haslerka » 25 kvě 2011 16:58

na chs je tuším 10%, ale asi to platí jen na chs psů a koček :)
Moje parta Osmyšáků
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska

Příspěvekod Xeelee » 25 kvě 2011 17:04

Pokud nikde nepíšou, že to platí jen pro chovatele psů a koček, tak bych se jich rozhodně zeptal, jestli slevu poskytujou i registrovanejm ChS potkanů :) Za pokus humanoid nic nedá.
Google+ # ask:me # zen # rats/かわい:Kawai-源之助:Gennosuke
Xeelee
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: R.I.P.:
Ichi Mendicant *27.10.08 †25.11.10
Hadji al-Sango *18.10.08 †08.11.10
Chip von Chiba City *24.10.08 †25.06.10 </PotkanMarvel>
pan Filuta *??.11.10 †22.05.12 (adoptován/zachráněn)
Quark *16.11.10 †26.01.13
Quit *16.11.10 †05.09.13
Pixy *13.11.10 †13.09.13 </Potkanviv>
Snížek - zachráněnej albín
Gennosuke *16.12.2013 †25.03.15 </LMG Rattery>
Kawai *15.01.14 †28.08. 15</LMG Rattery>

Příspěvekod Haslerka » 25 kvě 2011 17:18

jo, může se někdo zkusit poptat:
10% sleva je také poskytována chovatelským stanicím registrovaným u chovatelské organizace a při splnění dalších podmínek. O slevu požádejte emailem na sona@spokojenypes.cz. Budou vám zaslány podrobné informace k získání slevy.
Moje parta Osmyšáků
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Zeek » 14 úno 2012 08:33

Teda já ještě u nich nic neobjednaval ale slintám tam nad pár věcma...líbí se mi velký výběr, a dobré ceny třeba že sputnik mají za 115,- nebo mám zálusk nad http://www.spokojenypes.cz/domky-a-houp ... e?id=26562
Nebo....no nebudu tu vše psát :roflcry:
Zeek
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Aldur od WOMI'S *13.3.2012

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 14 úno 2012 10:58

Zeeku, to patýrko z odkazu jsme měli a je perfektní! Měla jsem ho hlavně kvůli starouškům, aby se dobře dostali na patra, bylo k nezaplacení. Ale i lezoucí po něm vždycky hopsali... musím je zas koupit.

Jinak abych nebyla tak OT, Spokojený pes je moc dobrý obchod, hlavně mají nízké poštovné. :)

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod Zeek » 15 úno 2012 14:47

Měli tam ještě takovej dřevěnej můstek 72cm ale teď koukám že zmizel a maj jen asi 30cm :-(
Jo ty špricle se mi líbí...bych jich rád pár koupil a udělal jakoby schody nahoru...teď to kluci moc neřeší...z patra do patra si v klidu skáčou, ale až budou starší... :whistle:
Zeek
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Aldur od WOMI'S *13.3.2012

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami