Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

www.prozviratka.cz

www.prozviratka.cz

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 04 úno 2010 12:53

http://www.prozviratka.cz/

Objednávala jsem si klec a přišla perfektně zabalená a nepoškozená. Pomalu každý dílek zabalili zvlášť, aby se jí nic nestalo. :) Moc mě to potěšilo, po zkušenostech s Exo-eko, kdy mi klece vždy přišly s poškozeným dnem.
Domů došla za 4 dny, ostatně to mají i napsané. Výborná komunikace a po odeslání balíku vám pošlou mail, že druhý den dorazí.
Naprostá spokojenost a můžu doporučit. :up:

V nabídce mají mimo jiné Freddyho 2 Max a Sputnik XL.
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Re: www.prozviratka.cz

Příspěvekod Sjů* » 04 úno 2010 13:01

Klec jsem sice neobjednávala, ale jako eshop taky můžu doporučit :up:
Sjů*
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: DUHOVÝ MOST :'(
♥ Kessie *7. 2. 09 † 21. 4. 2010
♥ Clarissa *24. 3. 09 † 7. 2. 2011
♥ Amy *30. 4. 09 † 24. 3. 2011
♥ Judy *30. 4. 09 † 4. 11. 2011
♥ Daisy *8. 6. 10 † 12. 10. 2012

Příspěvekod ještěrkaa » 09 úno 2010 18:02

Taky tento obchůdek dobře znám, klec jsem neobjednávala, ale spoustu spoustu dalších věcí a taky jsem absolutně spokojená :up: Když jsem tam objednávala poprvé, bylo to těsně před dovolenou, což jsem si neuvědomila a balík mi na poště poslali zpátky... :oops: hned mi volali, že se jim vrátil, domluvili jsme se a pak bez příplatku mi sami dovezli zboží až před dům :D
Navíc rozvoz po Praze se hodí, já si ho objednávám vždycky až tak po 19. hodině, abych ztihla dorazit z práce, a vždycky bez problémů (docela často jim tam za tu službu nakupuju)
Obrázek
ještěrkaa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Píďalka od Mati
Dekadence Al Gabal
Adélka z Mures Nobles

V sýrovém nebíčku:(
Josefínka von Zverimex (říjen 2008 - 2.6.2010)
Maruška (Copie) z Foobie (11.1.2009 - 11.3.2011)
Julinka (listopad 2008 - 21.12.2011)
Eliška (Aurelie) z Ngvadi (2.10.2009 - 12.3.2012)
Kája Zpodkurníku
Striko Fester alias Fesťa z VFU
Dášenka z Caldery
Bobinka (Aube) z Ngvadi

Příspěvekod nevi » 17 čer 2010 21:32

Objednávám tam průběžně už skoro dva roky (první objednávka byla neofiko:) první sputniky v ČR), vždy naprostá spokojenost, "objednávky do 4 dnů" jsou patrně včetně rezervy, vždycky jsem to měla za dva tři dny doma a v domluveném čase.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod nevi » 02 pro 2011 07:06

E-shop prozviratka.cz změnil majitele. Už jsem u nového objednala dvakrát a dost mě to překvapilo. Dva nebo tři dny po odeslání objednávky mně najednou zavolali, jestli jsem ten den doma. Samozřejmě že jsem doma nebyla. Takže jsem se dozvěděla, že "to zkusí stihnout a bude to v pátek nebo možná zítra, ale zítra spíš ne". To je na mě dost široké upřesnění, a nemůžu fakt po každé objednávce celý týden po práci sedět doma a čekat, jestli mi náhodou v pět odpoledne nezavolají, že ji dneska chtějí přivézt. :?
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod jejula » 05 led 2012 12:43

No tak já jsem si tam objednala sputnik,nějaký žrádlo,stan,takovou budku závěsnou a knihu.No objednala jsem si tam schválně kvůli budce,kterou skoro nikde jinde neměli.Tak jsem objednala 31.12 a 3.1 mi přišel mail,kde mi rovnou napsali jak mám zaplatit,ale menší částku než jsem měla platit tak jsem se koukla do objednávky a dvě věci mi tam zmizeli bez toho,aby mi třeba dali vědět ,že to není na skladě a jestli si nechci třeba místo toho objednat něco jinýho a nebo jestli nechci rušit objednávku!Přišlo mi to docela nefér,ale budiš,tak jsem to hned zaplatila a čekám už 2 dny jestli to vyexpedují.No příště tam asi už objednávat nebudu,kdybych věděla,že tu budku mít nebudou určitě bych objednala na kralici.cz.Jak jsem objednávala na kralici.cz tak do 4 dnů po objednání a zaplacení jsem měla balík doma.Prostě rychlost a hlavně tam mají napsaný co je skladem!
Obrázek
jejula
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: [url=http://www.stooorage.com/show/1073/4739876_foto773.jpg][img]http://t1.stooorage.com/thumbs/1073/4739876_foto773.jpg[/img][/url]

[url=http://www.stooorage.com/show/1073/4739883_foto781.jpg][img]http://t1.stooorage.com/thumbs/1073/4739883_foto781.jpg[/img][/url]

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami